Keshillo personin perpara teje .... - 26 - Café Zerion ツ

×
Hyrja
Profili

Keshillo personin perpara teje ....

Keshillo personin perpara teje ....

· 998 · 18530

 • Postime: 907
 • Gjinia: Femer

#625 ne: 15-07-2009, 10:34:32
te rrije me mua sa me shume gjate veres :)

 • Postime: 2166
 • Gjinia: Mashkull

#626 ne: 15-07-2009, 10:44:30
deshira eshte e madhe por nuk jane mundesite
kete fundjave do shkoj ne itali per pushime.
e keshilloj edhe ne qoftese nuk jam online
me zemer jam prane dhe do ta kujtoj ne çdo moment :perqafim

 • Postime: 907
 • Gjinia: Femer

#627 ne: 15-07-2009, 10:58:13
t'ia kaloje sa me bukur pushimet... :)

 • Postime: 2166
 • Gjinia: Mashkull

#628 ne: 15-07-2009, 11:17:08
ti shijoj keto pushime prane plazhit te velipojes edhe per mu :)

 • Postime: 907
 • Gjinia: Femer

#629 ne: 15-07-2009, 11:26:32
te mos dale neper diell... :D

 • Postime: 2166
 • Gjinia: Mashkull

#630 ne: 15-07-2009, 11:28:20
te marre sa me shume rreze dielli :P

 • Postime: 907
 • Gjinia: Femer

#631 ne: 15-07-2009, 11:34:59
te mos behet zezak si une :D

 • Postime: 2166
 • Gjinia: Mashkull

#632 ne: 15-07-2009, 11:37:16
te mos nxihet shume se nuk do ta dalloj
a eshte afrikane apo shkodrane :P

 • Postime: 907
 • Gjinia: Femer

#633 ne: 15-07-2009, 11:38:44
ahahah; te mos me beje kaq shume per te qesh; se vdicaaaaaaaa  LOL

 • Postime: 2166
 • Gjinia: Mashkull

#634 ne: 15-07-2009, 11:40:38
te mos qeshe me te madhe se po zgjon kujshin :P

 • Postime: 907
 • Gjinia: Femer

#635 ne: 15-07-2009, 11:44:18
te mesoje se nuk kam komshi afer :D

 • Postime: 2166
 • Gjinia: Mashkull

#636 ne: 15-07-2009, 11:46:52
pse maj naqe ku jeton ti ne nje ishull te shkrete
po aty jetoj vete,
ti respektoje komshit :P

 • Postime: 907
 • Gjinia: Femer

#637 ne: 15-07-2009, 11:48:56
dhe ti dua njekohesisht.. :D

te doje patriotet shume...  :engjell:

 • Postime: 2166
 • Gjinia: Mashkull

#638 ne: 15-07-2009, 11:51:01
mos ti harroje miqte :P

 • Postime: 907
 • Gjinia: Femer

#639 ne: 15-07-2009, 11:53:05
asesi...

te vije dhe neser ketu te flas me mua...

ciao  :perqafim

 • Postime: 2166
 • Gjinia: Mashkull

#640 ne: 15-07-2009, 11:55:07
mos te harroje se ketu me ka mu nga ora 08:30
shnet ciao :perqafim

 • Postime: 154
 • Gjinia: Femer

#641 ne: 15-07-2009, 11:56:26
shnet paq...doku apet... :)

 • Postime: 2166
 • Gjinia: Mashkull

#642 ne: 15-07-2009, 11:58:02
une ktu jam nuk do ike edhe pak se kam marak qe te kem ty ma ngat hmmmmm:

 • Postime: 154
 • Gjinia: Femer

#643 ne: 15-07-2009, 12:13:04
te keshilloj te bejsh kujdes  :) ???

 • Postime: 2166
 • Gjinia: Mashkull

#644 ne: 15-07-2009, 12:23:06
te ruhesh nga ujku :P

 • Postime: 7994
 • Gjinia: Femer

#645 ne: 15-07-2009, 19:12:04
Mos i gjuaj njerzve ne grusht se do gjesh belane ....

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#646 ne: 15-07-2009, 19:46:55
te mos shpenzoje shume me dhuratat :D

 • Postime: 7469
 • Gjinia: Mashkull

#647 ne: 15-07-2009, 22:03:50
mos shkel ne derrase te kalbur. :P LOL

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#648 ne: 15-07-2009, 22:14:35
mos hedhe vickla kot  :D LOL

 • Postime: 206

#649 ne: 15-07-2009, 23:18:23
te mos haje shume fara  :P

Temat e fundit