Keshillo personin perpara teje .... - 14 - Café Zerion ツ

×
Hyrja
Profili

Keshillo personin perpara teje ....

Keshillo personin perpara teje ....

· 998 · 18553

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#325 ne: 09-05-2009, 09:22:12
Mos nxirr gjuhen shume :P

 • Postime: 907
 • Gjinia: Femer

#326 ne: 09-05-2009, 09:26:55
duku kendej nga une :P

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#327 ne: 09-05-2009, 09:27:31
Mos eja vetem per festa moj :P :perqafim

 • Postime: 907
 • Gjinia: Femer

#328 ne: 09-05-2009, 09:28:46
behu me e mire :P

 :perqafim :perqafim

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#329 ne: 09-05-2009, 09:30:20
Mos ji kaq e mire ti ;)

 • Postime: 907
 • Gjinia: Femer

#330 ne: 09-05-2009, 09:31:04
eja te flasim pak :)

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#331 ne: 09-05-2009, 09:31:45
Hajde fol me mua ;)

 • Postime: 907
 • Gjinia: Femer

#332 ne: 09-05-2009, 09:32:52
 hmmmmm:

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#333 ne: 09-05-2009, 09:34:10
ahaaa mos u mendo moj se nuk te bej gje :P

ps.Po he çme thua??? ;)

 • Postime: 907
 • Gjinia: Femer

#334 ne: 09-05-2009, 09:35:37
po mendoja nje keshille, por... s'ke nevoje per to ti; se je e zgjuar vete :)

p.s.: hic, nxehte....  :S

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#335 ne: 09-05-2009, 09:39:26
ahahah...ma jep nje ma jep :P


ps.Edhe ketu dite vere eshte. :)

 • Postime: 907
 • Gjinia: Femer

#336 ne: 09-05-2009, 09:40:09
meso dialektin :D

p.s.: do rrish gjate ketu...?

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#337 ne: 09-05-2009, 09:43:14
ahahahah...me meso dialektin tend ;)


Ps.Nuk e besoj...se kam ca pune. :)

 • Postime: 2166
 • Gjinia: Mashkull

#338 ne: 09-05-2009, 09:43:34
Te ruhet nga te nxehtit :)

 • Postime: 907
 • Gjinia: Femer

#339 ne: 09-05-2009, 09:45:14
te duket me shpesh kendej...  :perqafim
 

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#340 ne: 09-05-2009, 09:45:40
Te mos mungosh me Skiator :perqafim

 • Postime: 2166
 • Gjinia: Mashkull

#341 ne: 09-05-2009, 09:49:22
Te merret me shume me sport!
do mundohem te jem sa me shume prezent
por koha nuk me mjafton se kam shume pune
keto dite. :perqafim

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#342 ne: 09-05-2009, 09:50:40
Te mos lodhet shume ne pune. ;) :perqafim

 • Postime: 907
 • Gjinia: Femer

#343 ne: 09-05-2009, 09:51:05
te gjej kohe, e veres te vije te na takoje... :) (skiatori)

 • Postime: 2166
 • Gjinia: Mashkull

#344 ne: 09-05-2009, 09:53:53
patjeter do te vij kete vere
do te bej ceshte e mundur dhe do tju takoj me shume deshire. :engjell:

 • Postime: 907
 • Gjinia: Femer

#345 ne: 09-05-2009, 09:54:58
gjeja me e mire qe ke bere keto viteve te fundit...  :)

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#346 ne: 09-05-2009, 09:56:35
Mos te dale vetem nga shpia :P :D

 • Postime: 2166
 • Gjinia: Mashkull

#347 ne: 09-05-2009, 09:59:57
te jete realiste dhe ta shijoj jeten hmmmmm:

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#348 ne: 09-05-2009, 10:01:12
Te mos beje sikur nuk e di qe une jam realiste :D

 • Postime: 2166
 • Gjinia: Mashkull

#349 ne: 09-05-2009, 10:06:13
te mos kete frike nga jeta,te mos bien ne pesimizem,
por ta marre jeten me optimizem :D

Temat e fundit