Keshillo personin perpara teje .... - 14 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Keshillo personin perpara teje ....

Keshillo personin perpara teje ....

· 998 · 20315

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#325 ne: 09-05-2009, 09:22:12
Mos nxirr gjuhen shume :P

 • Postime: 907
 • Karma: +17/-1
 • Gjinia: Femer

#326 ne: 09-05-2009, 09:26:55
duku kendej nga une :P

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#327 ne: 09-05-2009, 09:27:31
Mos eja vetem per festa moj :P :perqafim

 • Postime: 907
 • Karma: +17/-1
 • Gjinia: Femer

#328 ne: 09-05-2009, 09:28:46
behu me e mire :P

 :perqafim :perqafim

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#329 ne: 09-05-2009, 09:30:20
Mos ji kaq e mire ti ;)

 • Postime: 907
 • Karma: +17/-1
 • Gjinia: Femer

#330 ne: 09-05-2009, 09:31:04
eja te flasim pak :)

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#331 ne: 09-05-2009, 09:31:45
Hajde fol me mua ;)

 • Postime: 907
 • Karma: +17/-1
 • Gjinia: Femer

#332 ne: 09-05-2009, 09:32:52
 hmmmmm:

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#333 ne: 09-05-2009, 09:34:10
ahaaa mos u mendo moj se nuk te bej gje :P

ps.Po he çme thua??? ;)

 • Postime: 907
 • Karma: +17/-1
 • Gjinia: Femer

#334 ne: 09-05-2009, 09:35:37
po mendoja nje keshille, por... s'ke nevoje per to ti; se je e zgjuar vete :)

p.s.: hic, nxehte....  :S

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#335 ne: 09-05-2009, 09:39:26
ahahah...ma jep nje ma jep :P


ps.Edhe ketu dite vere eshte. :)

 • Postime: 907
 • Karma: +17/-1
 • Gjinia: Femer

#336 ne: 09-05-2009, 09:40:09
meso dialektin :D

p.s.: do rrish gjate ketu...?

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#337 ne: 09-05-2009, 09:43:14
ahahahah...me meso dialektin tend ;)


Ps.Nuk e besoj...se kam ca pune. :)

 • Postime: 2166
 • Karma: +15/-5
 • Gjinia: Mashkull

#338 ne: 09-05-2009, 09:43:34
Te ruhet nga te nxehtit :)

 • Postime: 907
 • Karma: +17/-1
 • Gjinia: Femer

#339 ne: 09-05-2009, 09:45:14
te duket me shpesh kendej...  :perqafim
 

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#340 ne: 09-05-2009, 09:45:40
Te mos mungosh me Skiator :perqafim

 • Postime: 2166
 • Karma: +15/-5
 • Gjinia: Mashkull

#341 ne: 09-05-2009, 09:49:22
Te merret me shume me sport!
do mundohem te jem sa me shume prezent
por koha nuk me mjafton se kam shume pune
keto dite. :perqafim

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#342 ne: 09-05-2009, 09:50:40
Te mos lodhet shume ne pune. ;) :perqafim

 • Postime: 907
 • Karma: +17/-1
 • Gjinia: Femer

#343 ne: 09-05-2009, 09:51:05
te gjej kohe, e veres te vije te na takoje... :) (skiatori)

 • Postime: 2166
 • Karma: +15/-5
 • Gjinia: Mashkull

#344 ne: 09-05-2009, 09:53:53
patjeter do te vij kete vere
do te bej ceshte e mundur dhe do tju takoj me shume deshire. :engjell:

 • Postime: 907
 • Karma: +17/-1
 • Gjinia: Femer

#345 ne: 09-05-2009, 09:54:58
gjeja me e mire qe ke bere keto viteve te fundit...  :)

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#346 ne: 09-05-2009, 09:56:35
Mos te dale vetem nga shpia :P :D

 • Postime: 2166
 • Karma: +15/-5
 • Gjinia: Mashkull

#347 ne: 09-05-2009, 09:59:57
te jete realiste dhe ta shijoj jeten hmmmmm:

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#348 ne: 09-05-2009, 10:01:12
Te mos beje sikur nuk e di qe une jam realiste :D

 • Postime: 2166
 • Karma: +15/-5
 • Gjinia: Mashkull

#349 ne: 09-05-2009, 10:06:13
te mos kete frike nga jeta,te mos bien ne pesimizem,
por ta marre jeten me optimizem :D

Temat e fundit