Keshillo personin perpara teje .... - 40 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Keshillo personin perpara teje ....

Keshillo personin perpara teje ....

· 998 · 18823

 • Postime: 414
 • Gjinia: Mashkull

#975 ne: 27-11-2011, 09:38:03
Meso Të shkruash  :D

 • Postime: 12743

#976 ne: 27-11-2011, 13:21:06
te jete me i pranishem se i ndihet mungesa :P

 • Postime: 2568

#977 ne: 27-11-2011, 17:25:16
te shkelqej gjithmone si kto qershite

 • Postime: 12743

#978 ne: 27-11-2011, 21:14:48
te jete  po kaq gallataxhi sa perhera

 • Postime: 2568

#979 ne: 27-11-2011, 23:08:23
te mos ndryshoj kurre

 • Postime: 12743

#980 ne: 27-11-2011, 23:09:53
e keshilloj...cdo gjeje jepi vendin qe meriton!

 • Postime: 2568

#981 ne: 27-11-2011, 23:14:17
gjithmon duhet te jesh e forte dhe me koken larte

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#982 ne: 07-12-2011, 19:09:28
Te vendose nje foto te tijen. :D

 • Postime: 12743

#983 ne: 08-12-2011, 07:42:07
te shprehi veten njehere se shume e mbyllur eshte :P

 • Postime: 151
 • Gjinia: Mashkull

#984 ne: 08-12-2011, 18:57:30
Te ndjeke keshillen e saj.  :P

 • Postime: 2568

#985 ne: 08-12-2011, 20:09:47
ku di un ckeshill ti jap kti

mos te futet ne forum per qellime personale

 • Postime: 1508
 • Gjinia: Femer

#986 ne: 08-12-2011, 20:18:52
largoju se kaluares...jeto te tashmen  :)

 • Postime: 2568

#987 ne: 08-12-2011, 20:20:49
te me ftoj per kafe  :P

 • Postime: 1508
 • Gjinia: Femer

#988 ne: 08-12-2011, 20:22:35
me nje kusht...... te paguaj une  :D

 • Postime: 2568

#989 ne: 08-12-2011, 20:23:17
te me paguaj kafen dhe un ti ofroj darken

 • Postime: 1508
 • Gjinia: Femer

#990 ne: 08-12-2011, 20:24:25
e mos e mendoje fare darken :D

 • Postime: 2568

#991 ne: 08-12-2011, 20:27:15
te me coj direkt ne cader me barkun bosh  :D

 • Postime: 1508
 • Gjinia: Femer

#992 ne: 08-12-2011, 20:30:19
ta harroje cadren :P :D

 • Postime: 2568

#993 ne: 08-12-2011, 20:40:17
vetem ne shi mos te me leri se do ftohemi

 • Postime: 1508
 • Gjinia: Femer

#994 ne: 08-12-2011, 20:41:33
te shkoje te vishet se u plevitos ( ne lidhje me avatarin ) :P

 • Postime: 2568

#995 ne: 08-12-2011, 20:43:55
ta uli dhe pak ate zinxhirin e bluzes se vap eshte ;)

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#996 ne: 08-12-2011, 21:14:26
Nje foto te fytyres... :P

 • Postime: 12743

#997 ne: 09-12-2011, 10:34:11
nje foto te sajen....

Temat e fundit