Keshillo personin perpara teje .... - 8 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Keshillo personin perpara teje ....

Keshillo personin perpara teje ....

· 998 · 20208

 • Postime: 1581
 • Karma: +8/-1

#175 ne: 21-04-2008, 19:15:27
Kete siper e keshilloj te mos ma luaj Charlien  :D

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#176 ne: 21-04-2008, 19:16:08
Sta siper e keshilloj qe mos t'a mashtroj ate Chalrien,se ai bjen  ne endrra direkt. :D

 • Postime: 1581
 • Karma: +8/-1

#177 ne: 21-04-2008, 19:22:04
Ketij siper o them qe nuk e mashtroj charlien une jo se si shpirt e kam. :D

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#178 ne: 21-04-2008, 19:23:18
Kete siper e kshilloj qe ta merr Ciken edhe te vijn tek une ketu per kafe :D

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#179 ne: 21-04-2008, 19:24:37
Keshilloj qe mos ta genjej djalin aq keq se ben ai vetevrasje. :D

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#180 ne: 21-04-2008, 19:26:38
Kshilloj kete qe te ik nga ketu se nuk ka buk per te :D

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#181 ne: 21-04-2008, 19:27:50
Keshilloj kete te ritet edhe pak,se nuk eshte pare qe lepuri te haj ujkun ndonjeher. :D

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#182 ne: 21-04-2008, 19:29:46
Ujkun e han plumbi :D

 • Postime: 1581
 • Karma: +8/-1

#183 ne: 21-04-2008, 19:30:10
Charlie nuk kena kohe po do kishim ardh. :D


Ketij siper i keshilloj te mos flasi keq per charlien se nuk ben vetvrasje ai :P

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#184 ne: 21-04-2008, 19:31:14
Kte e keshilloj te mos luaj me ndjenjat e cunit e te mos mendoj se te gjitha jan si Lefteri. :D

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#185 ne: 21-04-2008, 19:32:56
Kete siper e ksholloj qe te zbret ne toke se ke hyp shum lart ...po te merren mend se je i dobet nga mendet ti :D

 • Postime: 1581
 • Karma: +8/-1

#186 ne: 21-04-2008, 19:33:43
Jo bre jo ti je Bad boy, si shpirt je dhe ti :D

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#187 ne: 21-04-2008, 19:34:00
Kete e keshilloj  qe vertete eshte qe me mirren mendt mua,ama ket se keshiloj te njejten gje se ska se cka ti mirren ketij. :D LOL

 • Postime: 1431
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#188 ne: 21-04-2008, 19:34:40
te hapi sinjal ne c'do kthese

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#189 ne: 21-04-2008, 19:36:19
Te hedhet me vetur dikun ne det :D

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#190 ne: 21-04-2008, 19:44:42
Ky te mos luaj me zjarr. :D

 • Postime: 1581
 • Karma: +8/-1

#191 ne: 21-04-2008, 19:45:00
Te bej nje post block andej nga lagja vet :D

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#192 ne: 21-04-2008, 19:46:40
Te kaloj  nga ai post block,se i kam ca fjale per ti thene. :D

 • Postime: 1431
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#193 ne: 21-04-2008, 19:47:38
kujdes te postoblloku se ka gardian

 • Postime: 1581
 • Karma: +8/-1

#194 ne: 21-04-2008, 19:48:41
Te shkoj te mari nje sy gjume :D

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#195 ne: 21-04-2008, 19:49:29
Te vij te me qet ne gjume. :D

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#196 ne: 21-04-2008, 19:50:05
Ta var veten :D

 • Postime: 1431
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#197 ne: 21-04-2008, 19:50:38
t'i bej botes 1 nder, te zhduket

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#198 ne: 21-04-2008, 19:51:18
hhahaa...Te vij  te une t'ja qes i kafe se ja qelloi kesaj radhe. :D

 • Postime: 1581
 • Karma: +8/-1

#199 ne: 21-04-2008, 19:52:48
Te me bej dhe mua nje kafe :D

Temat e fundit