Keshillo anetarin siper... - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Keshillo anetarin siper...

Keshillo anetarin siper...

· 69 · 1556

 • Postime: 1740
 • Gjinia: Mashkull

ne: 23-03-2012, 03:41:28
Nuk e di nqs kjo teme ka egzistuar ndonje here, por une gjithmone e shoh te udhes kur keshillojm njeri tjetrin, dhe sa i njohim te tjeret.

 • Postime: 1012
 • Gjinia: Femer

#1 ne: 23-03-2012, 08:43:04
Ta lexoja me shume ne forum.

 • Postime: 525

#2 ne: 23-03-2012, 18:27:05
Kesaj siper do i keshilloja te behet me e eger.

 • Postime: 525

#3 ne: 23-03-2012, 18:27:18
Ndersa ketij siper do i keshilloja te hidhet nga avioni

 • Postime: 1012
 • Gjinia: Femer

#4 ne: 27-03-2012, 20:48:48
Te flasi me frena  :D
 

 • Postime: 525

#5 ne: 27-03-2012, 20:53:15
Te flasi me frena  :D
 

Veshtire sepse eshte kundra natyres se personit. Por edhe Sena mbante frena naiher. Rrallher, por i mbante.

 • Postime: 1740
 • Gjinia: Mashkull

#6 ne: 27-03-2012, 21:08:25
Ta lexoja me shume ne forum.

Do ta konsideroj mendimin tend...

Ndersa ty, ta ndryshosh pak at firmen, se eshte e ngaterrueshme, dhe ma kujton nje klase (calculus 3) te veshtire qe kisha, lol, e ne fund s'kishte noj domethenie lol...

 • Postime: 1012
 • Gjinia: Femer

#7 ne: 27-03-2012, 21:10:33
Ok. Do e ndryshoj.

O Erion per ate qe vdiq e ke fjalen ti?  :D

 • Postime: 525

#8 ne: 27-03-2012, 21:11:43
Po. Dmth ai nuk mbate frena naiher. Iku i lumtur me i llaf, jetoi ashtu sic donte vet.

 • Postime: 1012
 • Gjinia: Femer

#9 ne: 27-03-2012, 21:14:29
Ti mire e ke por spo bohet fjale per te njejtat frena ketu LOL

 • Postime: 525

#10 ne: 27-03-2012, 21:15:41
Mir mir. Do e kem parasysh keshillen tate, por mos me vej mua faj nqs me del nai budall rruges.
Ti kur do gjush i her me kallash?

 • Postime: 1012
 • Gjinia: Femer

#11 ne: 27-03-2012, 21:18:28
S'kam kallash se do gjuja te betohem  :D

Te te gjuj pa kallash? LOL

 • Postime: 525

#12 ne: 27-03-2012, 21:19:39
Hajde.

 • Postime: 1012
 • Gjinia: Femer

#13 ne: 27-03-2012, 21:20:47
S'kam asnje keshille per kete siper.  :D

 • Postime: 1740
 • Gjinia: Mashkull

#14 ne: 27-03-2012, 21:26:03
Martohu... :d :d :D

 • Postime: 1012
 • Gjinia: Femer

#15 ne: 27-03-2012, 21:29:01
Me ke?  :D

 • Postime: 1740
 • Gjinia: Mashkull

#16 ne: 27-03-2012, 21:33:14
Me ke te dush, e din ti me mire... :d

 • Postime: 12743

#17 ne: 27-03-2012, 21:34:14
hic mos te martohet....sja vle per i rrote proshute me mor gjithe derrin brenda....LOL e vjeter kjo

 • Postime: 1740
 • Gjinia: Mashkull

#18 ne: 27-03-2012, 21:36:33
Mishel, cesht ai avatar lol ? Kshu I Ben fofo vetes me cell Nokia ? :d

 • Postime: 1012
 • Gjinia: Femer

#19 ne: 27-03-2012, 21:36:41
Mire e ke Mishel.  :D Liria ska te paguar  :P

 • Postime: 12743

#20 ne: 27-03-2012, 21:39:38
Mishel, cesht ai avatar lol ? Kshu I Ben fofo vetes me cell Nokia ? :d

nokia E5..per saktesim.sa per fotot jo kiss bej edhe te tjera.....tashi ku keshilla ktu????

 • Postime: 12743

#21 ne: 27-03-2012, 21:40:08
ondrren e keshilloj mus tutet para haramit LOL

 • Postime: 1740
 • Gjinia: Mashkull

#22 ne: 27-03-2012, 21:40:52
Interesante komenti I mishelit qe vlereson beqarine, kur vet eshte e martuar... Lol :d

 • Postime: 12743

#23 ne: 27-03-2012, 21:41:54
po kiss pikerisht per kete arsye mendoj se jam objektive dhe jo subjektive....

Ketij i keshilloj mos merret me thashetheme LOL

 • Postime: 1740
 • Gjinia: Mashkull

#24 ne: 27-03-2012, 21:43:46
Mishel, mos I fut mish dhie ksaj pune... :d (veriu)

Temat e fundit