Keshillo personin perpara teje .... - 17 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Keshillo personin perpara teje ....

Keshillo personin perpara teje ....

· 998 · 19736

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#400 ne: 15-05-2009, 17:56:26
Benardes se une do e kujtoja.. :D :P

 • Postime: 1936
 • Karma: +23/-14
 • Gjinia: Mashkull

#401 ne: 15-05-2009, 17:59:11
Benardes se une do e kujtoja.. :D :P
atehere te paskam thene ty :P

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#402 ne: 15-05-2009, 18:04:12
Gjerat madhore nuk i harroj une  :D ;)

 • Postime: 1936
 • Karma: +23/-14
 • Gjinia: Mashkull

#403 ne: 15-05-2009, 18:21:09
Gjerat madhore nuk i harroj une  :D ;)
:-[ e drejte

 • Postime: 57
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#404 ne: 15-05-2009, 18:43:41
titi mos u kuq per te tilla gjera !!

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#405 ne: 15-05-2009, 22:22:55
Mos e meso keq çunin :P

 • Postime: 7514
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#406 ne: 15-05-2009, 22:24:10
mashkullit shikoji nr e kepuces dhe gjeresine e hundes. LOL LOL

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#407 ne: 15-05-2009, 22:26:05
Mos e rrit shume hunden :D :P

 • Postime: 7514
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#408 ne: 15-05-2009, 22:27:02
mos u ferko shume me hunden time. LOL

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#409 ne: 15-05-2009, 22:28:00
Po te ze vodka,rralloje pak :P :D

 • Postime: 7514
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#410 ne: 15-05-2009, 22:29:41
me ler rehat se keshtu behem me qejf shume dhe mjere populli pastaj .:P

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#411 ne: 15-05-2009, 22:31:11
Do maresh ne qafe popullin o i zi :D :P

 • Postime: 7514
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#412 ne: 15-05-2009, 22:33:26
mire shume se hallall e ka. :P

 • Postime: 210
 • Karma: +12/-13
 • Gjinia: Femer

#413 ne: 16-05-2009, 00:01:34
T'ja fus gjum...

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#414 ne: 16-05-2009, 00:22:56
Mos pi cigare :P

 • Postime: 7514
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#415 ne: 16-05-2009, 10:53:24
Sallatori te ben vone ne oret e vona te darkes. LOL

 • Postime: 907
 • Karma: +17/-1
 • Gjinia: Femer

#416 ne: 16-05-2009, 11:56:08
mos bej sherre, sillu mire... :P

 • Postime: 7514
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#417 ne: 16-05-2009, 12:08:15
relaks take it easy :P

 • Postime: 907
 • Karma: +17/-1
 • Gjinia: Femer

#418 ne: 16-05-2009, 12:17:26
te mos lodhet shume, pasi e kam xhan... :)

 • Postime: 7514
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#419 ne: 16-05-2009, 12:39:03
te me spjegoje kuptimin e fjales xhan. ;) :P

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#420 ne: 16-05-2009, 12:56:45
mos fleje kaq shume  :D

 • Postime: 7514
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#421 ne: 16-05-2009, 14:04:30
te mos bertase aq shume naten se me ka lene pa gjume. LOL LOL LOL

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#422 ne: 16-05-2009, 14:09:37
te mos vere veshin pas murit  :P LOL LOL

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#423 ne: 16-05-2009, 16:40:20
Keshillo kte sa te duash prape nuk te ndegjon.... :D

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#424 ne: 16-05-2009, 16:57:52
e keshilloj te mos me keshilloje asnjehere  :D LOL

Temat e fundit