Keshillo personin perpara teje .... - 15 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Keshillo personin perpara teje ....

Keshillo personin perpara teje ....

· 998 · 19693

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#350 ne: 09-05-2009, 10:07:24
Te jete me optimist dhe ky ;)

 • Postime: 2166
 • Karma: +15/-5
 • Gjinia: Mashkull

#351 ne: 09-05-2009, 10:10:00
te dale sa me shume ne natyre
dhe mos te rri e mbyllur brenda ne shtepi :D

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#352 ne: 09-05-2009, 10:11:04
Te harroje çdo gje qe e merzit ;)

 • Postime: 2166
 • Karma: +15/-5
 • Gjinia: Mashkull

#353 ne: 09-05-2009, 10:13:07
te mendoj per gjera te bukura :engjell:

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#354 ne: 09-05-2009, 10:15:39
Ti rrembeje çdo kenaqesi jetes. ;)


Ika une.Ciao Skiator :perqafim

 • Postime: 2166
 • Karma: +15/-5
 • Gjinia: Mashkull

#355 ne: 09-05-2009, 10:18:24
te kete kujdes per shendetin :perqafim
kalofsh mire  :)

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#356 ne: 09-05-2009, 19:02:56
mos mbaje trendafil te dora  :D

 • Postime: 7514
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#357 ne: 09-05-2009, 19:14:25
mos shkel ne derrase te kalbur. :P LOL LOL

#358 ne: 09-05-2009, 19:18:59
Te mos lendohet:S

 • Postime: 7514
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#359 ne: 09-05-2009, 19:21:35
te kete ide me te qarta ne lidhje me lendimin/... :P

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#360 ne: 09-05-2009, 19:22:53
mos bleje makina aq te shtrenjta :D

 • Postime: 7514
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#361 ne: 09-05-2009, 19:24:27
e shita te shtrenjten mbeta me golfin tani. :S :(

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#362 ne: 09-05-2009, 19:25:43
pse cpate  hmmmmm:

bli nje tjeter  :P

 • Postime: 7514
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#363 ne: 09-05-2009, 19:27:19
normalisht qe po por me kusht te jete e 2010-tes. ;)

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#364 ne: 09-05-2009, 19:36:26
yyyy mos prit aq shume LOL

 • Postime: 7514
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#365 ne: 09-05-2009, 19:37:15
jo jo do pres se jam trim. LOL LOL

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#366 ne: 09-05-2009, 19:38:29
mos shko or trim LOL

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#367 ne: 09-05-2009, 19:39:19
Pse nuk i heq kufjet ti... :P

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#368 ne: 09-05-2009, 19:42:12
po degjoj muzike  :P

te degjoje pak muzike e kjo  ;)

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#369 ne: 09-05-2009, 19:48:44
Une po degjoj lajmet ;)

Degjoi dhe ti :P

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#370 ne: 09-05-2009, 19:50:48
te shkoje ne Vlore te bej plazh  :P

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#371 ne: 09-05-2009, 19:53:58
Ik mos e lere te prese gocen e Shefit.. :P
Edhe te vije me mua ne Vlore ;)

 • Postime: 7514
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#372 ne: 09-05-2009, 19:54:08
te ngjise derrasen e kalbur qe sapo theu. LOL LOL

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#373 ne: 09-05-2009, 19:59:03
Te mos rrije shume ne natyre :P

 • Postime: 7514
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#374 ne: 09-05-2009, 20:02:49
te zhvishet nga kompleksiteti ;)

Temat e fundit