Keshillo personin perpara teje .... - 13 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Keshillo personin perpara teje ....

Keshillo personin perpara teje ....

· 998 · 19694

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#300 ne: 30-11-2008, 11:44:43
E kshilloj qe mos mendoj ne ate aspekt cfare mendoj se nuk thash per ty po per tjeret :)

 • Postime: 136
 • Karma: +18/-11
 • Gjinia: Femer

#301 ne: 30-11-2008, 16:20:00
Kete e keshilloj

Te kete respekt edhe per te tjeret e baby le ta mban ne zemer :D

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#302 ne: 30-11-2008, 16:26:37
Kete siper e kshilloj te mos me dal perpara kur e kam baby-n afer sepse nuk shoh as nuk degjoj :D

 • Postime: 136
 • Karma: +18/-11
 • Gjinia: Femer

#303 ne: 30-11-2008, 16:34:34
kete siper e keshilloj te mos ket merak se as une nuk te shoh fare dhe aty ku poston ti me duken te gjith fjalet pa kuptim LOL

 • Postime: 2648
 • Karma: +67/-6
 • Gjinia: Mashkull

#304 ne: 30-11-2008, 20:39:18
Kete e keshilloj qe te futet brenda e te mos del jasht deri sa te maron dimri,,le ta ruaj freskine e qershise per qershor,, :D

 • Postime: 6970
 • Karma: +266/-154
 • Gjinia: Femer

#305 ne: 08-05-2009, 23:34:18
Mos ndrysho ;)

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#306 ne: 08-05-2009, 23:36:20
mos fli  :P

 • Postime: 6970
 • Karma: +266/-154
 • Gjinia: Femer

#307 ne: 08-05-2009, 23:38:05
mos fol ashtu :P

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#308 ne: 08-05-2009, 23:41:35
mos co mp LOL LOL

 • Postime: 6970
 • Karma: +266/-154
 • Gjinia: Femer

#309 ne: 08-05-2009, 23:44:37
LOL LOL LOL

co, por co te koduar LOL

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#310 ne: 08-05-2009, 23:51:47
perdor kodin mors ose shaj ne mp ato qe do te shkruash ketu se nuk merr as BAN LOL LOL LOL

 • Postime: 6970
 • Karma: +266/-154
 • Gjinia: Femer

#311 ne: 08-05-2009, 23:53:18
LOL LOL LOL

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#312 ne: 09-05-2009, 00:23:52
Mos qesh shume Kenga... :P

 • Postime: 2648
 • Karma: +67/-6
 • Gjinia: Mashkull

#313 ne: 09-05-2009, 00:27:40
Qeshu shume miss    :D

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#314 ne: 09-05-2009, 00:29:00
Pak me joserioz Oqean... ;)

 • Postime: 2648
 • Karma: +67/-6
 • Gjinia: Mashkull

#315 ne: 09-05-2009, 00:34:05
Oqeani vet serioz eshte mi.. :D

Mos e vrit menjen shume,,, :P

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#316 ne: 09-05-2009, 00:36:33
Mos mendo qe e vras mendjen :D

 • Postime: 2648
 • Karma: +67/-6
 • Gjinia: Mashkull

#317 ne: 09-05-2009, 00:38:36
Mos medo qe nuk dukesh,,, :P

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#318 ne: 09-05-2009, 00:40:59
mos rri ne forum po dil neper pubet e Prishtines ore  :D

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#319 ne: 09-05-2009, 00:43:10
 ;) :DMoj ti te kam thene hajde ketej nga une ty

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#320 ne: 09-05-2009, 00:53:45
mos bridh shume ti se erdha e ste gjeta  :P

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#321 ne: 09-05-2009, 00:55:10
Te mos me lere takime dhe nuk vjen ;) :P

 • Postime: 7514
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#322 ne: 09-05-2009, 08:41:10
Mos pij kur nuk mban dot pije... :P

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#323 ne: 09-05-2009, 09:19:15
Mos sygjero tjeret per diçka qe nuk mundesh vete... :P

 • Postime: 7514
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#324 ne: 09-05-2009, 09:21:18
Mos fol qiqra ne hell. :P

Temat e fundit