Kënga që po dëgjoj - 35 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Kënga që po dëgjoj

· 14959 · 246932

Kënga që po dëgjoj

· 14959 · 246932

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#850 ne: 20-09-2010, 09:35:59

 • Postime: 277
 • Karma: +0/-0

#851 ne: 20-09-2010, 10:46:17

 • Postime: 277
 • Karma: +0/-0

#852 ne: 20-09-2010, 11:18:38
Darren Hayes & Luciano Pavarotti - O Sole Mio

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#853 ne: 20-09-2010, 11:24:50

 • Postime: 1406
 • Karma: +75/-34
 • Gjinia: Femer

#854 ne: 20-09-2010, 13:17:12

 • Postime: 1406
 • Karma: +75/-34
 • Gjinia: Femer

#855 ne: 20-09-2010, 14:22:12

#856 ne: 20-09-2010, 14:32:51
Pavarotti & U2 - Miss Sarajevo

 • Postime: 1406
 • Karma: +75/-34
 • Gjinia: Femer

#857 ne: 20-09-2010, 15:12:26

#858 ne: 20-09-2010, 15:17:44

 • Postime: 173
 • Karma: +9/-7
 • Gjinia: Femer

#859 ne: 20-09-2010, 18:42:19

 • Postime: 57
 • Karma: +3/-0
 • Gjinia: Femer

#860 ne: 20-09-2010, 18:51:52

#861 ne: 20-09-2010, 20:46:17
James Blunt - You're beautiful (Radio Edit)
Sa kohe pa e degjuar... :)

 • Postime: 126
 • Karma: +0/-0

#862 ne: 20-09-2010, 21:02:50


Pirro Çako & Redon Makashi - Falja Njërit Dashurinë

#863 ne: 20-09-2010, 21:21:42

 • Postime: 1406
 • Karma: +75/-34
 • Gjinia: Femer

#864 ne: 20-09-2010, 21:25:44

 • Postime: 126
 • Karma: +0/-0

#865 ne: 20-09-2010, 21:27:03

 • Postime: 1436
 • Karma: +13/-5
 • Gjinia: Mashkull

#866 ne: 20-09-2010, 23:01:15

 • Postime: 126
 • Karma: +0/-0

#867 ne: 20-09-2010, 23:04:02
Citim nga: Ѵ4˩!Ɖ<3 ne 20-09-2010, 23:01:15
Il Gladiatore Soundtrack

 • Postime: 1436
 • Karma: +13/-5
 • Gjinia: Mashkull

#868 ne: 20-09-2010, 23:08:40
Me kujtove aleksander Gjoken dhe kete kenge e kam shume qejf
 Dite dimri - Aleksander Gjoka

 • Postime: 1436
 • Karma: +13/-5
 • Gjinia: Mashkull

#869 ne: 20-09-2010, 23:24:05
" Dashurisë së shkuaR " -Aleksander Gjoka-

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#870 ne: 20-09-2010, 23:46:10

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#871 ne: 21-09-2010, 10:11:12
Enrique Iglesias & Luciano Pavarotti - Cielito Lindo


#872 ne: 21-09-2010, 13:48:42

 • Postime: 126
 • Karma: +0/-0

#873 ne: 21-09-2010, 14:08:45

#874 ne: 21-09-2010, 14:10:26

Temat e fundit