Keshillo personin perpara teje .... - 29 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Keshillo personin perpara teje ....

Keshillo personin perpara teje ....

· 998 · 21153

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#700 ne: 18-07-2009, 00:08:17
besimi fitohet

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#701 ne: 18-07-2009, 00:32:18
Te mos shkoje te fleje :D

 • Postime: 1530
 • Karma: +5/-0
 • Gjinia: Mashkull

#702 ne: 18-07-2009, 00:35:09
te mos e vajtoj te djeshmen (te kaluaren), te mos e enderroj te nesermen (te ardhmen) ta jetoj te sotmen (te tashmen)

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#703 ne: 18-07-2009, 00:38:36
 :)

Te jetoj dhe shijoj çdo moment te bukur...

 • Postime: 30
 • Karma: +10/-0
 • Gjinia: Mashkull

#704 ne: 18-07-2009, 01:51:26
misss  te keshilloj  hahahahahahaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaa LOL LOL LOL LOL

 • Postime: 78
 • Karma: +7/-0
 • Gjinia: Mashkull

#705 ne: 18-07-2009, 01:52:44
e qeshura e te zgjat jeten

 • Postime: 907
 • Karma: +17/-1
 • Gjinia: Femer

#706 ne: 18-07-2009, 17:56:16
te dale pasdite per qejf... :)

 • Postime: 78
 • Karma: +7/-0
 • Gjinia: Mashkull

#707 ne: 18-07-2009, 20:17:47
lemoje dhine pastaj mile.... :P

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#708 ne: 18-07-2009, 22:32:54
shtri kembet sa ke jorganin  :P

 • Postime: 1530
 • Karma: +5/-0
 • Gjinia: Mashkull

#709 ne: 19-07-2009, 20:55:12

Mos beje "hopaa" pa kaluar gardhin :)

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#710 ne: 21-07-2009, 00:28:43
te fleje gjume e te clodhet  :)

 • Postime: 7521
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#711 ne: 22-07-2009, 14:37:05
 :P :P :P :P :P

 • Postime: 1530
 • Karma: +5/-0
 • Gjinia: Mashkull

#712 ne: 23-07-2009, 14:19:28
Ti degjoj te githe e te beje si dine vete :)

 • Postime: 1300
 • Karma: +26/-2
 • Gjinia: Femer

#713 ne: 23-07-2009, 14:21:25
Te çlodhet pak   :)

 • Postime: 1530
 • Karma: +5/-0
 • Gjinia: Mashkull

#714 ne: 23-07-2009, 14:24:28
Te degjoj me pake muzike :)

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#715 ne: 23-07-2009, 17:51:51
Te zgjohet nga gjumi :P :engjell:

 • Postime: 1530
 • Karma: +5/-0
 • Gjinia: Mashkull

#716 ne: 23-07-2009, 18:02:16
Te pijë 1  kafe))

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#717 ne: 23-07-2009, 18:16:37
 :)

Te shijoj momentet e bukura :)

 • Postime: 1530
 • Karma: +5/-0
 • Gjinia: Mashkull

#718 ne: 23-07-2009, 18:21:28
Ta jetoj cdo cast :)

P.s foto ishte e dedikuar per tek tema foto bardh e zi si di si doli ketu

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#719 ne: 23-07-2009, 18:25:30
wooooww  :perqafim

Te jete krenar per veten  ;)

 • Postime: 1530
 • Karma: +5/-0
 • Gjinia: Mashkull

#720 ne: 23-07-2009, 18:29:10


Te jete e kenaqur per cdo gje qe bene :perqafim

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#721 ne: 23-07-2009, 18:31:47
 :)

Te kete kujdes nga dielli ne plazh  :P

 • Postime: 1530
 • Karma: +5/-0
 • Gjinia: Mashkull

#722 ne: 23-07-2009, 18:34:05

Te mos caj koken per hic gjë :)

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#723 ne: 23-07-2009, 18:37:44
 :)

Te shfrytezoj cdo minute si te shejte. :engjell:

 • Postime: 1530
 • Karma: +5/-0
 • Gjinia: Mashkull

#724 ne: 23-07-2009, 18:40:23

Te mos zemrohet  :)

Temat e fundit