×
Hyrja
Profili

Keshillo personin perpara teje ....

Keshillo personin perpara teje ....

· 998 · 18473

 • Postime: 1580

#175 ne: 21-04-2008, 19:15:27
Kete siper e keshilloj te mos ma luaj Charlien  :D

 • Postime: 12234

#176 ne: 21-04-2008, 19:16:08
Sta siper e keshilloj qe mos t'a mashtroj ate Chalrien,se ai bjen  ne endrra direkt. :D

 • Postime: 1580

#177 ne: 21-04-2008, 19:22:04
Ketij siper o them qe nuk e mashtroj charlien une jo se si shpirt e kam. :D

 • Postime: 4261

#178 ne: 21-04-2008, 19:23:18
Kete siper e kshilloj qe ta merr Ciken edhe te vijn tek une ketu per kafe :D

 • Postime: 12234

#179 ne: 21-04-2008, 19:24:37
Keshilloj qe mos ta genjej djalin aq keq se ben ai vetevrasje. :D

 • Postime: 4261

#180 ne: 21-04-2008, 19:26:38
Kshilloj kete qe te ik nga ketu se nuk ka buk per te :D

 • Postime: 12234

#181 ne: 21-04-2008, 19:27:50
Keshilloj kete te ritet edhe pak,se nuk eshte pare qe lepuri te haj ujkun ndonjeher. :D

 • Postime: 4261

#182 ne: 21-04-2008, 19:29:46
Ujkun e han plumbi :D

 • Postime: 1580

#183 ne: 21-04-2008, 19:30:10
Charlie nuk kena kohe po do kishim ardh. :D


Ketij siper i keshilloj te mos flasi keq per charlien se nuk ben vetvrasje ai :P

 • Postime: 12234

#184 ne: 21-04-2008, 19:31:14
Kte e keshilloj te mos luaj me ndjenjat e cunit e te mos mendoj se te gjitha jan si Lefteri. :D

 • Postime: 4261

#185 ne: 21-04-2008, 19:32:56
Kete siper e ksholloj qe te zbret ne toke se ke hyp shum lart ...po te merren mend se je i dobet nga mendet ti :D

 • Postime: 1580

#186 ne: 21-04-2008, 19:33:43
Jo bre jo ti je Bad boy, si shpirt je dhe ti :D

 • Postime: 12234

#187 ne: 21-04-2008, 19:34:00
Kete e keshilloj  qe vertete eshte qe me mirren mendt mua,ama ket se keshiloj te njejten gje se ska se cka ti mirren ketij. :D LOL

 • Postime: 1431
 • Gjinia: Mashkull

#188 ne: 21-04-2008, 19:34:40
te hapi sinjal ne c'do kthese

 • Postime: 4261

#189 ne: 21-04-2008, 19:36:19
Te hedhet me vetur dikun ne det :D

 • Postime: 12234

#190 ne: 21-04-2008, 19:44:42
Ky te mos luaj me zjarr. :D

 • Postime: 1580

#191 ne: 21-04-2008, 19:45:00
Te bej nje post block andej nga lagja vet :D

 • Postime: 12234

#192 ne: 21-04-2008, 19:46:40
Te kaloj  nga ai post block,se i kam ca fjale per ti thene. :D

 • Postime: 1431
 • Gjinia: Mashkull

#193 ne: 21-04-2008, 19:47:38
kujdes te postoblloku se ka gardian

 • Postime: 1580

#194 ne: 21-04-2008, 19:48:41
Te shkoj te mari nje sy gjume :D

 • Postime: 12234

#195 ne: 21-04-2008, 19:49:29
Te vij te me qet ne gjume. :D

 • Postime: 4261

#196 ne: 21-04-2008, 19:50:05
Ta var veten :D

 • Postime: 1431
 • Gjinia: Mashkull

#197 ne: 21-04-2008, 19:50:38
t'i bej botes 1 nder, te zhduket

 • Postime: 12234

#198 ne: 21-04-2008, 19:51:18
hhahaa...Te vij  te une t'ja qes i kafe se ja qelloi kesaj radhe. :D

 • Postime: 1580

#199 ne: 21-04-2008, 19:52:48
Te me bej dhe mua nje kafe :D

Temat e fundit