×
Hyrja
Profili

Keshillo personin perpara teje ....

Keshillo personin perpara teje ....

· 998 · 18474

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#800 ne: 07-10-2009, 13:41:54
po i kam thene mor Oqean po sme beson ja ishalla te beso ty te pakten :P LOL LOL

 • Postime: 2649
 • Gjinia: Mashkull

#801 ne: 07-10-2009, 13:43:07
Ahu,,une edhe e garantoj per ate pune,, LOL

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#802 ne: 07-10-2009, 13:44:00
lene me kaq se eshte e frikacak ai po na ngel ne dore e sdua te kem ndergjegjen e njollosur pastaj :P LOL LOL

 • Postime: 2649
 • Gjinia: Mashkull

#803 ne: 07-10-2009, 13:47:14
Mos mos,,se gjynah,, LOL

 • Postime: 210
 • Gjinia: Femer

#804 ne: 14-01-2010, 22:49:35
Mos qesh shume se te dhemb barku pastaj.. :P

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#805 ne: 14-01-2010, 23:22:01
Te duket me shpesh ketej

 • Postime: 6970
 • Gjinia: Femer

#806 ne: 15-01-2010, 09:59:16
Te duket me shpesh ketej

.....dhe ti :)

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#807 ne: 20-01-2010, 22:31:23
...te na kendoje ndonje serenate :D

 • Postime: 6970
 • Gjinia: Femer

#808 ne: 20-01-2010, 22:35:06
O Korçë e dashur,
po të këndoj këtë serenatë,
mallet e brengës
kur unë jam larg e ndiej për ty.

O Korça ime,
po të këndoj i përmalluar!
Këngën më të bukur
me sytë përlotur po të këndoj.

Korça ime e dashur për ty zgjodha
këngën më të bukur që të këndoj,
këngë që del nga zemra jonë e pastër,
o Princeshë e bukur ti ku je?

Kujtoj netët e bukura pranverore,
rrugëve të tua me kalldrëm;
vajzat me atë bukuri hyjnore,
e dëgjonim ne me mallëngjim.

Vajza edhe djem të dashuruar
këngën më të bukur të këndojnë;
si margaritarë ti i rrite
dhe kudo janë ty s’të harrojnë.

Për ty këndoj, për ty këndoj,
o Korçë e dashur ty të adhuroj!
Për ty këndoj, për ty këndoj,
qyteti i ëndrrave, jo nuk të harroj!


Korça ime e dashur për ty zgjodha
këngën më të bukur që të këndoj,
këngë që del nga zemra jonë e pastër,
o Princeshë e bukur ti ku je?

Kujtoj netët e bukura pranverore,
rrugëve të tua me kalldrëm;
vajzat me atë bukuri hyjnore,
e dëgjonim ne me mallëngjim.

Vajza edhe djem të dashuruar
këngën më të bukur të këndojnë;
si margaritarë ti i rrite
dhe kudo janë ty s’të harrojnë.

Për ty këndoj, për ty këndoj,
o Korçë e dashur ty të adhuroj!
Për ty këndoj, për ty këndoj,
qyteti i ëndrrave, jo nuk të harroj!


:D :P • Postime: 2568

#809 ne: 20-01-2010, 22:36:50
o korcare o hic fare

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#810 ne: 20-01-2010, 22:59:25


kengaaaaaaa :perqafim..per serenaten..dhe :perqafim per ty

vullkanin e keshilloj te na hap ndonje teme te qeshimm :P..jo te hakmerremi :P

 • Postime: 6970
 • Gjinia: Femer

#811 ne: 20-01-2010, 23:04:35
te mos ndryshoj :) :perqafim

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#812 ne: 20-01-2010, 23:06:37
..te me ftoje ndonje mengjes kur te gatuaje pallacimka..:D :P

 • Postime: 6970
 • Gjinia: Femer

#813 ne: 20-01-2010, 23:07:50
hahahhaha te vij kur ta ftoj :)

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#814 ne: 20-01-2010, 23:51:27
E keshilloj te me ftoj dhe mua... :D

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#815 ne: 21-01-2010, 11:18:55
..e keshilloj te ndihmoje kengen ne gatim :P


morning ppl. :)

 • Postime: 2568

#816 ne: 21-01-2010, 23:21:43
mos ndrysho kure kshu vashdo

#817 ne: 22-01-2010, 00:20:11
keshtu vazhdo, ji vetvetja se ti do ta fitosh kafazin!

 • Postime: 2649
 • Gjinia: Mashkull

#818 ne: 22-01-2010, 10:44:38
..hape dritaren edhe pak,, :D

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#819 ne: 22-01-2010, 11:06:18
mos mendohet shume  :P

 • Postime: 27
 • Gjinia: Mashkull

#820 ne: 22-01-2010, 22:57:17
Nuk di qka ta keshilloj  hmmmmm:

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#821 ne: 22-01-2010, 23:48:00
te ulet ne ndonje kolltuk pa rrota  :D

 • Postime: 2568

#822 ne: 23-01-2010, 01:15:21
mos te bej shum interesanten

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#823 ne: 23-01-2010, 01:17:55
te shkoje te fleje gjume

 • Postime: 2568

#824 ne: 23-01-2010, 01:19:08
qe gjerat ti thoje ne sy dhe jo te ri fshehur

Temat e fundit