Keshillo personin perpara teje .... - 25 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Keshillo personin perpara teje ....

Keshillo personin perpara teje ....

· 998 · 19655

 • Postime: 907
 • Karma: +17/-1
 • Gjinia: Femer

#600 ne: 02-06-2009, 11:38:03
... te mesoje te prese, pasi durimi sjell gjera te mira... :puth

 • Postime: 2166
 • Karma: +15/-5
 • Gjinia: Mashkull

#601 ne: 02-06-2009, 11:40:57
ta vleresoj vehtveten dhe mos te bie ne depresion
sepse te gjitha te mirat e kesaj bote ajo i meriton :engjell:

 • Postime: 907
 • Karma: +17/-1
 • Gjinia: Femer

#602 ne: 02-06-2009, 11:42:32
haha

te beje nje gjiro nga deti dhe per mua

 • Postime: 2166
 • Karma: +15/-5
 • Gjinia: Mashkull

#603 ne: 02-06-2009, 11:45:04
u tha u ba,
ta frekuentoj dhe ta shijoj sa me shume plazhin e velipojes.

 • Postime: 907
 • Karma: +17/-1
 • Gjinia: Femer

#604 ne: 02-06-2009, 11:46:46
e thene edhe e bere!

te gatuaje ndonje dreke vete...

 • Postime: 2166
 • Karma: +15/-5
 • Gjinia: Mashkull

#605 ne: 02-06-2009, 11:49:35
ok gatoje dhe shijoje dhe per mu,
 hmmmmm:

 • Postime: 907
 • Karma: +17/-1
 • Gjinia: Femer

#606 ne: 02-06-2009, 11:51:11
ate pune e bej shpesh, por ideja ishte te beje ti dicka per dreke edhe ta shijoje vete frytin e duarve te tua :D

si thua?

 • Postime: 2166
 • Karma: +15/-5
 • Gjinia: Mashkull

#607 ne: 02-06-2009, 11:58:23
me kenaqesi por une sapo porosita nje kebap

 • Postime: 1300
 • Karma: +26/-2
 • Gjinia: Femer

#608 ne: 02-06-2009, 17:03:24
Te pranoje ftesat e çupkave :P

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#609 ne: 14-07-2009, 21:51:57
te duket me shpesh ketej :P :perqafim

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#610 ne: 14-07-2009, 22:47:18
te duket knej nga memedheu njehere  :perqafim

 • Postime: 1936
 • Karma: +23/-14
 • Gjinia: Mashkull

#611 ne: 14-07-2009, 23:03:15
te marre skafin dhe te vije njehere ketej per pushime 1 jave tutto gratis :)

 • Postime: 800
 • Karma: +6/-1
 • Gjinia: Femer

#612 ne: 15-07-2009, 09:05:36
te nderroje avatarin  :P

 • Postime: 907
 • Karma: +17/-1
 • Gjinia: Femer

#613 ne: 15-07-2009, 09:09:51
te mos mungoje ne forum, se eshte mjaft e kendshme :)

 • Postime: 2166
 • Karma: +15/-5
 • Gjinia: Mashkull

#614 ne: 15-07-2009, 09:11:10
te jene sa me te pranishme ketu ne forum :) :perqafim

 • Postime: 907
 • Karma: +17/-1
 • Gjinia: Femer

#615 ne: 15-07-2009, 09:12:53
te me dhuroje nje perqafim, se me ka marre malli..  :perqafim

 • Postime: 2166
 • Karma: +15/-5
 • Gjinia: Mashkull

#616 ne: 15-07-2009, 09:28:51
te pranoje nje perqafim nga thellesia e shpirtit time. :perqafim

 • Postime: 154
 • Karma: +9/-1
 • Gjinia: Femer

#617 ne: 15-07-2009, 09:35:41
e keshilloj te me pret neser andej ... ;) :)

 • Postime: 2166
 • Karma: +15/-5
 • Gjinia: Mashkull

#618 ne: 15-07-2009, 09:45:30
e keshilloj qe te jete korrekte dhe ne orar per kete takim ;)

 • Postime: 907
 • Karma: +17/-1
 • Gjinia: Femer

#619 ne: 15-07-2009, 09:54:04
te kalojne dhe nga une e te mos me lejne vetem ;)

 • Postime: 2166
 • Karma: +15/-5
 • Gjinia: Mashkull

#620 ne: 15-07-2009, 10:03:42
ta shijoj plazhin e velipojes edhe per mu dhe tme dergoj nje foto nga plazhi :perqafim

 • Postime: 907
 • Karma: +17/-1
 • Gjinia: Femer

#621 ne: 15-07-2009, 10:08:42
te vije e ta shohe velipojen me syt e vet... :)

 • Postime: 2166
 • Karma: +15/-5
 • Gjinia: Mashkull

#622 ne: 15-07-2009, 10:14:25
te mos tme lendoj plaget qe kam ne zemer
per shkodren dhe velipojen ku kam shume kujtime te bukura
por çfar te bej une i shkreti qe burri me ka qellu i forte
dhe nuk po me jep leje qe ti shijoj,leja ime eshte vetem
per ne be :(

 • Postime: 907
 • Karma: +17/-1
 • Gjinia: Femer

#623 ne: 15-07-2009, 10:18:50
me fal naqe, se lojna baj... :)

te me dhuroje nje buzeqeshje te madhe, e te sinqerte...  :engjell:

 • Postime: 2166
 • Karma: +15/-5
 • Gjinia: Mashkull

#624 ne: 15-07-2009, 10:30:24
buzeqeshjet dhe perqafimet per ty jane te pa fundshme
 :) :)  :perqafim :perqafim  :)

Temat e fundit