Keshillo personin perpara teje .... - 20 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Keshillo personin perpara teje ....

Keshillo personin perpara teje ....

· 998 · 20267

 • Postime: 1300
 • Karma: +26/-2
 • Gjinia: Femer

#475 ne: 17-05-2009, 20:56:12
 :perqafim
jo per te gjithe perqafime eee  :P

 • Postime: 206
 • Karma: +22/-12

#476 ne: 17-05-2009, 20:57:03
vetem per disa

PS. e dina vete ata. ty, si per here te pare, po ta dhuroj nje LOL LOL

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#477 ne: 17-05-2009, 20:58:27
Keshilloj nje puthje te forte per mua.... :D

 • Postime: 206
 • Karma: +22/-12

#478 ne: 17-05-2009, 20:59:39
pse je tuj vdek kshu?? :P

 • Postime: 1300
 • Karma: +26/-2
 • Gjinia: Femer

#479 ne: 17-05-2009, 21:00:17
Fillimi i mbare gjysma e punes LOL

Te vazhdoje te shkelqej

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#480 ne: 17-05-2009, 21:01:27
Keshilloj edhe nje puthje se nje pak me erdh... :D

 • Postime: 1300
 • Karma: +26/-2
 • Gjinia: Femer

#481 ne: 17-05-2009, 21:02:32
Te beje gati faqen se po ja dergoj me poste ate puthjen :D

 • Postime: 206
 • Karma: +22/-12

#482 ne: 17-05-2009, 21:03:21
te dale ne msn se po ia jap virtualisht puthjen.

ups, se harrova, cfare lloji hmmmmm: LOL LOL LOL

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#483 ne: 17-05-2009, 21:08:40
E keshilloj qe puthja te jete evropiane,mundesisht franceze...LOL

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#484 ne: 17-05-2009, 21:09:33
mos e caje airbegun LOL LOL

 • Postime: 7515
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#485 ne: 17-05-2009, 22:19:57
te ece anash se ne mes e shtyp bicikleta. :P

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#486 ne: 24-05-2009, 00:54:00
Te mos pije shume :P

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#487 ne: 24-05-2009, 01:54:56
Ta kam afer... :D

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#488 ne: 24-05-2009, 17:58:44
Te mos bej Tsunami... :P

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#489 ne: 24-05-2009, 18:00:28
Te me doje sa e dua une ate... :D

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#490 ne: 24-05-2009, 18:35:45
Te mos me doje se do pendohet LOL :P

 • Postime: 1750
 • Karma: +15/-2
 • Gjinia: Mashkull

#491 ne: 24-05-2009, 21:30:43
te behet e mbare

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#492 ne: 24-05-2009, 21:32:29
Te mos me keshilloje per gjera qe i kam :P

 • Postime: 1750
 • Karma: +15/-2
 • Gjinia: Mashkull

#493 ne: 24-05-2009, 21:35:14
te bej ate qe se ka ber deri me sot

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#494 ne: 24-05-2009, 21:36:38
ehe mire do ishte :D

Te shoh vetem driten dhe jo erresiren e diteve ;)

 • Postime: 1750
 • Karma: +15/-2
 • Gjinia: Mashkull

#495 ne: 24-05-2009, 21:39:03
te mos shkoj shum verdalle

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#496 ne: 24-05-2009, 21:40:58
Te mos jete kaq serioz ne BarKafe ;)

 • Postime: 1750
 • Karma: +15/-2
 • Gjinia: Mashkull

#497 ne: 24-05-2009, 21:42:02
te mundohet sa me shum ti bej njerezit per te qeshur siq ben tani

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#498 ne: 24-05-2009, 21:43:33
ahahah  te me vertetoje buzeqeshjen :P :P

 • Postime: 1750
 • Karma: +15/-2
 • Gjinia: Mashkull

#499 ne: 24-05-2009, 21:44:58
te jetoj duke qeshur

Temat e fundit