Keshillo personin perpara teje .... - 28 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Keshillo personin perpara teje ....

Keshillo personin perpara teje ....

· 998 · 18789

 • Postime: 2166
 • Gjinia: Mashkull

#675 ne: 16-07-2009, 09:31:23
te mos i lere shoqerin ne pritje ;)

 • Postime: 154
 • Gjinia: Femer

#676 ne: 16-07-2009, 10:30:22
te ma ban nje kafe per mengjes... :)

 • Postime: 2166
 • Gjinia: Mashkull

#677 ne: 16-07-2009, 10:38:47
ta pi kafen me kujdes qe mos ti digjen ato buze te njoma :P

 • Postime: 907
 • Gjinia: Femer

#678 ne: 16-07-2009, 11:57:04
te pije uje sa me shume, se u be vape e madhe :D

 • Postime: 7486
 • Gjinia: Mashkull

#679 ne: 16-07-2009, 22:26:05
rritu se do te te marr per grua. LOL LOL

 • Postime: 12343
 • Gjinia: Femer

#680 ne: 17-07-2009, 00:38:41
te bleje 1 ore te re gjys oreshe LOL

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#681 ne: 17-07-2009, 00:46:49
Te beje nje udhetim me balone :D

 • Postime: 1300
 • Gjinia: Femer

#682 ne: 17-07-2009, 00:53:35
Te kujtohet ndonjehere se duhet fjetur dhe gjume ne kete ore... :P

 • Postime: 1740
 • Gjinia: Mashkull

#683 ne: 17-07-2009, 01:11:48
Ta gjej nje nenshkrim. :engjell:

 • Postime: 1300
 • Gjinia: Femer

#684 ne: 17-07-2009, 01:13:26
Te kuptoje se nuk duam shume identifikime neve  :D :P

 • Postime: 1740
 • Gjinia: Mashkull

#685 ne: 17-07-2009, 01:16:46
Shah mua. :D
e kuptova

 • Postime: 1300
 • Gjinia: Femer

#686 ne: 17-07-2009, 01:18:54
Te kuptoje se dhe biondet jane te zgjuara  :D

 • Postime: 1740
 • Gjinia: Mashkull

#687 ne: 17-07-2009, 01:26:01
A thua a jane ? Mund te ma japesh edhe nje shah tjeter, kur te hasi ne ndonje. :D

 • Postime: 1300
 • Gjinia: Femer

#688 ne: 17-07-2009, 01:30:16
E kisha per avatarin tim  :P

Te praktikohet me levizjet e shahut per noj here tjeter. :D ;)

 • Postime: 1740
 • Gjinia: Mashkull

#689 ne: 17-07-2009, 01:37:52
Pak rendesi ka zgjuarsia e bjondeve tek une. Mua ndoshta me duhen per nje nate, e jo per me shume.
Shah tek ti. :D :P

 • Postime: 1300
 • Gjinia: Femer

#690 ne: 17-07-2009, 10:20:01
Ndonjehere nata perfundon me nevoje pafundesie dhe keshtu qe rreziku i tepert djeg  :D

 • Postime: 2649
 • Gjinia: Mashkull

#691 ne: 17-07-2009, 10:50:28
Mos ta humb lumturin qe e ka tani gjat tere dites,,  :)

 • Postime: 1300
 • Gjinia: Femer

#692 ne: 17-07-2009, 11:08:53
Dhe ky te vazhdoje kenaqshem  ;)

 • Postime: 7486
 • Gjinia: Mashkull

#693 ne: 17-07-2009, 12:58:03
mos i ler mbathjet lart e poshte... :P LOL LOL

 • Postime: 1300
 • Gjinia: Femer

#694 ne: 17-07-2009, 13:12:57
Te kete kujdes me çvirgjerimin e femrave  :P LOL

 • Postime: 79
 • Gjinia: Mashkull

#695 ne: 17-07-2009, 20:13:36
be yourself and if they don't like you....well f** them

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#696 ne: 17-07-2009, 20:14:58
Ti bej nje prezantim vetes...ta njohim me mire..

 • Postime: 79
 • Gjinia: Mashkull

#697 ne: 17-07-2009, 23:56:33
Vlereso ato qe ke edhe mos u qaj per ato qe ske....

 • Postime: 12343
 • Gjinia: Femer

#698 ne: 17-07-2009, 23:59:16
mos ju besoje shume ketyre online dating  :D

 • Postime: 79
 • Gjinia: Mashkull

#699 ne: 18-07-2009, 00:07:21
.......Beso kontrollo......

Temat e fundit