Kënga që po dëgjoj - 28 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Kënga që po dëgjoj

· 14946 · 199346

Kënga që po dëgjoj

· 14946 · 199346

#675 ne: 14-09-2010, 22:23:20
ste mbetet hatri ta nigjoj dhe une :P

Opo kenaqu duke e degjuar... ;)

Mariza Ikonomi - Ku eshte dashuria

 • Postime: 1215

#676 ne: 14-09-2010, 23:04:17

 • Postime: 1215

#677 ne: 14-09-2010, 23:11:15

 • Postime: 1215

#678 ne: 14-09-2010, 23:18:10

 • Postime: 1215

#679 ne: 14-09-2010, 23:24:28

 • Postime: 1215

#680 ne: 14-09-2010, 23:30:35

 • Postime: 1215

#681 ne: 14-09-2010, 23:39:19


justA kiss

 • Postime: 1215

#682 ne: 14-09-2010, 23:46:35

 • Postime: 1215

#683 ne: 14-09-2010, 23:50:56

 • Postime: 1215

#684 ne: 14-09-2010, 23:57:36

#685 ne: 14-09-2010, 23:58:18
Trix - Te mbulofte reja

"Per ty m'digjet zemra
tek ti me rri mendja
Te mbulofte reja,
moj te vrafte rrufeja

Per ty me djeg malli,
gjalle me mban shpresa
Moj te marrte djalli,
moj te vrafte besa..." :S

Kulmi dashurise! LOL

 • Postime: 1215

#686 ne: 15-09-2010, 00:10:37
Trix - Te mbulofte reja

"Per ty m'digjet zemra
tek ti me rri mendja
Te mbulofte reja,
moj te vrafte rrufeja

Per ty me djeg malli,
gjalle me mban shpresa
Moj te marrte djalli,
moj te vrafte besa..." :S

Kulmi dashurise!
te ta kerkoja kete kenge se di a do e vendosje ketu...hehe kjo me duheshte per momentin qe te cmallem...ke qelluar ne shenje  ;)

#687 ne: 15-09-2010, 00:11:54
Degjo dhe kete pra, se une nuk i ndaj dot... :)
 :perqafim

Qaj për Ty

 • Postime: 1215

#688 ne: 15-09-2010, 00:19:52
 :) shuuuuuuuuuuuuuum flmmmmm  :perqafim perq :lule :puth

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#689 ne: 15-09-2010, 10:00:18

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#690 ne: 15-09-2010, 10:16:56

 • Postime: 12343
 • Gjinia: Femer

#691 ne: 15-09-2010, 10:19:16

 • Postime: 4313
 • Gjinia: Mashkull

#692 ne: 15-09-2010, 10:45:00
Victoria feat. Radu - Lambada Night

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#693 ne: 15-09-2010, 10:52:36
Pirro Cako & Elsa Lila - DIFERENCA JE TI

 • Postime: 4313
 • Gjinia: Mashkull

#694 ne: 15-09-2010, 11:06:47
DJ Layla & Alissa - Single Lady

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#695 ne: 15-09-2010, 11:10:14

 • Postime: 4313
 • Gjinia: Mashkull

#696 ne: 15-09-2010, 11:13:00
Beautiful - Akon ft Colby O'Donis, Kardinal Offishall..

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#697 ne: 15-09-2010, 11:14:53
Pa video klip ne kete ore se mos na akuzojne kot se koti.. :P

50 Cent - Candy Shop W/ Lyrics

 • Postime: 4313
 • Gjinia: Mashkull

#698 ne: 15-09-2010, 11:23:26
S'me ben youtube ketu..

One Republic - Apologize

 • Postime: 12343
 • Gjinia: Femer

#699 ne: 15-09-2010, 11:24:20

Temat e fundit