×

Kënga që po dëgjoj

· 14928 · 191902

Kënga që po dëgjoj

· 14928 · 191902

  • Postime: 210
Passion
#14925 ne: 05-05-2020, 11:40:53

  • Postime: 210
Passion
#14926 ne: 18-05-2020, 14:01:35

  • Postime: 210
Passion
#14927 ne: 25-05-2020, 14:33:51


@Gjumashi  - @erlehta 

Ju pershendes. :)
 

Kenga Haziri (Lajme, info, foto, video)

Nisur nga InfoZRubrika Vipat Shqiptare

Postimi i fundit 27-05-2020, 00:10:56
nga M A X
Kenga Magjike 2019

Nisur nga M A XRubrika Festivale dhe Koncerte

Postimi i fundit 14-12-2019, 08:49:49
nga Gjumashi
Kenga magjike 2012 dhe 2013 itunes quality

Nisur nga gruuveRubrika Muzikë Shqip

Postimi i fundit 27-12-2013, 13:24:30
nga djhenri
Kenga Magjike 2012

Nisur nga DoraRubrika Muzikë Shqip

Postimi i fundit 24-09-2012, 15:56:51
nga Dora
Kënga e dashurisë e J. Alfred Prufrock

Nisur nga dreammRubrika Letersia Boterore

Postimi i fundit 24-05-2012, 11:48:15
nga dreamm