Keshillo personin perpara teje .... - 30 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Keshillo personin perpara teje ....

Keshillo personin perpara teje ....

· 998 · 19740

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#725 ne: 23-07-2009, 18:42:00
Te kete gjithmone qetesi shpirterore ;)

 • Postime: 1530
 • Karma: +5/-0
 • Gjinia: Mashkull

#726 ne: 23-07-2009, 18:49:32
Te cmoj punen qe bene :engjell:

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#727 ne: 23-07-2009, 18:50:52
Te arrij gjithçka me forca  ;)

 • Postime: 1530
 • Karma: +5/-0
 • Gjinia: Mashkull

#728 ne: 23-07-2009, 18:57:54
Te mos dorzohet kurre ;)

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#729 ne: 23-07-2009, 18:59:59
Te luftoje fort per ate qe do... :)

 • Postime: 1530
 • Karma: +5/-0
 • Gjinia: Mashkull

#730 ne: 23-07-2009, 19:02:57
Te mos lejoj ti iken ajo qe do  :engjell:

 • Postime: 158
 • Karma: +0/-0

#731 ne: 24-07-2009, 10:57:15
..te vazhdoj keshtu se eshte OK  ;)

 • Postime: 18089
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#732 ne: 24-07-2009, 11:00:20
Spo di.. :D

 • Postime: 158
 • Karma: +0/-0

#733 ne: 24-07-2009, 11:01:45
as une :)

Te kujdesesh per vete me shume se per kedo mbase...

 • Postime: 18089
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#734 ne: 24-07-2009, 11:04:13
Te vendos nje avatar. ;) :D

 • Postime: 692
 • Karma: +16/-2
 • Gjinia: Mashkull

#735 ne: 24-07-2009, 11:52:44
Te eci me kto ritme qe po ecen.

 • Postime: 18089
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#736 ne: 24-07-2009, 11:53:38
Te mos dali ne shi sot..

 • Postime: 7514
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#737 ne: 24-07-2009, 12:16:13
te mos lahet me rroba ne det. :P

 • Postime: 1300
 • Karma: +26/-2
 • Gjinia: Femer

#738 ne: 24-07-2009, 12:23:48
Te mos i vere te tjeret ne siklet  :P :P :D

 • Postime: 692
 • Karma: +16/-2
 • Gjinia: Mashkull

#739 ne: 24-07-2009, 12:25:46
Te mbaje nje qendrim te caktuar per cdo gje

 • Postime: 1300
 • Karma: +26/-2
 • Gjinia: Femer

#740 ne: 24-07-2009, 12:26:37
Te mos jete kaq serioz  :P

 • Postime: 7514
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#741 ne: 24-07-2009, 12:26:42
Te mos i vere te tjeret ne siklet  :P :P :D
te hape syte mos bjere ne derrase te kalbur. :P

 • Postime: 1300
 • Karma: +26/-2
 • Gjinia: Femer

#742 ne: 24-07-2009, 12:37:00
Te japi keshilla pa derrasa  :P LOL

 • Postime: 7514
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#743 ne: 24-07-2009, 12:38:06
Mos i hape grope te vogel vetes se saj, se me pas i behet xheloz armiku dhe ja hap me te madhe. :P LOL LOL

 • Postime: 1300
 • Karma: +26/-2
 • Gjinia: Femer

#744 ne: 24-07-2009, 12:53:29
Te lere armikun ne terzi se po e bej shok  :P LOL

 • Postime: 414
 • Karma: +11/-3
 • Gjinia: Mashkull

#745 ne: 30-07-2009, 17:34:44
jo kaq loca :P

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#746 ne: 31-07-2009, 18:36:16
jo sh. "regrets" :D

 • Postime: 7514
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#747 ne: 16-08-2009, 18:05:18
pa shume Dreamm. :P

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#748 ne: 16-08-2009, 18:08:21
Pa shume Steriotipizem :P

 • Postime: 7514
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#749 ne: 16-08-2009, 18:09:12
Ta leje striptizmin ne vend tjeter. :P

Temat e fundit