Keshillo personin perpara teje .... - 11 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Keshillo personin perpara teje ....

Keshillo personin perpara teje ....

· 998 · 21151

 • Postime: 1431
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#250 ne: 02-05-2008, 17:21:36
te keshilloj te heqesh dore nga "cartoons"

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#251 ne: 02-05-2008, 20:21:58
haahah..edhe une ty te njejten keshille :P

#252 ne: 03-05-2008, 11:09:33
te keshilloj te ngrihesh nga gjumi se u lebetite duke fjetur

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#253 ne: 03-05-2008, 12:46:51
 LOL  epo mbreme desh na zuri mengjesi ne karrige moj..

kete siper do e keshilloja..."Kurre mos degjo doctoret" :D :P

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#254 ne: 03-05-2008, 12:47:54
Kte e keshilloj t'i qendroje larg belase. :D

#255 ne: 03-05-2008, 12:57:31
kete e keshilloj te kercej edhe per mu ne disko sot.

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#256 ne: 03-05-2008, 14:20:14
te dale pak jashte ne ajer te fresket.. :D :)

#257 ne: 03-05-2008, 17:13:01
kete te kompesoj gjumin e nates tani ne dreke.

 • Postime: 11
 • Karma: +0/-0

#258 ne: 03-05-2008, 17:15:19
te mi fal mua  buzet

#259 ne: 03-05-2008, 17:27:37
e keshilloj mos te jete shume i cilter me femrat

 • Postime: 11
 • Karma: +0/-0

#260 ne: 03-05-2008, 17:30:54
di ku jam mishel

se ato qe e fshehin veten nen lekure e pesojne prej meje

e keshilloj te behet jo kaq melankolike

mgjs drejt me thene na terheqin dhe keto femra

#261 ne: 03-05-2008, 17:34:38
e keshilloj ku di une tani. te ngelet hatri te te le pa keshille?

 • Postime: 11
 • Karma: +0/-0

#262 ne: 03-05-2008, 17:35:47
jo aspak ngaqe nuk njihemi nuk kemi cti themi njeri tjetrit apo gabohem

#263 ne: 03-05-2008, 17:39:57
e sakte

 • Postime: 11
 • Karma: +0/-0

#264 ne: 03-05-2008, 17:45:43
pak nga pak po mundohem tju njoh

do i keshilloja te merrte me shume kohe per veten

#265 ne: 03-05-2008, 17:48:49
do e keshilloja mos perqendroje tek une,por tek forumi.

 • Postime: 5503
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#266 ne: 03-05-2008, 17:49:25
E Keshilloj te sillet mire. :P

 • Postime: 11
 • Karma: +0/-0

#267 ne: 03-05-2008, 17:51:47
nuk ju njoh..por ju keshilloj te mbeteni keshtu si jeni

#268 ne: 03-05-2008, 17:54:22
e keshilloj tia kaloj mire ketu. ne fakt eshte me shume urim

 • Postime: 11
 • Karma: +0/-0

#269 ne: 03-05-2008, 17:55:32
faleminderit e nderuar
ju uroj pasdite te kendshme

po iki per sot

 • Postime: 5503
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#270 ne: 03-05-2008, 18:09:28
E keshilloj te vazhdoje te jete kaq i sjellshem. ;)

 • Postime: 4267
 • Karma: +73/-57

#271 ne: 03-05-2008, 19:33:35
Kete siper e kshilloj qe te na vizitoj me shpesh kendej sa u kan qorru syte :D

 • Postime: 2648
 • Karma: +67/-6
 • Gjinia: Mashkull

#272 ne: 03-05-2008, 20:15:43
E keshilloj ta nderroi skuadren nese do tituj  :D

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#273 ne: 12-05-2008, 20:34:25
e keshilloj te mos mendoje kaq gjate.. :D

 • Postime: 1431
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#274 ne: 12-05-2008, 20:37:11
e keshilloj te me veri ndo1 emer te hajrit... :D :D

Temat e fundit