Zerion

Zeri yt => Café Zerion ツ => Teme e nisur nga: Prishtinasja ne 13-09-2006, 21:11:33

Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: Prishtinasja ne 13-09-2006, 21:11:33

Nese ke nje keshille per personin perpara teje ....!

....Cila do ishte ajo !?  :D
Titulli: Keshillo personin përpara teje ....
Postuar nga: Charlie ne 13-09-2006, 21:13:51
Une e kisha  kshilluar  kete  siper  qe  ta  ule  mendjen e  madhe qe e ka  se  nuk i  ka hije :D
Titulli: Keshillo personin përpara teje ....
Postuar nga: Bekimi ne 13-09-2006, 21:15:35
Une e keshilloj kete te respektoje gocat e respektuara :D
Titulli: Keshillo personin përpara teje ....
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 13-09-2006, 21:16:05
Une e keshilloj kete lart qe mos te shkoj me gjithe ato gra :D
Titulli: Keshillo personin përpara teje ....
Postuar nga: Charlie ne 13-09-2006, 21:19:54
kete larte nuk di  cfare  ta  kshilloj ....vetem se  te  me  beson  pak  me shum  :D
Titulli: Keshillo personin përpara teje ....
Postuar nga: Prishtinasja ne 13-09-2006, 21:23:51
kete lart e keshilloj qe te kete nje bindje me pozitive ndaj meje   :D  :P
Titulli: Keshillo personin përpara teje ....
Postuar nga: Bekimi ne 13-09-2006, 21:25:06
Kete lart e keshilloje te vazhdoje keshtu. :D  :perqafim
Titulli: Keshillo personin përpara teje ....
Postuar nga: Charlie ne 13-09-2006, 21:26:49
kete lart e  kshilloj  qe te  rrin  urt ...
Titulli: Keshillo personin përpara teje ....
Postuar nga: Lefter ne 13-09-2006, 22:58:40
I keshilloj kto goca siper(pervec Bekimit) te me qendrojn  pak si me larg se si kan punet mire.... :D
Titulli: Keshillo personin përpara teje ....
Postuar nga: Charlie ne 13-09-2006, 23:02:13
ketije  lart  ja  kisha  jap  nje  kshill  te  fort .... o Lefto shko  te  papa  le te  shkruan  e  te  fryn  se  keq  i  ke  punet per  bese LOL
Titulli: Keshillo personin përpara teje ....
Postuar nga: Prishtinasja ne 13-09-2006, 23:10:25
ooo Lio te këshilloj qe te mshefesh ne birë te minit sepse s'ke ka ik na Lefteri , ste len ai vend askund !!!!
Te han për se gjalli ai  :P :P

me mirë te bjen  :D
Titulli: Keshillo personin përpara teje ....
Postuar nga: Lefter ne 13-09-2006, 23:12:16
Keshilloj kete Prishtinasen qe mos te mi frikosoje viktimat(sidomos  Charlien) :D..Se deri me sot nuk e kam ngrene asnje goce... :D
Titulli: Keshillo personin përpara teje ....
Postuar nga: Charlie ne 13-09-2006, 23:14:15
ju  kshilloj  qe  te  mbyllni  qe te  dyte  LOL
Titulli: Keshillo personin përpara teje ....
Postuar nga: Vogelushja Korcare ne 14-09-2006, 00:39:49
Une keshilloj kete siper qe te bej kujdes nga mua :D :P
Titulli: Keshillo personin përpara teje ....
Postuar nga: Bekimi ne 14-09-2006, 15:59:06
Ti lart, mjaft me ato puthje se i cmende kalamajat e forumit. :D LOL LOL
Titulli: Keshillo personin përpara teje ....
Postuar nga: Dalber ne 14-09-2006, 16:01:34
o ti siper dil vrap nga forumi se seshte vend per femijte :D
Titulli: Keshillo personin përpara teje ....
Postuar nga: Berni ne 14-09-2006, 16:16:57
o ti siper si e vendose avatarin :D Kush te ka ber nervoz  :P
Titulli: Keshillo personin përpara teje ....
Postuar nga: Syrgjyn ne 14-09-2006, 18:51:35
Kete siper e keshilloj qe, sic e ka bere gjithmone, te mos e kruaje per asnjeri. :D
Titulli: Keshillo personin përpara teje ....
Postuar nga: Bekimi ne 14-09-2006, 22:17:24
Kete e keshilloj te mos jete kaq i ashper ne dhenien e keshillave. :D LOL
Titulli: Keshillo personin përpara teje ....
Postuar nga: Prishtinasja ne 14-09-2006, 22:21:46
 kurse une kete e keshilloj qe te me pershendet najher se me ka harrua krejt  :-[ :-[
Titulli: Keshillo personin përpara teje ....
Postuar nga: Bekimi ne 14-09-2006, 22:26:51
Une e keshilloj kete shoqen, qe nuk e kam harru aspak. :)
Titulli: Keshillo personin përpara teje ....
Postuar nga: Syrgjyn ne 14-09-2006, 22:29:18
Unë këshilloj këtë robin lart që të ndërrojë avatarin, se ka ikur për arushë! :D
Titulli: Keshillo personin përpara teje ....
Postuar nga: sorelina ne 14-09-2006, 22:44:03
Une e keshilloj kete botin lart te mos meret me firmat e te tjereve :P
Titulli: Keshillo personin përpara teje ....
Postuar nga: Syrgjyn ne 14-09-2006, 22:46:28
Keshilloj kete zonjushen me lart qe te heqe helmeten kur me flet mua! :P
Titulli: Keshillo personin përpara teje ....
Postuar nga: sorelina ne 14-09-2006, 23:08:40
e keshilloj kte dynjane siper te mos meret me helmeten time se e kam te trasheguar  :D
Titulli: Keshillo personin përpara teje ....
Postuar nga: Lisa ne 14-09-2006, 23:11:47
Keshilloj kete motren lart mos u merr me ate me lart se te duhet te hash nje furr buke :D
Titulli: Keshillo personin përpara teje ....
Postuar nga: Syrgjyn ne 14-09-2006, 23:13:42
Perqafoj Lisushen dhe e keshilloj te mos i trembe harabelat... s'kerkojne nje furre buke te shkretet, e shumta ca therrime :P

Dhe i jap nje keshille asaj madmuazeles akoma me lart qe te heqe siguresen perpara se te shtjere... jo per gje, por do na ngelesh ne duar pastaj :P
Titulli: Keshillo personin përpara teje ....
Postuar nga: Lisa ne 14-09-2006, 23:22:22
zoti msus zoti m'sus mos shkoni me ate se ai eshte spiun .....:D
Titulli: Keshillo personin përpara teje ....
Postuar nga: Lefter ne 14-09-2006, 23:26:08
E keshilloj kete siper  q te vendos a do gjakovar apo dicka tjeter... :D
Titulli: Keshillo personin përpara teje ....
Postuar nga: sorelina ne 14-09-2006, 23:26:21
e kam hequr siguresen me kohe dhe sme ka gjet gje dhe e keshilloj personin me lart te mereni me gjera me te qendrueshme :P
Titulli: Keshillo personin përpara teje ....
Postuar nga: Charlie ne 14-09-2006, 23:27:02
Kshilloj  kete  lart  qe ta  ve  siguresen  ne  vendin e vet :D
Titulli: Keshillo personin përpara teje ....
Postuar nga: Cami ne 15-09-2006, 21:13:52
keshilloj lart qe ti kontrolloj siguresat e veta e mos ti shikoj te huajat
Titulli: Keshillo personin përpara teje ....
Postuar nga: Bekimi ne 15-09-2006, 21:16:03
I them ketij lart, te nderroje nenshkrimin se i ka skadu afati. :D
Titulli: Keshillo personin përpara teje ....
Postuar nga: Lefter ne 15-09-2006, 23:43:29
I them ketij ndroja pak strategjine.... :D
Titulli: Keshillo personin përpara teje ....
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 15-09-2006, 23:44:03
Keshilloj kete lart qe te shikoj afatin e tij! :D
Titulli: Keshillo personin përpara teje ....
Postuar nga: Lefter ne 15-09-2006, 23:48:50
Keshilloj kete lart mos te me hik me se ska ku te shkon.... :D
Titulli: Keshillo personin përpara teje ....
Postuar nga: Charlie ne 15-09-2006, 23:56:32
te kshilloj  qe te  mos  mi  trembesh  gocat se  te  vrava :D
Titulli: Keshillo personin përpara teje ....
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 15-09-2006, 23:57:50
:( :( :(Titulli: Keshillo personin përpara teje ....
Postuar nga: Lefter ne 15-09-2006, 23:58:20
Keshilloj kete marangozin lart,qe t'i qendroj larg Sweeties se e din vet... :D
Titulli: Keshillo personin përpara teje ....
Postuar nga: Charlie ne 15-09-2006, 23:59:23
pse  ore  te  qendroj  larg  .....grua e  kam  :D me  heret  e  kshillova  diqka  une  
Titulli: Keshillo personin përpara teje ....
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 16-09-2006, 00:01:11
Keshilloj këtë marangozin lart,qe t'i qëndroj larg Sweeties se e din vet... :D


Ca din ai re Lefty?!?!  ^o) ^o)
Titulli: Keshillo personin përpara teje ....
Postuar nga: Charlie ne 16-09-2006, 00:02:13
kshilloj  kete  larte  qe  te  me beson me shume :D
Titulli: Keshillo personin përpara teje ....
Postuar nga: Lefter ne 16-09-2006, 00:14:55
Keshilloj kete te mos e genjen gocen e ti tregon te verteten... :D
Titulli: Keshillo personin përpara teje ....
Postuar nga: Charlie ne 16-09-2006, 00:16:04
edhe  une  po mundohet  po nuk me  beson  :D :P
Titulli: Keshillo personin përpara teje ....
Postuar nga: Lefter ne 16-09-2006, 00:20:46
Keshilloj marangozin qe te mer mesim,se heren tjeter sja fali ja mar prej dores... :D
Titulli: Keshillo personin përpara teje ....
Postuar nga: DragonFire ne 16-09-2006, 01:25:16
ska koment per ta, shikone vete :D
Titulli: Keshillo personin përpara teje ....
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 16-09-2006, 01:26:24
Keshilloj DJ qe te shikoj veten e tij! :D :P LOL
Titulli: Keshillo personin përpara teje ....
Postuar nga: DragonFire ne 16-09-2006, 01:34:49
keshilloj ty qe mos  te embelsohesh edhe me shume :D
Titulli: Keshillo personin përpara teje ....
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 16-09-2006, 01:38:27
Pse shume jam eh???
Titulli: Keshillo personin përpara teje ....
Postuar nga: DragonFire ne 16-09-2006, 01:46:39
teper, maje veten chickooo :D :P
Titulli: Keshillo personin përpara teje ....
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 16-09-2006, 01:54:13
lol, Ok thanx I will! :D
Titulli: Keshillo personin përpara teje ....
Postuar nga: DragonFire ne 16-09-2006, 02:00:35
ur welcome :D
Titulli: Keshillo personin përpara teje ....
Postuar nga: erlehta ne 16-09-2006, 20:30:04
E keshollj kte siper te shkruaj ne gjuhen tone te bukur
Titulli: Keshillo personin përpara teje ....
Postuar nga: Lefter ne 17-09-2006, 18:17:18
E keshilloj kete lart mos te ma nguc ate DJ-in se na le ai pa muzike  fare.... :D
Titulli: Keshillo personin përpara teje ....
Postuar nga: kengaime ne 17-09-2006, 21:19:26
E keshilloj kete lart te mos harroj se tani vertete ma ka nje kafe borgj   :)
Titulli: Keshillo personin përpara teje ....
Postuar nga: Charlie ne 17-09-2006, 21:23:08
kshilloj  kete  siper  qe  te mos  mban shpresa  kot  nga  ai  siper see nuk  ta ben  kafen  kurr :D
Titulli: Keshillo personin përpara teje ....
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 17-09-2006, 21:24:55
I them ketit lart te me bej mua nje kafe :D
Titulli: Keshillo personin përpara teje ....
Postuar nga: sorelina ne 17-09-2006, 21:36:01
ej o sweety i thuaj te ma beje dhe mua nje :D
Titulli: Keshillo personin përpara teje ....
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 17-09-2006, 21:40:20
Buli, shpejt edhe nje per Sorelinen :D
Titulli: Keshillo personin përpara teje ....
Postuar nga: kengaime ne 17-09-2006, 21:41:15
E moj edhe une jam ketu
Titulli: Keshillo personin përpara teje ....
Postuar nga: sorelina ne 17-09-2006, 21:52:07
po pres kafene une shume te ngadalshem e paske bulin o sweety :D :D
Titulli: Keshillo personin përpara teje ....
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 17-09-2006, 21:59:00
Lio, shko bej edhe nje zemra po s'pertove :D
Titulli: Keshillo personin përpara teje ....
Postuar nga: Lefter ne 17-09-2006, 22:02:04
Te jesh me e mshirshme.... :D
Titulli: Keshillo personin përpara teje ....
Postuar nga: sorelina ne 17-09-2006, 22:05:21
Lum Leo qe te paska ty moj ...
Titulli: Keshillo personin përpara teje ....
Postuar nga: kengaime ne 17-09-2006, 22:15:35
Keshilloj kete siper te kete kujdes kah e drejton ate arme qe mban ne krahe  :P
Titulli: Keshillo personin përpara teje ....
Postuar nga: sorelina ne 17-09-2006, 22:20:06
mos ma shaj se e kam per vetembrojtje,,, :D
dhe kujdes mos u afroni shume afer..... ><
Titulli: Keshillo personin përpara teje ....
Postuar nga: kengaime ne 17-09-2006, 22:22:20
E keshilloj kete siper se nuk po e shaj, por vetem nga frika fola  :)
Titulli: Keshillo personin përpara teje ....
Postuar nga: sorelina ne 17-09-2006, 22:28:47
mos ki frike se e shumta e shumta ndonje sacme e vogel mund tju shpoj stomakun :D :D :D
Titulli: Keshillo personin përpara teje ....
Postuar nga: kengaime ne 17-09-2006, 22:31:23
Nuk qenkam ne rrezik jo   hmmmmm:
Titulli: Keshillo personin përpara teje ....
Postuar nga: sorelina ne 17-09-2006, 22:34:44
pa merak cdo gje eshte nen kontroll ;)
Titulli: Keshillo personin përpara teje ....
Postuar nga: Charlie ne 17-09-2006, 22:49:49
Buli, shpejt edhe një për Sorelinen :D


Po mua  kush  me  ben  kafe  ee .... hmmmmm:
Titulli: Keshillo personin përpara teje ....
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 17-09-2006, 22:51:59
Vetja jote :D
Titulli: Keshillo personin përpara teje ....
Postuar nga: Charlie ne 17-09-2006, 22:55:56
ty  ta  bej  nje  ...po kete tjetren  nuk e  njof  ....beja  vet :P
Titulli: Keshillo personin përpara teje ....
Postuar nga: Bekimi ne 18-09-2006, 18:04:56
Keshilloj kete kalamanin lart, qe te respektoje femrat e panjofme, se ashtu ka lezet. :D LOL LOL
Titulli: Keshillo personin përpara teje ....
Postuar nga: ibraim ne 18-09-2006, 18:52:50
o beko... te keshilloj, t'i keshillosh kalamajt qe te rrijne urt :P LOL
Titulli: Keshillo personin përpara teje ....
Postuar nga: Bekimi ne 18-09-2006, 18:54:30
Me jep pak ndihme vella, sa t'ja marr doren si per fillim. :D
Titulli: Keshillo personin përpara teje ....
Postuar nga: wiliams ne 21-09-2006, 19:38:40
Shko e bej nje lavazh trurit se ke ndotje mendore me duket..por jo tek lavazhet e maqinave se ta shpelajne fare pastaj.. hmmmmm:
Titulli: Keshillo personin përpara teje ....
Postuar nga: Bekimi ne 21-09-2006, 19:45:17
Shko beje nje kontroll teknik te detajshem. Te psikologja ama, jo ne mekanik. :D
Titulli: Keshillo personin përpara teje ....
Postuar nga: wiliams ne 21-09-2006, 19:51:29
Ma rregullo me psikologen..se vij me shpejtesi dhe me kenaqesi :perqafim
Titulli: Keshillo personin përpara teje ....
Postuar nga: Bekimi ne 21-09-2006, 19:54:20
Shko se te pret sorelina te dhoma. :D
Titulli: Keshillo personin përpara teje ....
Postuar nga: wiliams ne 21-09-2006, 19:58:05
Shko se te pret sorelina te dhoma. :D
Po a eshte specialiste tamam apo po ben kursin..se mund te pesoj ndonje gje dhe i ngel ne dore pastaj.. hmmmmm:
Titulli: Keshillo personin përpara teje ....
Postuar nga: sorelina ne 21-09-2006, 20:00:23
william akoma i ve ne dyshim aftesite e ima :D
Titulli: Keshillo personin përpara teje ....
Postuar nga: Bekimi ne 21-09-2006, 20:02:16
Kjo eshte psiko e perkryme. :D
Titulli: Keshillo personin përpara teje ....
Postuar nga: wiliams ne 21-09-2006, 20:04:35
william akoma i ve ne dyshim aftësitë e ima :D
Ohhh me fal..çeshte ajo fjale. :S.kur erdhe kaq tak-fap..a te behem gati apo .. hmmmmm:
Titulli: Keshillo personin përpara teje ....
Postuar nga: sorelina ne 21-09-2006, 20:06:27
 sa te hap qetapet une te jesh gati :D
Titulli: Keshillo personin përpara teje ....
Postuar nga: wiliams ne 21-09-2006, 20:11:53
sa te hap qetapet unë të jesh gati :D
po une gati jam ..se mos eshte vone derisa te gjesh ato qetapet pastaj..? hmmmmm:
Titulli: Keshillo personin përpara teje ....
Postuar nga: sorelina ne 21-09-2006, 20:14:28
hajde djalo me se mund tju ndihmoj  :D :)
Titulli: Keshillo personin përpara teje ....
Postuar nga: wiliams ne 21-09-2006, 20:16:20
hajde djalo me se mund tju ndihmoj  :D :)
Ta mbyll deren me çeles se me duket se eshte Bekimi pas deres.. hmmmmm:
Titulli: Keshillo personin përpara teje ....
Postuar nga: sorelina ne 21-09-2006, 20:20:20
Ta mbyll deren me çeles se me duket se është Bekimi pas deres.. hmmmmm:


ska gje le te vije dhe Bekimi, i bej dhe dy vizita njeheresh :D
Titulli: Keshillo personin përpara teje ....
Postuar nga: wiliams ne 21-09-2006, 20:25:12
Uaaaahhhh..sa e zonja qenke..me tha ne fakt edhe Bekimi por se besova..po megjithate nuk dua te jete Bekimi ketu se me ngaterron mua pastaj..se dua te jem shume i perqendruar  ;)..me kupton. ;).? hmmmmm:
Titulli: Keshillo personin përpara teje ....
Postuar nga: sorelina ne 21-09-2006, 20:33:04
Uaaaahhhh..sa e zonja qenke..më tha ne fakt edhe Bekimi por se besova..po megjithatë nuk dua te jetë Bekimi këtu se me ngaterron mua pastaj..se dua te jem shumë i perqendruar  ;)..me kupton. ;).? hmmmmm:


si te duash ti, por duhet te dish nje gje qe duhet te paguash 2-fishin se ke diagnoze te rende dhe do kohe te maresh veten :( :D
Titulli: Keshillo personin përpara teje ....
Postuar nga: wiliams ne 21-09-2006, 20:37:20
Rendesi ka te me sherosh sorelina  ;)se per pagese mos e ke problem..sa te duash te paguaj,vetem se kam nje problem te vockel..leket ku ti gjej...? hmmmmm:
Titulli: Keshillo personin përpara teje ....
Postuar nga: sorelina ne 21-09-2006, 20:40:19
Merja Bekimit borxh :D
Titulli: Keshillo personin përpara teje ....
Postuar nga: wiliams ne 21-09-2006, 20:45:16
Merja Bekimit borxh :D
Po i kerkova..por ai me tha se nuk i dalin per vete..se aty prapa deres ishte hmmmmm:
Titulli: Keshillo personin përpara teje ....
Postuar nga: sorelina ne 21-09-2006, 20:54:32
epo mire dil perjashta gjej leket dhe hajde :)
Titulli: Keshillo personin përpara teje ....
Postuar nga: wiliams ne 21-09-2006, 20:58:13
epo mirë dil perjashta gjej leket dhe hajde :)
Po ku i lashe rrobat..se nuk dal dot keshtu..se ka njerez aty prapa deres hmmmmm:
Titulli: Keshillo personin përpara teje ....
Postuar nga: sorelina ne 21-09-2006, 21:02:01
Po ku i lashe rrobat..se nuk dal dot kështu..se ka njerëz aty prapa deres hmmmmm:

pyet Bekimin ai duhet ta dije me siguri  :D
Titulli: Keshillo personin përpara teje ....
Postuar nga: wiliams ne 21-09-2006, 21:08:09
Po mire o sorelina..ne tani sa filluam..punen..si thua ta nderprejme dhe pastaj kur te vij te nisim nga e para apo aty ku do e leme.. hmmmmm:
Titulli: Keshillo personin përpara teje ....
Postuar nga: Lefter ne 21-09-2006, 21:10:19
Keshilloj kete ti qendroj larg Sorelines :D..Ae ajo eshte tesoro e  imja.... :D
Titulli: Keshillo personin përpara teje ....
Postuar nga: sorelina ne 21-09-2006, 21:11:43
PO u la pergjysem terapia duhet te nis edhe njehere nga e para se keshtu nuk jep efekt.. :)
Titulli: Keshillo personin përpara teje ....
Postuar nga: Charlie ne 21-09-2006, 21:14:35
kshilloj  kete  lart  qe  sa me  pare  te  me  jap  terapin  ....se do  cmendem pas  saj  :D
Titulli: Keshillo personin përpara teje ....
Postuar nga: wiliams ne 21-09-2006, 21:15:46
PO u la pergjysem terapia duhet te nis edhe njëherë nga e para se kështu nuk jep efekt.. :)
po ate pjesen qe do e leme pergjysem une nuk do e paguaj,dakort..? hmmmmm:
Titulli: Keshillo personin përpara teje ....
Postuar nga: sorelina ne 21-09-2006, 21:21:32
se di une e dua pagesen te plote  jam e rregullt nga kjo ane une :D
Titulli: Keshillo personin përpara teje ....
Postuar nga: wiliams ne 21-09-2006, 21:27:42
Mire dakort por edhe une dua qe kur te filloj ate...terapine mos ta nderprej fare deri ne fund... hmmmmm:
Titulli: Keshillo personin përpara teje ....
Postuar nga: sorelina ne 21-09-2006, 21:33:38
epo kur te gjesh leket hajde po spate me paguaj edhe ne euro ska problem :D
Titulli: Keshillo personin përpara teje ....
Postuar nga: wiliams ne 21-09-2006, 21:41:58
Po mire te vishemi tani..? apo s'kemi mbaruar tamam.. hmmmmm:
Titulli: Keshillo personin përpara teje ....
Postuar nga: sorelina ne 21-09-2006, 21:46:32
po, vishe kapelen se te fluturojn mendimet pastaj dhe iken terapia kot pastaj :D
Titulli: Keshillo personin përpara teje ....
Postuar nga: guest11984 ne 21-09-2006, 21:51:18
bobobobobo more kenilannaj teme pa prek ju te dy>>>> :D
Titulli: Keshillo personin përpara teje ....
Postuar nga: wiliams ne 22-09-2006, 13:02:56
bobobobobo more kenilannaj teme pa prek ju te dy>>>> :D
Po moj anna kemi lene plot..si pshm ate te astronomise,matematikes e plot te tjera..i ke xham fare.. hmmmmm:
Titulli: Keshillo personin përpara teje ....
Postuar nga: Syrgjyn ne 22-09-2006, 13:34:15
Keshilloj kete personin perpara meje qe te kujdeset pak me shume per ish-gruan e vet... nga pikepamja psikologjike dhe emocionale e kam fjalen...  hmmmmm:
Titulli: Keshillo personin përpara teje ....
Postuar nga: Capkenja ne 22-09-2006, 20:34:23
O te hengshin qente mendet qe ke o cun..
Titulli: Keshillo personin përpara teje ....
Postuar nga: Syrgjyn ne 23-09-2006, 08:49:49
O te hengshin qente mendet qe ke o çun..

Falemnderit. Si tip optimist dhe pergjithesisht pozitiv qe jam, them ta marr si kompliment (qe s'ishte fare, po hajt mo!). :P

Keshillen per mua ku e ke?

Meqe ra fjala, keshilloj ish-gruan e wiliams qe te nderroje mbiemrin ne gjendjen civile, pasi ka harruar ta beje. :D

Titulli: Keshillo personin përpara teje ....
Postuar nga: Bekimi ne 23-09-2006, 18:40:45
Kush jam une, te keshilloj kete lart? :D
Titulli: Keshillo personin përpara teje ....
Postuar nga: Charlie ne 23-09-2006, 18:45:58
kete  larte  kshilloj qe te  piqet  icik  ....:D
Titulli: Keshillo personin përpara teje ....
Postuar nga: Bekimi ne 23-09-2006, 18:53:30
Kete lart e keshilloj te shifet n'pasqyre se ka nevoje te madhe. :D
Titulli: Keshillo personin përpara teje ....
Postuar nga: Charlie ne 23-09-2006, 18:55:25
kete  lart  kshillij  qe ta  thej  pasqyren  me  koke se nuk  duket  fare mire  LOL
Titulli: Keshillo personin përpara teje ....
Postuar nga: Bekimi ne 23-09-2006, 19:01:05
Ketij lart nuk i bejn dobi keshillat. :D
Titulli: Keshillo personin përpara teje ....
Postuar nga: mishel ne 23-09-2006, 19:01:39
Lio-s i keshilloj qe meqe u poq i ka ardh koha me ra nga pema...se hoqi trurin... :D
Titulli: Keshillo personin përpara teje ....
Postuar nga: Charlie ne 23-09-2006, 19:03:27
me  kap  ti  se  kam  frike  se  mos  lendohem  kur te  bie  posht  :D
Titulli: Keshillo personin përpara teje ....
Postuar nga: mishel ne 23-09-2006, 19:10:05
te kap lio te kap...po nuk di se ca te bej pastaj...kupton tiiii hmmmmm:
Titulli: Keshillo personin përpara teje ....
Postuar nga: Charlie ne 23-09-2006, 19:19:57
ahaaa...di  une  :D po  sa  te  me  kapesh  ngdal  ngadal  ....tani  une  behem  sikur  me  rreshqiti  kemba  ...:D pastaj  hopaaa rrezohemi  ti  permbi mua  pastaj  une  permbi  ty dhe  keshtu  rrokullisemi  deri te  kroni  pastaj  aty  pushojm  icik  dhe   pastaj  fillojn  pufjett  :)
Titulli: Keshillo personin përpara teje ....
Postuar nga: sorelina ne 23-09-2006, 19:20:27
te kap lio te kap...po nuk di se ca te bëj pastaj...kupton tiiii hmmmmm:

kape fute ne thes dhe hidhe ne kanal LOL LOL LOL
Titulli: Keshillo personin përpara teje ....
Postuar nga: mishel ne 23-09-2006, 19:27:44
Lio nuk ke mbushur moshen shpirti....pastaj mos harro se te vjen sweety dhe te grin mishin ajo.... :D
Titulli: Keshillo personin përpara teje ....
Postuar nga: Charlie ne 23-09-2006, 19:30:54
po  ti  vete e the  qe  ky  aq  eshte  pjekur  sa qe duhet  te  pik  nga  pema :D  edhe  pastaj  kjo  pune  e  sweetit ....nuk  ka  me  sweetie  i  kemi  dhene  fund  ...nuk  jemi   me  asgje  :D
Titulli: Keshillo personin përpara teje ....
Postuar nga: Prishtinasja ne 25-09-2006, 01:27:15
oo Lio  mos ju jep gjerave fund shumë  shpejt dhe mos u ngutë,
 thojn " kush ngutet perm.... "  :D :P
Titulli: Keshillo personin përpara teje ....
Postuar nga: Charlie ne 25-09-2006, 12:32:36
kshilloj  kete  lart  qe te  mos per....gutet LOL dhe  ta  permirsoj  fjalorin  icik se  tash eshte Ramazan  dhe  nuk  te ka  hije  te  flases ashtu :D
Titulli: Keshillo personin përpara teje ....
Postuar nga: U.J.K.U ne 29-09-2006, 14:44:58
Keshilloj kete siper te mos futet me ne forum pa ferrexhe se nuk i ka hije LOL LOL LOL LOL LOL
Titulli: Keshillo personin përpara teje ....
Postuar nga: Charlie ne 30-09-2006, 15:27:43
haha...Kshilloj  këtë  sipër  qe  te  ma  thot  një  poezi  :D LOL
Titulli: Keshillo personin përpara teje ....
Postuar nga: kengaime ne 30-09-2006, 15:30:44
Keshilloj Charlien te mbetet gjithmone i mire , keshtu si eshte  :)
Titulli: Keshillo personin përpara teje ....
Postuar nga: Prishtinasja ne 21-12-2006, 17:25:08
Kete lart e keshilloj qe ta shkruj me shume tek "Barkafe" !!!

Kengaime te pershendes shume !!!!  :perqafim
Titulli: Keshillo personin përpara teje ....
Postuar nga: Lefter ne 21-12-2006, 18:18:59
Kete lart e keshilloj qe mos te me del perpara.... :D
Titulli: Keshillo personin përpara teje ....
Postuar nga: Lisa ne 21-12-2006, 18:28:56
Kete perpara e keshilloj ta qepi.....qepe zenepe :D
Titulli: Keshillo personin përpara teje ....
Postuar nga: Lefter ne 21-12-2006, 18:35:43
Kete lart e keshilloj te mos perzihet ne punet e shitetit  :P,plus nuk kam  ku te qep une tash.... :D
Titulli: Keshillo personin përpara teje ....
Postuar nga: Lisa ne 21-12-2006, 18:52:07
me qep ke hall ti te gjej une brima sa te dush :D
Titulli: Keshillo personin përpara teje ....
Postuar nga: Lefter ne 21-12-2006, 19:00:51
Keshilloj kete lart te me qenroj larg ,se jam me zemer te dobet... :P..Jo per gje po ne  ketu ska kush te me jep ndihmen e pare,po  me leshoj.... :D
Titulli: Keshillo personin përpara teje ....
Postuar nga: Lisa ne 21-12-2006, 19:04:59
Une larg teje mos e thonte Zoti........:D komshi fare ja ketu ne usa :D Po te gjeti gje me ke aty me nje fryme :D

E keshilloj kete siper te mos na shqetesohet shume se nuk bjen rrufeja ne hale :D
Titulli: Keshillo personin përpara teje ....
Postuar nga: Lefter ne 21-12-2006, 19:08:43
Me dit se kam kojshi si ti,dola  jasht mu ne kete moment,ndoshta i mushet mendja ndonjeres te me ngjalle.... :D
Titulli: Keshillo personin përpara teje ....
Postuar nga: Prishtinasja ne 13-01-2007, 23:53:28
Lefton e keshilloj mos mu lazdrua shume ....  :P :D
Titulli: Re: Keshillo personin përpara teje ....
Postuar nga: kengaime ne 03-05-2007, 04:44:27
E keshilloj Prishtinasen qe te behet e gjalle ne forum  :perqafim
Titulli: Re: Keshillo personin përpara teje ....
Postuar nga: Elegance ne 03-05-2007, 15:38:44
E Keshilloj kete gocen kengaime, te luaje pak tek temat me fjale te kunderta, fjale sinonim dhe fjale me asocion. :) Faleminderit.

:perqafim.
Titulli: Re: Keshillo personin përpara teje ....
Postuar nga: Charlie ne 03-05-2007, 16:59:42
Kshilloj  kete  lart qe te mos shkruan Romane neper forum ... se po pertoj te lexoj  :D
Titulli: Re: Keshillo personin përpara teje ....
Postuar nga: Elegance ne 03-05-2007, 17:34:04
Keshilloj kete perpara qe te mos me lexoje. LOL
Titulli: Keshillo personin përpara teje ....
Postuar nga: Lefter ne 08-05-2007, 13:00:23
Kete e keshilloj te mos luaj me zjarr. :D
Titulli: Re: Keshillo personin përpara teje ....
Postuar nga: CrYsTaL TeaRs ne 08-05-2007, 13:08:16
Keshilloj kete lart boll hypi neper gomer  :D
Titulli: Keshillo personin përpara teje ....
Postuar nga: Lefter ne 08-05-2007, 13:11:16
Kete e keshilloj te ket kujdes,se une hypi kudo. :D
Titulli: Re: Keshillo personin përpara teje ....
Postuar nga: mishel ne 08-05-2007, 16:32:44
keshilloj kete siper kujdes ku hyp :)
Titulli: Keshillo personin përpara teje ....
Postuar nga: Lefter ne 08-05-2007, 16:49:59
Keshilloj kete parapaken,se mos te me shikoj se nga hyp une se i mirren mendt. :D
Titulli: Re: Keshillo personin përpara teje ....
Postuar nga: CrYsTaL TeaRs ne 08-05-2007, 18:09:47
Keshilloj kte lart te ket kujdes kur te zdrypi se mos k'put mish...
Titulli: Re: Keshillo personin përpara teje ....
Postuar nga: Elegance ne 08-05-2007, 22:19:46
Keshilloj kete perpara meje qe te mos rrije deri me 3.00 te mengjesit ne PC nese te nesermen e pret nje test. ;)
Titulli: Re: Keshillo personin përpara teje ....
Postuar nga: Charlie ne 09-05-2007, 03:12:18
E kam nje kshille per kete lart

Stay Cool LOL
Titulli: Re: Keshillo personin përpara teje ....
Postuar nga: LOLa!! ne 12-05-2007, 11:01:38
hahahahha oo tiii kshyr per veti ma mir ta qet  :P LOL ohoho:
Titulli: Keshillo personin përpara teje ....
Postuar nga: cikito ne 16-04-2008, 19:49:38
 hmmmmm:

te shkruaj pak me qarte!
Titulli: Keshillo personin përpara teje ....
Postuar nga: U.J.K.U ne 16-04-2008, 21:13:33
thuaja troc e pa ta bo syri terr.
Titulli: Keshillo personin përpara teje ....
Postuar nga: cikito ne 16-04-2008, 21:15:28
 hmmmmm:
te vazhdoj ta mbaj ate 'ikone'
Titulli: Keshillo personin përpara teje ....
Postuar nga: dreamm ne 16-04-2008, 21:59:30
edhe Ti...makine e bukur :)
Titulli: Keshillo personin përpara teje ....
Postuar nga: cikito ne 16-04-2008, 22:04:24
 hmmmmm:
ver ndo1 foto tenden ne profil
Titulli: Keshillo personin përpara teje ....
Postuar nga: Justice ne 19-04-2008, 11:52:46
eee.me acaron kjo ikona qe ven ti hmmmmm:..se di pse....
Titulli: Keshillo personin përpara teje ....
Postuar nga: Lefter ne 19-04-2008, 19:30:31
Kte siper e keshilloj t'i qendroj larg atij Cikito-s ,jo per gje po me duket shume e mpafajshme ti rije atij afer. :D
Titulli: Keshillo personin përpara teje ....
Postuar nga: Dalber ne 19-04-2008, 19:34:31
mos e fut hunden kudo :P
Titulli: Keshillo personin përpara teje ....
Postuar nga: Lefter ne 19-04-2008, 19:36:19
Mos luaj me zjarr. :D :D
Titulli: Keshillo personin përpara teje ....
Postuar nga: Dalber ne 19-04-2008, 19:41:37
mos keshillo zjarrfiksin per zjarrin :D :D :D
Titulli: Keshillo personin përpara teje ....
Postuar nga: Lefter ne 19-04-2008, 19:44:49
hahah...E kehsilloj qe  shkoj te bej qull te paren qee shef ne rruge. :D
Titulli: Keshillo personin përpara teje ....
Postuar nga: Dalber ne 19-04-2008, 20:40:34
e keshilloj kete siper qe mos ta heq zorren na dora para se te qulli dike LOL LOL
Titulli: Keshillo personin përpara teje ....
Postuar nga: cikito ne 19-04-2008, 20:43:21
te jete me i dhunshem se kaq... :D
Titulli: Keshillo personin përpara teje ....
Postuar nga: Dalber ne 19-04-2008, 20:45:31
tme hiqet nga rruga se jam tu prit me zorre ne dore LOL LOL
Titulli: Keshillo personin përpara teje ....
Postuar nga: cikito ne 19-04-2008, 20:46:33
te bej kujdes me zorren se do qullet vete :D :D
Titulli: Keshillo personin përpara teje ....
Postuar nga: Justice ne 20-04-2008, 10:49:50
te rrish larg meje keshtu me tha LEFTERI.........hah haha(shaka ee)
Titulli: Keshillo personin përpara teje ....
Postuar nga: cikito ne 20-04-2008, 18:48:36
te pi sa me shume lengje, sidomos tani ne vere...  :D
Titulli: Keshillo personin përpara teje ....
Postuar nga: Charlie ne 21-04-2008, 11:44:47
Te pije pak helm se i ben mire per shendet :D
Titulli: Keshillo personin përpara teje ....
Postuar nga: Lefter ne 21-04-2008, 19:07:12
Te pij pak qumesht e te ritet te behet i madh i madh i madh. :D
Titulli: Keshillo personin përpara teje ....
Postuar nga: Charlie ne 21-04-2008, 19:08:01
Ta vras veten se boll ka jetu :D
Titulli: Keshillo personin përpara teje ....
Postuar nga: Lefter ne 21-04-2008, 19:09:34
Ta shkon neser direkt ne Shtimje se e ka dhomen e rezervuar. :D
Titulli: Keshillo personin përpara teje ....
Postuar nga: Charlie ne 21-04-2008, 19:11:50
Mbreme isha ...ama ne nje Party te nje shoku :D


Titulli: Keshillo personin përpara teje ....
Postuar nga: Lefter ne 21-04-2008, 19:13:21
E keshilloj te mos shkoj me neper party se ende eshte minoren. :D
Titulli: Keshillo personin përpara teje ....
Postuar nga: Charlie ne 21-04-2008, 19:14:28
E kshilloj ti jap kshilla vetes se i duhen jo te tjervee :D
Titulli: Keshillo personin përpara teje ....
Postuar nga: sorelina ne 21-04-2008, 19:15:27
Kete siper e keshilloj te mos ma luaj Charlien  :D
Titulli: Keshillo personin përpara teje ....
Postuar nga: Lefter ne 21-04-2008, 19:16:08
Sta siper e keshilloj qe mos t'a mashtroj ate Chalrien,se ai bjen  ne endrra direkt. :D
Titulli: Keshillo personin përpara teje ....
Postuar nga: sorelina ne 21-04-2008, 19:22:04
Ketij siper o them qe nuk e mashtroj charlien une jo se si shpirt e kam. :D
Titulli: Keshillo personin përpara teje ....
Postuar nga: Charlie ne 21-04-2008, 19:23:18
Kete siper e kshilloj qe ta merr Ciken edhe te vijn tek une ketu per kafe :D
Titulli: Keshillo personin përpara teje ....
Postuar nga: Lefter ne 21-04-2008, 19:24:37
Keshilloj qe mos ta genjej djalin aq keq se ben ai vetevrasje. :D
Titulli: Keshillo personin përpara teje ....
Postuar nga: Charlie ne 21-04-2008, 19:26:38
Kshilloj kete qe te ik nga ketu se nuk ka buk per te :D
Titulli: Keshillo personin përpara teje ....
Postuar nga: Lefter ne 21-04-2008, 19:27:50
Keshilloj kete te ritet edhe pak,se nuk eshte pare qe lepuri te haj ujkun ndonjeher. :D
Titulli: Keshillo personin përpara teje ....
Postuar nga: Charlie ne 21-04-2008, 19:29:46
Ujkun e han plumbi :D
Titulli: Keshillo personin përpara teje ....
Postuar nga: sorelina ne 21-04-2008, 19:30:10
Charlie nuk kena kohe po do kishim ardh. :D


Ketij siper i keshilloj te mos flasi keq per charlien se nuk ben vetvrasje ai :P
Titulli: Keshillo personin përpara teje ....
Postuar nga: Lefter ne 21-04-2008, 19:31:14
Kte e keshilloj te mos luaj me ndjenjat e cunit e te mos mendoj se te gjitha jan si Lefteri. :D
Titulli: Keshillo personin përpara teje ....
Postuar nga: Charlie ne 21-04-2008, 19:32:56
Kete siper e ksholloj qe te zbret ne toke se ke hyp shum lart ...po te merren mend se je i dobet nga mendet ti :D
Titulli: Keshillo personin përpara teje ....
Postuar nga: sorelina ne 21-04-2008, 19:33:43
Jo bre jo ti je Bad boy, si shpirt je dhe ti :D
Titulli: Keshillo personin përpara teje ....
Postuar nga: Lefter ne 21-04-2008, 19:34:00
Kete e keshilloj  qe vertete eshte qe me mirren mendt mua,ama ket se keshiloj te njejten gje se ska se cka ti mirren ketij. :D LOL
Titulli: Keshillo personin përpara teje ....
Postuar nga: cikito ne 21-04-2008, 19:34:40
te hapi sinjal ne c'do kthese
Titulli: Keshillo personin përpara teje ....
Postuar nga: Charlie ne 21-04-2008, 19:36:19
Te hedhet me vetur dikun ne det :D
Titulli: Keshillo personin përpara teje ....
Postuar nga: Lefter ne 21-04-2008, 19:44:42
Ky te mos luaj me zjarr. :D
Titulli: Keshillo personin përpara teje ....
Postuar nga: sorelina ne 21-04-2008, 19:45:00
Te bej nje post block andej nga lagja vet :D
Titulli: Keshillo personin përpara teje ....
Postuar nga: Lefter ne 21-04-2008, 19:46:40
Te kaloj  nga ai post block,se i kam ca fjale per ti thene. :D
Titulli: Keshillo personin përpara teje ....
Postuar nga: cikito ne 21-04-2008, 19:47:38
kujdes te postoblloku se ka gardian
Titulli: Keshillo personin përpara teje ....
Postuar nga: sorelina ne 21-04-2008, 19:48:41
Te shkoj te mari nje sy gjume :D
Titulli: Keshillo personin përpara teje ....
Postuar nga: Lefter ne 21-04-2008, 19:49:29
Te vij te me qet ne gjume. :D
Titulli: Keshillo personin përpara teje ....
Postuar nga: Charlie ne 21-04-2008, 19:50:05
Ta var veten :D
Titulli: Keshillo personin përpara teje ....
Postuar nga: cikito ne 21-04-2008, 19:50:38
t'i bej botes 1 nder, te zhduket
Titulli: Keshillo personin përpara teje ....
Postuar nga: Lefter ne 21-04-2008, 19:51:18
hhahaa...Te vij  te une t'ja qes i kafe se ja qelloi kesaj radhe. :D
Titulli: Keshillo personin përpara teje ....
Postuar nga: sorelina ne 21-04-2008, 19:52:48
Te me bej dhe mua nje kafe :D
Titulli: Keshillo personin përpara teje ....
Postuar nga: Charlie ne 21-04-2008, 19:53:22
I kshilloj qe te zgjohen nga endrrat se po enderrojn me sy hapur :D
Titulli: Keshillo personin përpara teje ....
Postuar nga: Lefter ne 21-04-2008, 19:53:56
Kte e keshilloje qe ate kafe tma bej vet me doren e vet. :D
Titulli: Keshillo personin përpara teje ....
Postuar nga: sorelina ne 21-04-2008, 20:11:56
Jo ore i poshter e dua nga ty une :D
Titulli: Keshillo personin përpara teje ....
Postuar nga: Charlie ne 21-04-2008, 20:12:53
Kete e kshilloj qe te vij tek une se e ka kafen me te embel :D
Titulli: Keshillo personin përpara teje ....
Postuar nga: cikito ne 21-04-2008, 20:13:51
ti hedhi bar miu ne kafe
Titulli: Keshillo personin përpara teje ....
Postuar nga: Lefter ne 21-04-2008, 20:14:00
Kte e keshilloj qe mos te nderhyj ne mes te dy pllumave. :D :D
Titulli: Keshillo personin përpara teje ....
Postuar nga: Charlie ne 21-04-2008, 20:15:17
Kete siper e kshilloj qe kot e ka se une hy ku dua se jam i pavedekshem nuk me kap as plumbi :D
Titulli: Keshillo personin përpara teje ....
Postuar nga: Lefter ne 21-04-2008, 20:17:07
ahha..E keshilloj se vetem budallt si kap plumbi. :D
Titulli: Keshillo personin përpara teje ....
Postuar nga: dreamm ne 21-04-2008, 20:18:34
te veje Paqe ne forum LOL
Titulli: Keshillo personin përpara teje ....
Postuar nga: cikito ne 21-04-2008, 20:19:55
te rrije large kesaj teme, se plasi sherri.. :D :D
Titulli: Keshillo personin përpara teje ....
Postuar nga: sorelina ne 21-04-2008, 20:20:46
Te mar pjese ne ruajtjen e rendit ne forum :D
Titulli: Keshillo personin përpara teje ....
Postuar nga: Lefter ne 21-04-2008, 20:23:21
Te mos perzihet ne muhabet. :D
Titulli: Keshillo personin përpara teje ....
Postuar nga: cikito ne 21-04-2008, 20:24:07
te vazhdoje keshtu
Titulli: Keshillo personin përpara teje ....
Postuar nga: kengaime ne 21-04-2008, 20:33:00
Vazhdo keshtu.
Titulli: Keshillo personin përpara teje ....
Postuar nga: cikito ne 21-04-2008, 20:37:33
te me mbeshtese edhe per pak.....
Titulli: Keshillo personin përpara teje ....
Postuar nga: Lefter ne 21-04-2008, 20:41:30
Te mos i besoj zockave. :D
Titulli: Keshillo personin përpara teje ....
Postuar nga: kengaime ne 21-04-2008, 20:45:55
Te mbushet me ne fund me mend :P
Titulli: Keshillo personin përpara teje ....
Postuar nga: Lefter ne 21-04-2008, 20:59:12
hahahah..Te dije se une plakem e vdes keshtu. :D
Titulli: Keshillo personin përpara teje ....
Postuar nga: cikito ne 21-04-2008, 21:00:45
ta dije se nuk i dihet te ardhmes
Titulli: Keshillo personin përpara teje ....
Postuar nga: Lefter ne 21-04-2008, 21:02:48
Te dije se  nuk me tremb mua asigjo. :D(as e ardhmja  :P)
Titulli: Keshillo personin përpara teje ....
Postuar nga: cikito ne 21-04-2008, 21:05:29
te kete frike nga e shkuara... :D :D
Titulli: Keshillo personin përpara teje ....
Postuar nga: Lefter ne 21-04-2008, 21:08:03
E keshilloj qe as ajo nuk me tremb. :D
Titulli: Keshillo personin përpara teje ....
Postuar nga: kengaime ne 21-04-2008, 21:09:38
Te ket frike nga vetja ;)
Titulli: Keshillo personin përpara teje ....
Postuar nga: Lefter ne 21-04-2008, 21:10:40
Ncuk ,e keshilloj qe kjo te ket frike nga ai qe e permendi. :D
Titulli: Keshillo personin përpara teje ....
Postuar nga: cikito ne 21-04-2008, 21:11:45
te me japi 1 birre   LOL
Titulli: Keshillo personin përpara teje ....
Postuar nga: mishel ne 28-04-2008, 12:34:59
te pije bira po mos bej shere pastaj. LOL LOL
Titulli: Keshillo personin përpara teje ....
Postuar nga: cikito ne 28-04-2008, 21:34:05
te me shoqeroj kur pi birra.

(NUK KAM PIJE TE KEQE)  :D :D
Titulli: Keshillo personin përpara teje ....
Postuar nga: Charlie ne 29-04-2008, 15:03:11
Une kta siper e kisha kshillu me pi birra deri sa te dehet te behet tape pastaj ti del perpara trenit :D
Titulli: Keshillo personin përpara teje ....
Postuar nga: cikito ne 29-04-2008, 19:15:23
kete siper do e keshilloja te mos mendoj se te gjithe jane si ai. :D
Titulli: Keshillo personin përpara teje ....
Postuar nga: Hektori ne 29-04-2008, 19:28:03

  Kete siper e kshilloj qe t`a shes veturen. :P ;)
Titulli: Keshillo personin përpara teje ....
Postuar nga: cikito ne 29-04-2008, 19:29:34
do e keshilloja te blinte veturen time per 6000 euro
Titulli: Keshillo personin përpara teje ....
Postuar nga: Hektori ne 29-04-2008, 22:35:04

  Do e kshilloja qe t`a uli pazarin.
Titulli: Keshillo personin përpara teje ....
Postuar nga: mishel ne 30-04-2008, 11:04:25
do e keshilloja kete siper ta merrte ne konsiderate oferten e atij siper
Titulli: Keshillo personin përpara teje ....
Postuar nga: Emira ne 30-04-2008, 11:10:02
do e kshilloja kete siper te puthe sa me shume me keto buze;-)
Titulli: Keshillo personin përpara teje ....
Postuar nga: mishel ne 30-04-2008, 11:18:37
kete do e keshilloja mos ta shiste veten xhaba tek ajo tema e ankandit
Titulli: Keshillo personin përpara teje ....
Postuar nga: Emira ne 30-04-2008, 11:28:47
du me dite cmimin mi, jo me u shit;-)
Titulli: Keshillo personin përpara teje ....
Postuar nga: mishel ne 30-04-2008, 11:36:14
keshille+pyet tet shoq per cmimin.
Titulli: Keshillo personin përpara teje ....
Postuar nga: dreamm ne 30-04-2008, 14:12:53
dil cike perjashta..dite me diell sot.. :)
Titulli: Keshillo personin përpara teje ....
Postuar nga: cikito ne 30-04-2008, 19:24:48
ruhu nga dielli se ka rreze ultravjolente.
Titulli: Keshillo personin përpara teje ....
Postuar nga: Justice ne 30-04-2008, 19:39:11
eeeeeeeee.......... .mos fol kot ndonje here hihih
Titulli: Keshillo personin përpara teje ....
Postuar nga: cikito ne 30-04-2008, 19:41:16
edhe ti te perdoresh krem posi - posi 
 :D
Titulli: Keshillo personin përpara teje ....
Postuar nga: Justice ne 30-04-2008, 19:45:11
hahahha....jam zeshkane e nuk nxihem me....ti te bohesh pak me esmer se je shuum i bardhe............. HIHIHIHI
Titulli: Keshillo personin përpara teje ....
Postuar nga: cikito ne 30-04-2008, 19:49:43
e keshilloj te me tregoj edhe mua si u be zeshkane.   :D :D
Titulli: Keshillo personin përpara teje ....
Postuar nga: Elegance ne 01-05-2008, 09:51:01
E Keshilloj te me tregoje se kush eshte se keshtu me duket si nje anetar i ri/e re. MIRESERDHE!! :)
Titulli: Keshillo personin përpara teje ....
Postuar nga: Justice ne 01-05-2008, 10:04:36
nuk i jap keshilla se eshte me e madhe se una........hihiih :) :)
Titulli: Keshillo personin përpara teje ....
Postuar nga: Elegance ne 01-05-2008, 10:13:40
S'ka problem, une i pranoj keshillat, Ndaj te keshillosh te m'i japesh. ;)
Titulli: Keshillo personin përpara teje ....
Postuar nga: dreamm ne 01-05-2008, 12:39:59
e keshilloj te mos zhduket me ..pa asnje gjurme :D :perqafim
Titulli: Keshillo personin përpara teje ....
Postuar nga: titi10 ne 01-05-2008, 18:53:50
Unë këshilloj këtë sipër qe te bëj kujdes nga mua :D :P
O KORCARE O HIC FARE
Titulli: Keshillo personin përpara teje ....
Postuar nga: Elegance ne 02-05-2008, 07:11:21
Titin e keshilloj te na beje nje prezantim ne forum.

Dreamm  :perqafim
Titulli: Keshillo personin përpara teje ....
Postuar nga: HolD*eM ne 02-05-2008, 09:51:02
Ju keshilloj te shikoni Oprah, ka keshilla te pafundshme.
Titulli: Keshillo personin përpara teje ....
Postuar nga: cikito ne 02-05-2008, 17:21:36
te keshilloj te heqesh dore nga "cartoons"
Titulli: Keshillo personin përpara teje ....
Postuar nga: dreamm ne 02-05-2008, 20:21:58
haahah..edhe une ty te njejten keshille :P
Titulli: Keshillo personin përpara teje ....
Postuar nga: mishel ne 03-05-2008, 11:09:33
te keshilloj te ngrihesh nga gjumi se u lebetite duke fjetur
Titulli: Keshillo personin përpara teje ....
Postuar nga: dreamm ne 03-05-2008, 12:46:51
 LOL  epo mbreme desh na zuri mengjesi ne karrige moj..

kete siper do e keshilloja..."Kurre mos degjo doctoret" :D :P
Titulli: Keshillo personin përpara teje ....
Postuar nga: Lefter ne 03-05-2008, 12:47:54
Kte e keshilloj t'i qendroje larg belase. :D
Titulli: Keshillo personin përpara teje ....
Postuar nga: mishel ne 03-05-2008, 12:57:31
kete e keshilloj te kercej edhe per mu ne disko sot.
Titulli: Keshillo personin përpara teje ....
Postuar nga: dreamm ne 03-05-2008, 14:20:14
te dale pak jashte ne ajer te fresket.. :D :)
Titulli: Keshillo personin përpara teje ....
Postuar nga: mishel ne 03-05-2008, 17:13:01
kete te kompesoj gjumin e nates tani ne dreke.
Titulli: Keshillo personin përpara teje ....
Postuar nga: Arber77 ne 03-05-2008, 17:15:19
te mi fal mua  buzet
Titulli: Keshillo personin përpara teje ....
Postuar nga: mishel ne 03-05-2008, 17:27:37
e keshilloj mos te jete shume i cilter me femrat
Titulli: Keshillo personin përpara teje ....
Postuar nga: Arber77 ne 03-05-2008, 17:30:54
di ku jam mishel

se ato qe e fshehin veten nen lekure e pesojne prej meje

e keshilloj te behet jo kaq melankolike

mgjs drejt me thene na terheqin dhe keto femra
Titulli: Keshillo personin përpara teje ....
Postuar nga: mishel ne 03-05-2008, 17:34:38
e keshilloj ku di une tani. te ngelet hatri te te le pa keshille?
Titulli: Keshillo personin përpara teje ....
Postuar nga: Arber77 ne 03-05-2008, 17:35:47
jo aspak ngaqe nuk njihemi nuk kemi cti themi njeri tjetrit apo gabohem
Titulli: Keshillo personin përpara teje ....
Postuar nga: mishel ne 03-05-2008, 17:39:57
e sakte
Titulli: Keshillo personin përpara teje ....
Postuar nga: Arber77 ne 03-05-2008, 17:45:43
pak nga pak po mundohem tju njoh

do i keshilloja te merrte me shume kohe per veten
Titulli: Keshillo personin përpara teje ....
Postuar nga: mishel ne 03-05-2008, 17:48:49
do e keshilloja mos perqendroje tek une,por tek forumi.
Titulli: Keshillo personin përpara teje ....
Postuar nga: Elegance ne 03-05-2008, 17:49:25
E Keshilloj te sillet mire. :P
Titulli: Keshillo personin përpara teje ....
Postuar nga: Arber77 ne 03-05-2008, 17:51:47
nuk ju njoh..por ju keshilloj te mbeteni keshtu si jeni
Titulli: Keshillo personin përpara teje ....
Postuar nga: mishel ne 03-05-2008, 17:54:22
e keshilloj tia kaloj mire ketu. ne fakt eshte me shume urim
Titulli: Keshillo personin përpara teje ....
Postuar nga: Arber77 ne 03-05-2008, 17:55:32
faleminderit e nderuar
ju uroj pasdite te kendshme

po iki per sot
Titulli: Keshillo personin përpara teje ....
Postuar nga: Elegance ne 03-05-2008, 18:09:28
E keshilloj te vazhdoje te jete kaq i sjellshem. ;)
Titulli: Keshillo personin përpara teje ....
Postuar nga: Charlie ne 03-05-2008, 19:33:35
Kete siper e kshilloj qe te na vizitoj me shpesh kendej sa u kan qorru syte :D
Titulli: Keshillo personin përpara teje ....
Postuar nga: Oqeani ne 03-05-2008, 20:15:43
E keshilloj ta nderroi skuadren nese do tituj  :D
Titulli: Keshillo personin përpara teje ....
Postuar nga: dreamm ne 12-05-2008, 20:34:25
e keshilloj te mos mendoje kaq gjate.. :D
Titulli: Keshillo personin përpara teje ....
Postuar nga: cikito ne 12-05-2008, 20:37:11
e keshilloj te me veri ndo1 emer te hajrit... :D :D
Titulli: Keshillo personin përpara teje ....
Postuar nga: dreamm ne 12-05-2008, 20:41:33
e keshilloj te me tregoje emrin e vertete te tij :P..( meqe te vellait tend e gjeta  :D
Titulli: Keshillo personin përpara teje ....
Postuar nga: cikito ne 12-05-2008, 20:51:50
aaaaaaaaaahhhhhhhhh aaaaaaaaaaaa....... ..

po une e kam thene ne 1 teme te zerit....NELSON   :D


e keshilloj per te njejten gje    :party)
Titulli: Keshillo personin përpara teje ....
Postuar nga: dreamm ne 12-05-2008, 21:05:13
e ke thene edhe ti timin rastesisht tek  tema e emrave :D

nice name... :)( Nelson)

do e keshilloja te gjente nje avatar te hajrit.. :D

Titulli: Keshillo personin përpara teje ....
Postuar nga: cikito ne 12-05-2008, 21:14:58
e ke thënë edhe ti timin rastesisht tek  tema e emrave :D

nice name... :)( Nelson)

do e keshilloja te gjente një avatar te hajrit.. :D
uuuuuuuuuuuuuuuuuuu uu sa emra te kam thene ..............
me thuaj ne cfare faqe te pakten
Titulli: Keshillo personin përpara teje ....
Postuar nga: mishel ne 12-05-2008, 21:52:25
do e keshilloja mos kerkonte kaq shume nga jeta
Titulli: Keshillo personin përpara teje ....
Postuar nga: cikito ne 16-05-2008, 21:57:28
do e keshilloja te mos i lepinte me buzet se do i plasariten   :D
Titulli: Keshillo personin përpara teje ....
Postuar nga: mishel ne 18-05-2008, 00:43:44
do e keshilloja hallin e gjuhes apo buzve por te kishte kujdes me imagjinaten. ;)
Titulli: Keshillo personin përpara teje ....
Postuar nga: cikito ne 18-05-2008, 19:47:43
do e keshilloja hallin e gjuhës apo buzve por të kishte kujdes me imagjinaten. ;)

po gjuha futet prap brenda, nuk rrezikon   :D :D
kujdes buzet :D
Titulli: Keshillo personin përpara teje ....
Postuar nga: mishel ne 18-05-2008, 23:11:55
keshilla, kujdes me ndjesite!
Titulli: Keshillo personin përpara teje ....
Postuar nga: ßåßy ღ ne 19-05-2008, 09:02:07
Nuk kam keshille per kete. Vazhdo keshtu. :D
Titulli: Keshillo personin përpara teje ....
Postuar nga: mishel ne 19-05-2008, 10:05:11
te stervitet me shume me gjuhen qe mos ta harroj.
Titulli: Keshillo personin përpara teje ....
Postuar nga: ßåßy ღ ne 19-05-2008, 10:08:59
Nuk kam harruar mesa di une keshtu shkruhet dhe flitet shqip. Nuk besoj se ju te tjeret dini me mire.
Titulli: Keshillo personin përpara teje ....
Postuar nga: mishel ne 19-05-2008, 10:13:51
keshille per largpamesi ishte!
Titulli: Keshillo personin përpara teje ....
Postuar nga: ßåßy ღ ne 19-05-2008, 12:48:49
oooohhhhhhhh ok. :perqafim
Titulli: Keshillo personin përpara teje ....
Postuar nga: Charlie ne 19-05-2008, 13:03:02
E kshilloj qe te hyj me shpesh ketu ;)
Titulli: Keshillo personin përpara teje ....
Postuar nga: ßåßy ღ ne 19-05-2008, 13:10:54
Do hyj do hyj mos ke merak.
Nuk kam keshilla per kete (he is cool and fantastic)
Titulli: Keshillo personin përpara teje ....
Postuar nga: ßåßy ღ ne 30-11-2008, 11:17:10
Te mbaj ate mendim :D
Titulli: Keshillo personin përpara teje ....
Postuar nga: Charlie ne 30-11-2008, 11:24:38
Hahah shikoje nje nder postime tua te para paska qene ai :D

Kete e kshilloj qe ta rralloj me pak te mos hyj shpesh ketu tash :D :D bashk me mua :D
Titulli: Keshillo personin përpara teje ....
Postuar nga: ßåßy ღ ne 30-11-2008, 11:29:35
Kete e keshilloj te me japi nje bann ^o) :D
Titulli: Keshillo personin përpara teje ....
Postuar nga: Charlie ne 30-11-2008, 11:32:45
Kete e kshilloj qe te mos flet kot :D

Me para i jep vetes se ty moree :D :perqafim
Titulli: Keshillo personin përpara teje ....
Postuar nga: ßåßy ღ ne 30-11-2008, 11:35:00
Kete e keshilloj qe te mendoje pozitivisht per gjerat e jetes :) :engjell:
Titulli: Keshillo personin përpara teje ....
Postuar nga: Charlie ne 30-11-2008, 11:35:58
Haha shih kush flet :D

Kete e kshilloj qe te me doj sa me shum aq me mire :D
Titulli: Keshillo personin përpara teje ....
Postuar nga: ßåßy ღ ne 30-11-2008, 11:38:08
Kete e keshilloj te jete i kujdesshem ne cfare flet :D
Titulli: Keshillo personin përpara teje ....
Postuar nga: Charlie ne 30-11-2008, 11:39:24
Kete e kshilloj te mos brengoset per mua sepse nuk me intereson per asgje ;) :D
Titulli: Keshillo personin përpara teje ....
Postuar nga: ßåßy ღ ne 30-11-2008, 11:42:08
Kete e keshilloj qe beri mire qe me tregoj se nuk eshte i interesuar ^o) :D
Titulli: Keshillo personin përpara teje ....
Postuar nga: Charlie ne 30-11-2008, 11:44:43
E kshilloj qe mos mendoj ne ate aspekt cfare mendoj se nuk thash per ty po per tjeret :)
Titulli: Keshillo personin përpara teje ....
Postuar nga: qershija ne 30-11-2008, 16:20:00
Kete e keshilloj

Te kete respekt edhe per te tjeret e baby le ta mban ne zemer :D
Titulli: Keshillo personin përpara teje ....
Postuar nga: Charlie ne 30-11-2008, 16:26:37
Kete siper e kshilloj te mos me dal perpara kur e kam baby-n afer sepse nuk shoh as nuk degjoj :D
Titulli: Keshillo personin përpara teje ....
Postuar nga: qershija ne 30-11-2008, 16:34:34
kete siper e keshilloj te mos ket merak se as une nuk te shoh fare dhe aty ku poston ti me duken te gjith fjalet pa kuptim LOL
Titulli: Keshillo personin përpara teje ....
Postuar nga: Oqeani ne 30-11-2008, 20:39:18
Kete e keshilloj qe te futet brenda e te mos del jasht deri sa te maron dimri,,le ta ruaj freskine e qershise per qershor,, :D
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: kengaime ne 08-05-2009, 23:34:18
Mos ndrysho ;)
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: Shej ne 08-05-2009, 23:36:20
mos fli  :P
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: kengaime ne 08-05-2009, 23:38:05
mos fol ashtu :P
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: Shej ne 08-05-2009, 23:41:35
mos co mp LOL LOL
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: kengaime ne 08-05-2009, 23:44:37
LOL LOL LOL

co, por co te koduar LOL
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: Shej ne 08-05-2009, 23:51:47
perdor kodin mors ose shaj ne mp ato qe do te shkruash ketu se nuk merr as BAN LOL LOL LOL
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: kengaime ne 08-05-2009, 23:53:18
LOL LOL LOL
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: Misss ne 09-05-2009, 00:23:52
Mos qesh shume Kenga... :P
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: Oqeani ne 09-05-2009, 00:27:40
Qeshu shume miss    :D
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: Misss ne 09-05-2009, 00:29:00
Pak me joserioz Oqean... ;)
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: Oqeani ne 09-05-2009, 00:34:05
Oqeani vet serioz eshte mi.. :D

Mos e vrit menjen shume,,, :P
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: Misss ne 09-05-2009, 00:36:33
Mos mendo qe e vras mendjen :D
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: Oqeani ne 09-05-2009, 00:38:36
Mos medo qe nuk dukesh,,, :P
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: Shej ne 09-05-2009, 00:40:59
mos rri ne forum po dil neper pubet e Prishtines ore  :D
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: Misss ne 09-05-2009, 00:43:10
 ;) :DMoj ti te kam thene hajde ketej nga une ty
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: Shej ne 09-05-2009, 00:53:45
mos bridh shume ti se erdha e ste gjeta  :P
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: Misss ne 09-05-2009, 00:55:10
Te mos me lere takime dhe nuk vjen ;) :P
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: SteriOtipi B ne 09-05-2009, 08:41:10
Mos pij kur nuk mban dot pije... :P
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: Misss ne 09-05-2009, 09:19:15
Mos sygjero tjeret per diçka qe nuk mundesh vete... :P
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: SteriOtipi B ne 09-05-2009, 09:21:18
Mos fol qiqra ne hell. :P
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: Misss ne 09-05-2009, 09:22:12
Mos nxirr gjuhen shume :P
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: *A.D* ne 09-05-2009, 09:26:55
duku kendej nga une :P
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: Misss ne 09-05-2009, 09:27:31
Mos eja vetem per festa moj :P :perqafim
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: *A.D* ne 09-05-2009, 09:28:46
behu me e mire :P

 :perqafim :perqafim
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: Misss ne 09-05-2009, 09:30:20
Mos ji kaq e mire ti ;)
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: *A.D* ne 09-05-2009, 09:31:04
eja te flasim pak :)
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: Misss ne 09-05-2009, 09:31:45
Hajde fol me mua ;)
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: *A.D* ne 09-05-2009, 09:32:52
 hmmmmm:
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: Misss ne 09-05-2009, 09:34:10
ahaaa mos u mendo moj se nuk te bej gje :P

ps.Po he çme thua??? ;)
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: *A.D* ne 09-05-2009, 09:35:37
po mendoja nje keshille, por... s'ke nevoje per to ti; se je e zgjuar vete :)

p.s.: hic, nxehte....  :S
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: Misss ne 09-05-2009, 09:39:26
ahahah...ma jep nje ma jep :P


ps.Edhe ketu dite vere eshte. :)
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: *A.D* ne 09-05-2009, 09:40:09
meso dialektin :D

p.s.: do rrish gjate ketu...?
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: Misss ne 09-05-2009, 09:43:14
ahahahah...me meso dialektin tend ;)


Ps.Nuk e besoj...se kam ca pune. :)
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: skiatori ne 09-05-2009, 09:43:34
Te ruhet nga te nxehtit :)
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: *A.D* ne 09-05-2009, 09:45:14
te duket me shpesh kendej...  :perqafim
 
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: Misss ne 09-05-2009, 09:45:40
Te mos mungosh me Skiator :perqafim
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: skiatori ne 09-05-2009, 09:49:22
Te merret me shume me sport!
do mundohem te jem sa me shume prezent
por koha nuk me mjafton se kam shume pune
keto dite. :perqafim
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: Misss ne 09-05-2009, 09:50:40
Te mos lodhet shume ne pune. ;) :perqafim
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: *A.D* ne 09-05-2009, 09:51:05
te gjej kohe, e veres te vije te na takoje... :) (skiatori)
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: skiatori ne 09-05-2009, 09:53:53
patjeter do te vij kete vere
do te bej ceshte e mundur dhe do tju takoj me shume deshire. :engjell:
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: *A.D* ne 09-05-2009, 09:54:58
gjeja me e mire qe ke bere keto viteve te fundit...  :)

Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: Misss ne 09-05-2009, 09:56:35
Mos te dale vetem nga shpia :P :D
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: skiatori ne 09-05-2009, 09:59:57
te jete realiste dhe ta shijoj jeten hmmmmm:
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: Misss ne 09-05-2009, 10:01:12
Te mos beje sikur nuk e di qe une jam realiste :D
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: skiatori ne 09-05-2009, 10:06:13
te mos kete frike nga jeta,te mos bien ne pesimizem,
por ta marre jeten me optimizem :D
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: Misss ne 09-05-2009, 10:07:24
Te jete me optimist dhe ky ;)
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: skiatori ne 09-05-2009, 10:10:00
te dale sa me shume ne natyre
dhe mos te rri e mbyllur brenda ne shtepi :D
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: Misss ne 09-05-2009, 10:11:04
Te harroje çdo gje qe e merzit ;)
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: skiatori ne 09-05-2009, 10:13:07
te mendoj per gjera te bukura :engjell:
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: Misss ne 09-05-2009, 10:15:39
Ti rrembeje çdo kenaqesi jetes. ;)


Ika une.Ciao Skiator :perqafim
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: skiatori ne 09-05-2009, 10:18:24
te kete kujdes per shendetin :perqafim
kalofsh mire  :)
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: Shej ne 09-05-2009, 19:02:56
mos mbaje trendafil te dora  :D
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: SteriOtipi B ne 09-05-2009, 19:14:25
mos shkel ne derrase te kalbur. :P LOL LOL
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: guest27710 ne 09-05-2009, 19:18:59
Te mos lendohet:S
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: SteriOtipi B ne 09-05-2009, 19:21:35
te kete ide me te qarta ne lidhje me lendimin/... :P
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: Shej ne 09-05-2009, 19:22:53
mos bleje makina aq te shtrenjta :D
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: SteriOtipi B ne 09-05-2009, 19:24:27
e shita te shtrenjten mbeta me golfin tani. :S :(
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: Shej ne 09-05-2009, 19:25:43
pse cpate  hmmmmm:

bli nje tjeter  :P
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: SteriOtipi B ne 09-05-2009, 19:27:19
normalisht qe po por me kusht te jete e 2010-tes. ;)
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: Shej ne 09-05-2009, 19:36:26
yyyy mos prit aq shume LOL
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: SteriOtipi B ne 09-05-2009, 19:37:15
jo jo do pres se jam trim. LOL LOL
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: Shej ne 09-05-2009, 19:38:29
mos shko or trim LOL
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: Misss ne 09-05-2009, 19:39:19
Pse nuk i heq kufjet ti... :P
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: Shej ne 09-05-2009, 19:42:12
po degjoj muzike  :P

te degjoje pak muzike e kjo  ;)
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: Misss ne 09-05-2009, 19:48:44
Une po degjoj lajmet ;)

Degjoi dhe ti :P
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: Shej ne 09-05-2009, 19:50:48
te shkoje ne Vlore te bej plazh  :P
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: Misss ne 09-05-2009, 19:53:58
Ik mos e lere te prese gocen e Shefit.. :P
Edhe te vije me mua ne Vlore ;)
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: SteriOtipi B ne 09-05-2009, 19:54:08
te ngjise derrasen e kalbur qe sapo theu. LOL LOL
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: Misss ne 09-05-2009, 19:59:03
Te mos rrije shume ne natyre :P
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: SteriOtipi B ne 09-05-2009, 20:02:49
te zhvishet nga kompleksiteti ;)
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: Misss ne 09-05-2009, 20:04:54
 hmmmmm: Te vishet pak  :P
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: SteriOtipi B ne 09-05-2009, 20:06:07
ku me pe moj e uruar une e kisha te mbuluar... LOL LOL LOL
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: Misss ne 09-05-2009, 20:07:45
Te jete me i sakte :D
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: SteriOtipi B ne 09-05-2009, 20:09:27
 :P :P :P
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: Kalipso ne 09-05-2009, 20:17:27
te kerkoje saktesine....te vetja ..pastaj te te tjeret hahaha
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: SteriOtipi B ne 09-05-2009, 20:19:07
mos kerkoje qiqra ne hell. LOL LOL
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: Kalipso ne 09-05-2009, 20:21:04
sikur kane skaduar...keshtu me duket (per qiqrat flas hahaha)
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: SteriOtipi B ne 09-05-2009, 20:36:57
Mos merret me skadenca. :P
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: Kalipso ne 09-05-2009, 20:38:15
une e dua jeten time...prandaj e ruaj nga skadencat  ;) LOL LOL LOL
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: Shej ne 09-05-2009, 21:51:51
e keshilloj te ruaj pronat e veta se  po i ikin nga dora  :P LOL LOL LOL
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: SteriOtipi B ne 09-05-2009, 22:33:00
mos perhape panik. LOL LOL
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: Shej ne 09-05-2009, 22:41:24
te rrish urte se ke dale nga rruga e zotit  :D LOL
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: SteriOtipi B ne 09-05-2009, 23:11:03
te moj shperndaje mjegull lart e poshte. :P
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: Shej ne 09-05-2009, 23:20:45
ujku mjergull do  :D
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: SteriOtipi B ne 09-05-2009, 23:33:14
po preja ku eshte? :D :P
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: Misss ne 09-05-2009, 23:37:47
Te mos bej rromuje ketej.. :P
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: SteriOtipi B ne 09-05-2009, 23:39:51
mos pije pa pranine e prindit. LOL LOL
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: Misss ne 09-05-2009, 23:41:50
Te mos me ofroje vere me zor :P
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: Shej ne 09-05-2009, 23:42:00
tju jape me pi prinderve LOL LOL
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: Misss ne 09-05-2009, 23:44:04
Te mos me pije keto shishe qe kam ketu... ;) :D
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: *A.D* ne 10-05-2009, 21:25:00
te mos rrije vone zgjuar :P
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: Misss ne 15-05-2009, 17:45:43
Te me prese neser andej ;)
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: titi10 ne 15-05-2009, 17:48:12
Te me prese neser andej ;)
sonte hajde ketej :perqafim :D
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: Misss ne 15-05-2009, 17:49:08
Titi hajde ikim bashke  :D :perqafim
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: titi10 ne 15-05-2009, 17:54:27
Titi hajde ikim bashke  :D :perqafim
qe do vi eshte e garantuar,se di kujt i kam premtuar qe do vi tashi ty apo Bernardes :) :engjell:
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: Misss ne 15-05-2009, 17:56:26
Benardes se une do e kujtoja.. :D :P
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: titi10 ne 15-05-2009, 17:59:11
Benardes se une do e kujtoja.. :D :P
atehere te paskam thene ty :P
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: Misss ne 15-05-2009, 18:04:12
Gjerat madhore nuk i harroj une  :D ;)
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: titi10 ne 15-05-2009, 18:21:09
Gjerat madhore nuk i harroj une  :D ;)
:-[ e drejte
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: sela339 ne 15-05-2009, 18:43:41
titi mos u kuq per te tilla gjera !!
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: Misss ne 15-05-2009, 22:22:55
Mos e meso keq çunin :P
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: SteriOtipi B ne 15-05-2009, 22:24:10
mashkullit shikoji nr e kepuces dhe gjeresine e hundes. LOL LOL
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: Misss ne 15-05-2009, 22:26:05
Mos e rrit shume hunden :D :P
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: SteriOtipi B ne 15-05-2009, 22:27:02
mos u ferko shume me hunden time. LOL
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: Misss ne 15-05-2009, 22:28:00
Po te ze vodka,rralloje pak :P :D
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: SteriOtipi B ne 15-05-2009, 22:29:41
me ler rehat se keshtu behem me qejf shume dhe mjere populli pastaj .:P
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: Misss ne 15-05-2009, 22:31:11
Do maresh ne qafe popullin o i zi :D :P
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: SteriOtipi B ne 15-05-2009, 22:33:26
mire shume se hallall e ka. :P
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: *ZaNa* ne 16-05-2009, 00:01:34
T'ja fus gjum...
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: Misss ne 16-05-2009, 00:22:56
Mos pi cigare :P
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: SteriOtipi B ne 16-05-2009, 10:53:24
Sallatori te ben vone ne oret e vona te darkes. LOL
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: *A.D* ne 16-05-2009, 11:56:08
mos bej sherre, sillu mire... :P
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: SteriOtipi B ne 16-05-2009, 12:08:15
relaks take it easy :P
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: *A.D* ne 16-05-2009, 12:17:26
te mos lodhet shume, pasi e kam xhan... :)
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: SteriOtipi B ne 16-05-2009, 12:39:03
te me spjegoje kuptimin e fjales xhan. ;) :P
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: Shej ne 16-05-2009, 12:56:45
mos fleje kaq shume  :D
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: SteriOtipi B ne 16-05-2009, 14:04:30
te mos bertase aq shume naten se me ka lene pa gjume. LOL LOL LOL
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: Shej ne 16-05-2009, 14:09:37
te mos vere veshin pas murit  :P LOL LOL
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: Lefter ne 16-05-2009, 16:40:20
Keshillo kte sa te duash prape nuk te ndegjon.... :D
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: Shej ne 16-05-2009, 16:57:52
e keshilloj te mos me keshilloje asnjehere  :D LOL
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: SteriOtipi B ne 16-05-2009, 18:14:49
se keshilloj hic se eshte kokeshkemb. :P
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: Misss ne 17-05-2009, 12:22:52
Mos degjo keshilla :D
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: SteriOtipi B ne 17-05-2009, 12:28:07
mos lexo librin kamasutra tre here ne dite.:P LOL
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: Shej ne 17-05-2009, 13:12:20
mos me zere vendin e parkimit  :P
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: SteriOtipi B ne 17-05-2009, 13:13:18
TE mesoje qe makina nuk parkohet per se gjeri por per se gjati ne lagjen tone. LOL LOL
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: Shej ne 17-05-2009, 13:16:18
te mesoje qe une e parkoj dhe ne kembe me 2 rrota ne ajer makinen po te dua LOL LOL
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: SteriOtipi B ne 17-05-2009, 13:17:42
ti them qe femrat keshtu parkojne gjithmone. :P
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: Shej ne 17-05-2009, 13:18:31
si me rrota perpjete deshe me thene ?  LOL LOL LOL
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: SteriOtipi B ne 17-05-2009, 13:20:11
ate do e them kur te veje muhabeti per parkim ne lendine. LOL LOL
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: Shej ne 17-05-2009, 13:23:14
meso pra qe ne lendine s parkoj makine po xhiroj gomat LOL LOL
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: PochoLoca ne 17-05-2009, 15:44:13
Te beje me shume spektakel me ate xhirimin e gomave te makines
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: Shej ne 17-05-2009, 16:01:20
te behet brune se jane shume ne mode kete vere  :P
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: Lefter ne 17-05-2009, 16:03:04
Te shikoj celularin se mos ndoshta.... :D
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: Shej ne 17-05-2009, 16:04:50
te kuptoje qe mezi e kam gjet sot ku kishte perfundu aq tape isha mbreme  :D
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: Lefter ne 17-05-2009, 16:06:31
E keshilloj se rakia ne trup nuk rri si ne shishe.... :D
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: Shej ne 17-05-2009, 16:08:28
e keshilloj qe vodka redbull e thy shishen e trupin  :D
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: Lefter ne 17-05-2009, 16:10:28
E keshilloj qe mos te pij deri vjen ketu..... :D
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: Shej ne 17-05-2009, 16:12:40
e keshilloj te beje gati makinen e vet,  obamen me shtepine e bardhe   :D LOL
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: Lefter ne 17-05-2009, 16:21:06
E keshilloj qe te vije e pergatitur se kete here do lodhet keq duka bere partyy.... :D
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: Shej ne 17-05-2009, 16:25:01
e keshilloj te mbaje fjalen se po nuk e mbajti kuku bre ckam per te bere  :P LOL LOL
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: Lefter ne 17-05-2009, 16:29:30
E keshilloj te mos vije duar boshe.... :D
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: Shej ne 17-05-2009, 16:30:42
hahahaaaaaa do vij me duar ne xhepa LOL LOL

p.s. ika  njehere une flasim nga darka te bej cike tsunami ketej  ;)
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: Lefter ne 17-05-2009, 16:36:52
E keshilloj te ma beje terrenin gati se dua une me shumice dua....LOL
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: PochoLoca ne 17-05-2009, 16:50:51
Te mos kerkoj aq sa nuk mban :P
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: SteriOtipi B ne 17-05-2009, 18:26:10
kerko se do kesh. :P
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: Shej ne 17-05-2009, 19:35:48
mos me ngacmoje shume komshien time  :D
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: Lefter ne 17-05-2009, 19:53:12
E keshilloj tma fal komshien bashke me kusheriren... :D
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: Shej ne 17-05-2009, 19:56:23
e keshilloj ta harroje kusheriren se me beri kurban per bajram mua ajo pastaj LOL
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: Lefter ne 17-05-2009, 19:57:57
E keshilloj qe ti thot kusherires se as kur vdes nuk e harroj.... :D
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: Shej ne 17-05-2009, 19:59:13
skam me keshilla me mbaruan ...  :P
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: Lefter ne 17-05-2009, 20:01:12
E kam edhe nje keshille... :D...Mos me hajde me duar boshe ,mundesisht ate qe po e kerkoj merre me vete....LOL
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: Shej ne 17-05-2009, 20:05:13
hahahaaaa LOL LOL skam me keshilla  :D hajd se kujdesem une ne PR do gjuaj per ty LOL
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: PochoLoca ne 17-05-2009, 20:22:25
Te keshillohohet qe te marre keshilla qe te keshilloje te keshilluarit :D :P
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: Lefter ne 17-05-2009, 20:24:29
E keshilloj qe te me bjere ne luge... :D
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: PochoLoca ne 17-05-2009, 20:26:47
E keshilloj ti fryje luges para se ta fusi ne goje se do digjet :D
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: Lefter ne 17-05-2009, 20:28:07
E keshilloj se sa me nxehte aq me mire....
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: PochoLoca ne 17-05-2009, 20:29:41
E keshilloj te mos luaj me zjarr se do digjet :P :D
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: Lefter ne 17-05-2009, 20:32:09
E keshilloj se skam ku te digjem me teper... :D
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: Kalipso ne 17-05-2009, 20:34:19
te mos e kete mendjen te krevati...se do i behet obsesion  :P
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: Shej ne 17-05-2009, 20:35:12
LOL LOL

Lefto te lashe ne duar te sigurta LOL
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: Kalipso ne 17-05-2009, 20:36:06
te veje te haje ca speca te pjekura  ;)
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: Lefter ne 17-05-2009, 20:38:44
Keshilloj ti ket duart e sigurta...LOL
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: PochoLoca ne 17-05-2009, 20:39:56
Keshilloj te mos jete aq i sigurt ne veten :D
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: Kalipso ne 17-05-2009, 20:40:16
ti kete te gjitha te sigurta  ;)LOL LOL
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: PochoLoca ne 17-05-2009, 20:44:05
Ta siguroj qe te sigurta me siguri i kam te sigurta :P :D
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: Lefter ne 17-05-2009, 20:48:23
E keshilloj te bjen ne duart e sigurta ....te miat... :D
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: Kalipso ne 17-05-2009, 20:49:39
epo, siguria eshte problem i madh. s'dihet se bie ne duart e ndonje te pasigurti.

PS. sa i sigurt ndihesh ti Lefto in general hmmmmm:
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: Lefter ne 17-05-2009, 20:50:50
Keshilloj se jam teper i sigurte... :D
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: PochoLoca ne 17-05-2009, 20:52:08
Keshilloj se siguria e teper te rrezon :D
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: Kalipso ne 17-05-2009, 20:52:30
 :perqafim
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: PochoLoca ne 17-05-2009, 20:56:12
 :perqafim
jo per te gjithe perqafime eee  :P
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: Kalipso ne 17-05-2009, 20:57:03
vetem per disa

PS. e dina vete ata. ty, si per here te pare, po ta dhuroj nje LOL LOL
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: Lefter ne 17-05-2009, 20:58:27
Keshilloj nje puthje te forte per mua.... :D
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: Kalipso ne 17-05-2009, 20:59:39
pse je tuj vdek kshu?? :P
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: PochoLoca ne 17-05-2009, 21:00:17
Fillimi i mbare gjysma e punes LOL

Te vazhdoje te shkelqej
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: Lefter ne 17-05-2009, 21:01:27
Keshilloj edhe nje puthje se nje pak me erdh... :D
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: PochoLoca ne 17-05-2009, 21:02:32
Te beje gati faqen se po ja dergoj me poste ate puthjen :D
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: Kalipso ne 17-05-2009, 21:03:21
te dale ne msn se po ia jap virtualisht puthjen.

ups, se harrova, cfare lloji hmmmmm: LOL LOL LOL
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: Lefter ne 17-05-2009, 21:08:40
E keshilloj qe puthja te jete evropiane,mundesisht franceze...LOL
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: Shej ne 17-05-2009, 21:09:33
mos e caje airbegun LOL LOL
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: SteriOtipi B ne 17-05-2009, 22:19:57
te ece anash se ne mes e shtyp bicikleta. :P
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: Misss ne 24-05-2009, 00:54:00
Te mos pije shume :P
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: Lefter ne 24-05-2009, 01:54:56
Ta kam afer... :D
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: Misss ne 24-05-2009, 17:58:44
Te mos bej Tsunami... :P
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: Lefter ne 24-05-2009, 18:00:28
Te me doje sa e dua une ate... :D
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: Misss ne 24-05-2009, 18:35:45
Te mos me doje se do pendohet LOL :P
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: Cami ne 24-05-2009, 21:30:43
te behet e mbare
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: Misss ne 24-05-2009, 21:32:29
Te mos me keshilloje per gjera qe i kam :P
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: Cami ne 24-05-2009, 21:35:14
te bej ate qe se ka ber deri me sot
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: Misss ne 24-05-2009, 21:36:38
ehe mire do ishte :D

Te shoh vetem driten dhe jo erresiren e diteve ;)
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: Cami ne 24-05-2009, 21:39:03
te mos shkoj shum verdalle
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: Misss ne 24-05-2009, 21:40:58
Te mos jete kaq serioz ne BarKafe ;)
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: Cami ne 24-05-2009, 21:42:02
te mundohet sa me shum ti bej njerezit per te qeshur siq ben tani
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: Misss ne 24-05-2009, 21:43:33
ahahah  te me vertetoje buzeqeshjen :P :P
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: Cami ne 24-05-2009, 21:44:58
te jetoj duke qeshur
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: Misss ne 24-05-2009, 21:45:51
 :)
Ti buzeqeshe jetes ;)
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: Cami ne 24-05-2009, 21:47:51
te mos i bej njerezit per vete
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: Misss ne 24-05-2009, 21:49:13
Te lere cigaren :D
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: Cami ne 24-05-2009, 21:50:39
te mos me jap keshilla te cilat nuk do te me pelqenin
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: Misss ne 24-05-2009, 21:52:28
Prap te lere cigaren  LOL LOL(shaka ore)
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: Cami ne 24-05-2009, 21:53:26
te me bashkohet per nje birre
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: Misss ne 24-05-2009, 21:54:29
Hajde pra per dite me te mira ;)

Gezuar
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: Cami ne 24-05-2009, 21:55:33
 (Gezuar yllo)
 te mos pij shum birre
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: Misss ne 24-05-2009, 21:57:07
ahahah ;)

Te mos dehet :D
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: Cami ne 24-05-2009, 21:59:09
ncncncncncnc
 te mos me rrij prane po u deha
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: Misss ne 24-05-2009, 22:00:20
Tani po keshilloj veten qe tia mbath.. LOL LOL :P
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: Cami ne 24-05-2009, 22:01:11
te rrij edhe pak ketu
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: Misss ne 24-05-2009, 22:02:28
Te bej muhabet dhe te lere pijen :P :P
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: *A.D* ne 24-05-2009, 22:04:45
te qendroje dhe pak me mua, meqe e paska mendjen te iki... :perqafim
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: Cami ne 24-05-2009, 22:05:20
do te degjoj kesaj radhe
 te me bashkohet ne muhabet
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: Misss ne 24-05-2009, 22:06:25
Te perdore argumente bindes :P

Benarda :perqafim
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: Cami ne 24-05-2009, 22:07:14
te mos kerkoj shum argumente
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: *A.D* ne 24-05-2009, 22:08:57
te me tregoje se kush e ka thene nenshkrimin qe ka ne avatar.. :)

miss :perqafim
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: SteriOtipi B ne 24-05-2009, 22:10:16
te rritet.;)
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: Misss ne 24-05-2009, 22:11:11
Te ruhet nga vapa :D
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: *A.D* ne 24-05-2009, 22:12:10
te rritet.;)

 hmmmmm: hmmmmm:
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: SteriOtipi B ne 24-05-2009, 22:14:51
t emos mendohet shume se thinjet. LOL :P
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: *A.D* ne 24-05-2009, 22:16:02
 :D
te ma shpjegoje pse ma tha ate me lart...

mirembrema Tipi :)
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: SteriOtipi B ne 24-05-2009, 22:17:55
nuk jap kurre spjegime ;)

te me thot eshte apo jo e rritur... ;) :P
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: *A.D* ne 24-05-2009, 22:18:57
varet se ke quan "te rritur" ti :D

te mesohet te shpjegoje mendimet e dhena.. :)
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: SteriOtipi B ne 24-05-2009, 22:19:33
te mos mundohet te me ngaterroje por te me pergjigjet. :P
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: *A.D* ne 24-05-2009, 22:22:08
... te me jape opinionin e tij :D
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: Shej ne 24-05-2009, 22:22:34
Tipi te mos zhduket ne drejtim te paditur  :P

alo mirmbroma  :)
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: SteriOtipi B ne 24-05-2009, 22:22:53
ja ashtu keshtu. ;)

Ti si thua? :D
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: *A.D* ne 24-05-2009, 22:23:47
keshtu ashtu :D

mirembrema shejtanke..  :perqafim
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: Cami ne 24-05-2009, 22:34:08
te ftoj shejtanen ne muhabet :D :D :D
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: *A.D* ne 24-05-2009, 22:35:10
te me ndihmoj ta bind :D
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: Cami ne 24-05-2009, 22:37:12
te mos mundohet ta bind se pastaj do ti rritet mendja  :D
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: *A.D* ne 24-05-2009, 22:38:16
:)

te me uroj Naten e Mire, se po iki... :)
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: Cami ne 24-05-2009, 22:39:31
te mos mendoj shum kur te bie per te fjetur
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: *A.D* ne 24-05-2009, 22:41:55
e bukur kjo, drejte ke!

te me tregoje  e kujt eshte nenshrimi i avatarit tuaj, pasi e harrove kur te pyeta te paren here :)
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: Cami ne 24-05-2009, 22:44:23
po te me kujtohej tani do te tregoja por se mbaj mend
 te me ndihmoj rreth nenshkrimit
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: *A.D* ne 24-05-2009, 22:45:13
Sokrati...?
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: PochoLoca ne 28-05-2009, 20:36:47
Te mos kerkoj shume gjera per te ditur  :P :D
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: Cami ne 28-05-2009, 20:38:29
te na ndihmoj me shpesh
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: PochoLoca ne 28-05-2009, 20:40:27
Te me thote hallet qe ka qe ta ndihmojme :P
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: Cami ne 28-05-2009, 20:42:47
duhet ti kuptoj hallet e nje te riu dihet cilat jan ato
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: PochoLoca ne 28-05-2009, 20:49:17
Kane shume halle te shkretet :P

Te me tregoj per cilin hall e ka llafin  hmmmmm:  :P
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: Cami ne 28-05-2009, 20:50:54
te mos kerkoj te dij shum tani per momentin se nuk eshte koha
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: Lefter ne 28-05-2009, 23:20:30
Te bej pakez seks se forumi spo i ben mire....LOL
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: Shej ne 28-05-2009, 23:25:33
te mos bjere pre e mashtrueseve LOL
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: Misss ne 28-05-2009, 23:28:31
ahahah vazhdo keshillo Lefton LOL LOL
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: chorri ne 28-05-2009, 23:30:24
kot e ka kjo keshillat LOL
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: Shej ne 28-05-2009, 23:30:37
mos puthi shume ne  kerthize Lefto LOL
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: Misss ne 28-05-2009, 23:31:42
Vazhdo Shejtanke se qenka keq puna LOL LOL
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: SteriOtipi B ne 28-05-2009, 23:55:53
te shkele ne derrase te kalbur e ta thyeje fare. LOL LOL
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: Misss ne 29-05-2009, 00:00:07
Te mos me jape idera konfuzuese :P
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: PochoLoca ne 30-05-2009, 15:01:38
Te mos behet konfuze  :D
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: SteriOtipi B ne 30-05-2009, 15:08:40
te provoje te behet njehere konfuze. :P
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: PochoLoca ne 30-05-2009, 15:10:09
Te mesoj te mos beje konfuze te tjeret :P :P
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: SteriOtipi B ne 30-05-2009, 15:10:56
te kerkoje ta konfuzoj. :P
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: PochoLoca ne 30-05-2009, 15:13:31
Te mos i shkojne neper mendje idera qe e cojne ne konfuzitet :P
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: Misss ne 01-06-2009, 20:34:33
Te mos pranoje konfuzione :P
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: SteriOtipi B ne 01-06-2009, 20:37:16
ta heqe ate peshqirin qe eshte mbuluar.  :P
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: Misss ne 01-06-2009, 20:38:25
Te mbylle syte LOL LOL :P
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: SteriOtipi B ne 01-06-2009, 20:40:12
zbulohu ti se i mbyll veshet une. :P
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: Misss ne 01-06-2009, 20:41:32
Te pije me pak here tjeter :P
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: SteriOtipi B ne 01-06-2009, 22:00:41
te mos perhape thashetheme kot. ;) :P
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: Shej ne 01-06-2009, 22:08:28
se keshilloj fare ouuu skam pune tjeter une me keshillu kete  :D
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: SteriOtipi B ne 01-06-2009, 22:19:08
s'ke se si se nuk di...:P
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: Shej ne 01-06-2009, 22:24:43
kam vene mend sjap me keshilla po sme paguan LOL
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: SteriOtipi B ne 01-06-2009, 22:26:20
e mire po te nis faturen per keshillat qe te kam dhene po nuk di si ti ndaj ato seksologjike nga ato teknike. LOL LOL LOL
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: Oqeani ne 01-06-2009, 22:31:34
Beje nje zgjidhje,,ule tempreaturen,,,ahahha
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: SteriOtipi B ne 01-06-2009, 22:32:50
at epo pres Oqeano po avash avash se punet e mira behen ngadale. LOL LOL
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: Lisa ne 02-06-2009, 03:19:13
Temperaturen lart e me lart , digje vetem tu befsha kurban mos mi ndaj prezervativet :D LOL
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: Misss ne 02-06-2009, 09:35:19
Çohu moj se u paralizove vetem shtrire....... :D
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: Charlie ne 02-06-2009, 10:34:38
Zgjohu moj se mjaft fjete :D
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: Misss ne 02-06-2009, 10:35:20
Hiqi syzet se nuk ka diell ore LOL LOL
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: Charlie ne 02-06-2009, 10:36:11
Tek une po :D


Do ta keshilloja te ma bej nje kafe tani :D
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: Misss ne 02-06-2009, 10:38:05
ahahah e keshilloj te vetvritet LOL LOL :P
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: Charlie ne 02-06-2009, 10:38:50
E keshilloj te me vret kjo me dore te vet :D
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: Misss ne 02-06-2009, 10:41:08
E keshilloj qe mos te provokoje :D
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: Charlie ne 02-06-2009, 10:42:04
E keshilloj qe te mos provokoj as kjo :D
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: Misss ne 02-06-2009, 10:43:31
I keshilloj litar per vetvrasje :D :P
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: Charlie ne 02-06-2009, 10:46:02
E keshilloj te ma vej kjo me duar te veta litarin rreth qafe :D
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: Misss ne 02-06-2009, 10:47:33
E keshilloj te mos jete kaq trim LOL
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: Charlie ne 02-06-2009, 10:48:18
E keshilloj ta bej ate nese ka guxim :D
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: Misss ne 02-06-2009, 10:50:44
E keshilloj te mendohet edhe nje here :D
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: Charlie ne 02-06-2009, 10:51:49
E keshilloj te veproj menjeher :D
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: Misss ne 02-06-2009, 10:52:39
ahahah u kry....te pergatitet per pasojat LOL LOL
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: Charlie ne 02-06-2009, 10:53:57
E keshilloj te bej me butesi :D
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: Misss ne 02-06-2009, 10:56:28
E keshilloj te pranoj se bute litari ta mer shpirtin me keq LOL
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: Charlie ne 02-06-2009, 10:58:22
E keshilloj pra ta bej ashtuu se ma lezet :D :D
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: *A.D* ne 02-06-2009, 10:59:28
te me shkruaje nganje here  :D
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: Misss ne 02-06-2009, 10:59:53
E keshilloj te fluturoje nga 15-kateshi se bie me lezet Charli LOL LOL
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: Charlie ne 02-06-2009, 11:00:35
te me shkruaje nganje here  :D

Kujt i jepe ate keshill ti :D :D

Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: Misss ne 02-06-2009, 11:00:44
te me shkruaje nganje here  :D

Te me shkruaj edhe kjo ;)  :perqafim
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: *A.D* ne 02-06-2009, 11:01:51
haha, per Missin ishte, por edhe te me shkruash ti do ishte kenaqesi :)
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: Charlie ne 02-06-2009, 11:02:17
Te me shkruaj ndonjeher LOL
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: *A.D* ne 02-06-2009, 11:02:49
te mos me kopjoj :D
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: skiatori ne 02-06-2009, 11:12:02
te kete me teper kujdes me shendetin
dhe mos te ftohet nga temperaturat e larta :perqafim
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: *A.D* ne 02-06-2009, 11:25:46
haha jane bere temperatura te uleta tani  :S
te mos me harroje - e keshilloj  :)
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: skiatori ne 02-06-2009, 11:31:46
ta jetoj jeten ashtu siç i vjen
se ajo jetohet vetem nje here...... :perqafim
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: *A.D* ne 02-06-2009, 11:32:53
te me takoje kete vere  :D
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: skiatori ne 02-06-2009, 11:36:23
 me gjithe deshire, :)
te mos behet pesimiste,
por çdo gja ta marre me optimizem.
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: *A.D* ne 02-06-2009, 11:38:03
... te mesoje te prese, pasi durimi sjell gjera te mira... :puth
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: skiatori ne 02-06-2009, 11:40:57
ta vleresoj vehtveten dhe mos te bie ne depresion
sepse te gjitha te mirat e kesaj bote ajo i meriton :engjell:
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: *A.D* ne 02-06-2009, 11:42:32
haha

te beje nje gjiro nga deti dhe per mua
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: skiatori ne 02-06-2009, 11:45:04
u tha u ba,
ta frekuentoj dhe ta shijoj sa me shume plazhin e velipojes.
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: *A.D* ne 02-06-2009, 11:46:46
e thene edhe e bere!

te gatuaje ndonje dreke vete...
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: skiatori ne 02-06-2009, 11:49:35
ok gatoje dhe shijoje dhe per mu,
 hmmmmm:
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: *A.D* ne 02-06-2009, 11:51:11
ate pune e bej shpesh, por ideja ishte te beje ti dicka per dreke edhe ta shijoje vete frytin e duarve te tua :D

si thua?
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: skiatori ne 02-06-2009, 11:58:23
me kenaqesi por une sapo porosita nje kebap
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: PochoLoca ne 02-06-2009, 17:03:24
Te pranoje ftesat e çupkave :P
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: dreamm ne 14-07-2009, 21:51:57
te duket me shpesh ketej :P :perqafim
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: Shej ne 14-07-2009, 22:47:18
te duket knej nga memedheu njehere  :perqafim
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: titi10 ne 14-07-2009, 23:03:15
te marre skafin dhe te vije njehere ketej per pushime 1 jave tutto gratis :)
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: Masha ne 15-07-2009, 09:05:36
te nderroje avatarin  :P
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: *A.D* ne 15-07-2009, 09:09:51
te mos mungoje ne forum, se eshte mjaft e kendshme :)
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: skiatori ne 15-07-2009, 09:11:10
te jene sa me te pranishme ketu ne forum :) :perqafim
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: *A.D* ne 15-07-2009, 09:12:53
te me dhuroje nje perqafim, se me ka marre malli..  :perqafim
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: skiatori ne 15-07-2009, 09:28:51
te pranoje nje perqafim nga thellesia e shpirtit time. :perqafim
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: dreza ne 15-07-2009, 09:35:41
e keshilloj te me pret neser andej ... ;) :)
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: skiatori ne 15-07-2009, 09:45:30
e keshilloj qe te jete korrekte dhe ne orar per kete takim ;)
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: *A.D* ne 15-07-2009, 09:54:04
te kalojne dhe nga une e te mos me lejne vetem ;)
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: skiatori ne 15-07-2009, 10:03:42
ta shijoj plazhin e velipojes edhe per mu dhe tme dergoj nje foto nga plazhi :perqafim
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: *A.D* ne 15-07-2009, 10:08:42
te vije e ta shohe velipojen me syt e vet... :)
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: skiatori ne 15-07-2009, 10:14:25
te mos tme lendoj plaget qe kam ne zemer
per shkodren dhe velipojen ku kam shume kujtime te bukura
por çfar te bej une i shkreti qe burri me ka qellu i forte
dhe nuk po me jep leje qe ti shijoj,leja ime eshte vetem
per ne be :(
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: *A.D* ne 15-07-2009, 10:18:50
me fal naqe, se lojna baj... :)

te me dhuroje nje buzeqeshje te madhe, e te sinqerte...  :engjell:
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: skiatori ne 15-07-2009, 10:30:24
buzeqeshjet dhe perqafimet per ty jane te pa fundshme
 :) :)  :perqafim :perqafim  :)
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: *A.D* ne 15-07-2009, 10:34:32
te rrije me mua sa me shume gjate veres :)
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: skiatori ne 15-07-2009, 10:44:30
deshira eshte e madhe por nuk jane mundesite
kete fundjave do shkoj ne itali per pushime.
e keshilloj edhe ne qoftese nuk jam online
me zemer jam prane dhe do ta kujtoj ne çdo moment :perqafim
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: *A.D* ne 15-07-2009, 10:58:13
t'ia kaloje sa me bukur pushimet... :)
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: skiatori ne 15-07-2009, 11:17:08
ti shijoj keto pushime prane plazhit te velipojes edhe per mu :)
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: *A.D* ne 15-07-2009, 11:26:32
te mos dale neper diell... :D
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: skiatori ne 15-07-2009, 11:28:20
te marre sa me shume rreze dielli :P
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: *A.D* ne 15-07-2009, 11:34:59
te mos behet zezak si une :D
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: skiatori ne 15-07-2009, 11:37:16
te mos nxihet shume se nuk do ta dalloj
a eshte afrikane apo shkodrane :P
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: *A.D* ne 15-07-2009, 11:38:44
ahahah; te mos me beje kaq shume per te qesh; se vdicaaaaaaaa  LOL
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: skiatori ne 15-07-2009, 11:40:38
te mos qeshe me te madhe se po zgjon kujshin :P
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: *A.D* ne 15-07-2009, 11:44:18
te mesoje se nuk kam komshi afer :D
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: skiatori ne 15-07-2009, 11:46:52
pse maj naqe ku jeton ti ne nje ishull te shkrete
po aty jetoj vete,
ti respektoje komshit :P
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: *A.D* ne 15-07-2009, 11:48:56
dhe ti dua njekohesisht.. :D

te doje patriotet shume...  :engjell:
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: skiatori ne 15-07-2009, 11:51:01
mos ti harroje miqte :P
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: *A.D* ne 15-07-2009, 11:53:05
asesi...

te vije dhe neser ketu te flas me mua...

ciao  :perqafim
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: skiatori ne 15-07-2009, 11:55:07
mos te harroje se ketu me ka mu nga ora 08:30
shnet ciao :perqafim
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: dreza ne 15-07-2009, 11:56:26
shnet paq...doku apet... :)
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: skiatori ne 15-07-2009, 11:58:02
une ktu jam nuk do ike edhe pak se kam marak qe te kem ty ma ngat hmmmmm:
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: dreza ne 15-07-2009, 12:13:04
te keshilloj te bejsh kujdes  :) ???

Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: skiatori ne 15-07-2009, 12:23:06
te ruhesh nga ujku :P
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: Lisa ne 15-07-2009, 19:12:04
Mos i gjuaj njerzve ne grusht se do gjesh belane ....
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: dreamm ne 15-07-2009, 19:46:55
te mos shpenzoje shume me dhuratat :D
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: SteriOtipi B ne 15-07-2009, 22:03:50
mos shkel ne derrase te kalbur. :P LOL
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: Shej ne 15-07-2009, 22:14:35
mos hedhe vickla kot  :D LOL
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: Kalipso ne 15-07-2009, 23:18:23
te mos haje shume fara  :P
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: Misss ne 16-07-2009, 00:34:02
Te mos fleje gjume :P
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: Kisss ne 16-07-2009, 00:46:25
Ruju goce territ, hiqu goce sherrit...:) I don't know  :D
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: Misss ne 16-07-2009, 00:49:53
Ruju çuno sherrit,me mendje ne koke :P
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: Kisss ne 16-07-2009, 00:59:54
Te mesoj pak japonishten :D
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: Misss ne 16-07-2009, 01:07:30
Te mos beje shume alpinizem :D
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: Kisss ne 16-07-2009, 01:09:59
Te mesoj pak karatene :P
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: Misss ne 16-07-2009, 01:10:57
Te laje enet e drekes e mos te rrije kot   :D
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: Kisss ne 16-07-2009, 01:12:47
Te mi laj kembet cdo nate :D
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: Misss ne 16-07-2009, 01:17:40
Te zgjohet pak nga endrrat se eshte dreke akoma :D
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: Kisss ne 16-07-2009, 01:19:52
Awww. :D te mos plaket kaq shpejt. :D
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: Misss ne 16-07-2009, 01:23:55
He mo he :P

Te me bej muhabet se nuk paskam gjume  :D
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: Kisss ne 16-07-2009, 01:28:57
Te me Bej nje byrek :P
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: Misss ne 16-07-2009, 01:32:50
Hudh leket aty LOL

Te mesoj te laje enet :P
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: Kisss ne 16-07-2009, 01:35:16
Ore une di ti laj enet. :engjell:
te me shtroj shtratin.
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: Misss ne 16-07-2009, 01:38:14
Epo meso te shtrosh shtratin atehere LOL LOL
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: Kisss ne 16-07-2009, 01:40:16
Po pritoj.  :P

te behet peshngritse me e fort :D
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: Misss ne 16-07-2009, 01:42:39
Ku e pe qe sjam ;)


Te fleje ne kembe :D
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: Kisss ne 16-07-2009, 01:50:55
Te haje 10 cheeseburgers and fries :D
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: Misss ne 16-07-2009, 01:54:53
Te qendroje mbyllur 24 ore ne nje dhome me akrepa  :P
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: Kisss ne 16-07-2009, 01:59:26
Te luaj basketball me mua
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: Misss ne 16-07-2009, 02:00:41
E keshilloj te parapregatitet shpirterisht per humbjen.... :D
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: Kisss ne 16-07-2009, 02:06:40
Po une nuk njoh humbje, por vetem fitore.  :engjell:

te mesoje te fluturoj
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: Misss ne 16-07-2009, 02:08:52
Epo duhet te mesohesh te njohesh humbjen atehere :P
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: Kisss ne 16-07-2009, 02:12:04
Do me mesosh ti misss ?
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: dreza ne 16-07-2009, 09:15:58
te zgjohet nga gjum !
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: skiatori ne 16-07-2009, 09:31:23
te mos i lere shoqerin ne pritje ;)
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: dreza ne 16-07-2009, 10:30:22
te ma ban nje kafe per mengjes... :)
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: skiatori ne 16-07-2009, 10:38:47
ta pi kafen me kujdes qe mos ti digjen ato buze te njoma :P
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: *A.D* ne 16-07-2009, 11:57:04
te pije uje sa me shume, se u be vape e madhe :D
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: SteriOtipi B ne 16-07-2009, 22:26:05
rritu se do te te marr per grua. LOL LOL
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: Shej ne 17-07-2009, 00:38:41
te bleje 1 ore te re gjys oreshe LOL
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: Misss ne 17-07-2009, 00:46:49
Te beje nje udhetim me balone :D
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: PochoLoca ne 17-07-2009, 00:53:35
Te kujtohet ndonjehere se duhet fjetur dhe gjume ne kete ore... :P
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: Kisss ne 17-07-2009, 01:11:48
Ta gjej nje nenshkrim. :engjell:
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: PochoLoca ne 17-07-2009, 01:13:26
Te kuptoje se nuk duam shume identifikime neve  :D :P
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: Kisss ne 17-07-2009, 01:16:46
Shah mua. :D
e kuptova
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: PochoLoca ne 17-07-2009, 01:18:54
Te kuptoje se dhe biondet jane te zgjuara  :D
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: Kisss ne 17-07-2009, 01:26:01
A thua a jane ? Mund te ma japesh edhe nje shah tjeter, kur te hasi ne ndonje. :D
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: PochoLoca ne 17-07-2009, 01:30:16
E kisha per avatarin tim  :P

Te praktikohet me levizjet e shahut per noj here tjeter. :D ;)
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: Kisss ne 17-07-2009, 01:37:52
Pak rendesi ka zgjuarsia e bjondeve tek une. Mua ndoshta me duhen per nje nate, e jo per me shume.
Shah tek ti. :D :P
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: PochoLoca ne 17-07-2009, 10:20:01
Ndonjehere nata perfundon me nevoje pafundesie dhe keshtu qe rreziku i tepert djeg  :D
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: Oqeani ne 17-07-2009, 10:50:28
Mos ta humb lumturin qe e ka tani gjat tere dites,,  :)
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: PochoLoca ne 17-07-2009, 11:08:53
Dhe ky te vazhdoje kenaqshem  ;)
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: SteriOtipi B ne 17-07-2009, 12:58:03
mos i ler mbathjet lart e poshte... :P LOL LOL
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: PochoLoca ne 17-07-2009, 13:12:57
Te kete kujdes me çvirgjerimin e femrave  :P LOL
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: dude ne 17-07-2009, 20:13:36
be yourself and if they don't like you....well f** them
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: ßåßy ღ ne 17-07-2009, 20:14:58
Ti bej nje prezantim vetes...ta njohim me mire..
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: dude ne 17-07-2009, 23:56:33
Vlereso ato qe ke edhe mos u qaj per ato qe ske....
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: Shej ne 17-07-2009, 23:59:16
mos ju besoje shume ketyre online dating  :D
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: dude ne 18-07-2009, 00:07:21
.......Beso kontrollo......
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: Shej ne 18-07-2009, 00:08:17
besimi fitohet
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: Misss ne 18-07-2009, 00:32:18
Te mos shkoje te fleje :D
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: i huaj ne 18-07-2009, 00:35:09
te mos e vajtoj te djeshmen (te kaluaren), te mos e enderroj te nesermen (te ardhmen) ta jetoj te sotmen (te tashmen)
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: Misss ne 18-07-2009, 00:38:36
 :)

Te jetoj dhe shijoj çdo moment te bukur...
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: chorri ne 18-07-2009, 01:51:26
misss  te keshilloj  hahahahahahaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaa LOL LOL LOL LOL
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: dude ne 18-07-2009, 01:52:44
e qeshura e te zgjat jeten
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: *A.D* ne 18-07-2009, 17:56:16
te dale pasdite per qejf... :)
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: dude ne 18-07-2009, 20:17:47
lemoje dhine pastaj mile.... :P
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: Shej ne 18-07-2009, 22:32:54
shtri kembet sa ke jorganin  :P
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: i huaj ne 19-07-2009, 20:55:12

Mos beje "hopaa" pa kaluar gardhin :)
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: Shej ne 21-07-2009, 00:28:43
te fleje gjume e te clodhet  :)
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: SteriOtipi B ne 22-07-2009, 14:37:05
 :P :P :P :P :P
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: i huaj ne 23-07-2009, 14:19:28
Ti degjoj te githe e te beje si dine vete :)
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: PochoLoca ne 23-07-2009, 14:21:25
Te çlodhet pak   :)
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: i huaj ne 23-07-2009, 14:24:28
Te degjoj me pake muzike :)
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: Misss ne 23-07-2009, 17:51:51
Te zgjohet nga gjumi :P :engjell:
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: i huaj ne 23-07-2009, 18:02:16
Te pijë 1  kafe))
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: Misss ne 23-07-2009, 18:16:37
 :)

Te shijoj momentet e bukura :)
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: i huaj ne 23-07-2009, 18:21:28
Ta jetoj cdo cast :)

P.s foto ishte e dedikuar per tek tema foto bardh e zi si di si doli ketu
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: Misss ne 23-07-2009, 18:25:30
wooooww  :perqafim

Te jete krenar per veten  ;)
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: i huaj ne 23-07-2009, 18:29:10


Te jete e kenaqur per cdo gje qe bene :perqafim
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: Misss ne 23-07-2009, 18:31:47
 :)

Te kete kujdes nga dielli ne plazh  :P
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: i huaj ne 23-07-2009, 18:34:05

Te mos caj koken per hic gjë :)
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: Misss ne 23-07-2009, 18:37:44
 :)

Te shfrytezoj cdo minute si te shejte. :engjell:
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: i huaj ne 23-07-2009, 18:40:23

Te mos zemrohet  :)
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: Misss ne 23-07-2009, 18:42:00
Te kete gjithmone qetesi shpirterore ;)
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: i huaj ne 23-07-2009, 18:49:32
Te cmoj punen qe bene :engjell:
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: Misss ne 23-07-2009, 18:50:52
Te arrij gjithçka me forca  ;)
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: i huaj ne 23-07-2009, 18:57:54
Te mos dorzohet kurre ;)
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: Misss ne 23-07-2009, 18:59:59
Te luftoje fort per ate qe do... :)
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: i huaj ne 23-07-2009, 19:02:57
Te mos lejoj ti iken ajo qe do  :engjell:
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: buzenjoma ne 24-07-2009, 10:57:15
..te vazhdoj keshtu se eshte OK  ;)
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: ßåßy ღ ne 24-07-2009, 11:00:20
Spo di.. :D
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: buzenjoma ne 24-07-2009, 11:01:45
as une :)

Te kujdesesh per vete me shume se per kedo mbase...
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: ßåßy ღ ne 24-07-2009, 11:04:13
Te vendos nje avatar. ;) :D
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: SocialNetwork ne 24-07-2009, 11:52:44
Te eci me kto ritme qe po ecen.
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: ßåßy ღ ne 24-07-2009, 11:53:38
Te mos dali ne shi sot..
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: SteriOtipi B ne 24-07-2009, 12:16:13
te mos lahet me rroba ne det. :P
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: PochoLoca ne 24-07-2009, 12:23:48
Te mos i vere te tjeret ne siklet  :P :P :D
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: SocialNetwork ne 24-07-2009, 12:25:46
Te mbaje nje qendrim te caktuar per cdo gje
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: PochoLoca ne 24-07-2009, 12:26:37
Te mos jete kaq serioz  :P
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: SteriOtipi B ne 24-07-2009, 12:26:42
Te mos i vere te tjeret ne siklet  :P :P :D
te hape syte mos bjere ne derrase te kalbur. :P
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: PochoLoca ne 24-07-2009, 12:37:00
Te japi keshilla pa derrasa  :P LOL
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: SteriOtipi B ne 24-07-2009, 12:38:06
Mos i hape grope te vogel vetes se saj, se me pas i behet xheloz armiku dhe ja hap me te madhe. :P LOL LOL
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: PochoLoca ne 24-07-2009, 12:53:29
Te lere armikun ne terzi se po e bej shok  :P LOL
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: regrets ne 30-07-2009, 17:34:44
jo kaq loca :P
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: dreamm ne 31-07-2009, 18:36:16
jo sh. "regrets" :D
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: SteriOtipi B ne 16-08-2009, 18:05:18
pa shume Dreamm. :P
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: Misss ne 16-08-2009, 18:08:21
Pa shume Steriotipizem :P
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: SteriOtipi B ne 16-08-2009, 18:09:12
Ta leje striptizmin ne vend tjeter. :P
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: Kalipso ne 18-08-2009, 16:44:28
te mos mendoje per ekzibicione edhe ne forum...ti kerkoje ato ne vend tjeter :D
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: SteriOtipi B ne 18-08-2009, 16:48:38
zoti te shtofte urine . :P LOL LOL
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: Kalipso ne 18-08-2009, 16:49:40
ne vere shyqyr me iken uria...ne fakt sapo hengra  :P
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: Misss ne 19-08-2009, 14:33:54
Te kaloje me shpesh ketej  :perqafim :perqafim
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: cikito ne 24-08-2009, 22:15:43
miss kujdes! se behesh pis   :D :perqafim
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: Misss ne 24-08-2009, 22:32:41
Cikito kujdes fikun...LOL  :P
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: cikito ne 24-08-2009, 22:36:38
hahahaha..........   nk ka nevoj ne zgjatem,  une hipi ne peme :D
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: Misss ne 24-08-2009, 22:39:35
Ahaha deri te hypesh ti te tjeret jane duke ferkuar barkun LOL LOL
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: cikito ne 24-08-2009, 22:42:04
edhe une pastaj nk do zbres nga pema derisa te behet fiku tjeter LOL LOL
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: Misss ne 25-08-2009, 00:17:18
edhe une pastaj nk do zbres nga pema derisa te behet fiku tjeter LOL LOL


ahahahah....ska me kokrra pema Cikito LOL :P
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: cikito ne 28-08-2009, 18:37:22
epo ne fund fare pastaj .... po e pash keq....  do ha gjethet  LOL :P
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: SteriOtipi B ne 28-08-2009, 19:05:21
mos degjo keshillat e mia se do te te duhet te hash shumemjalte me arra. :P LOL
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: Shej ne 28-08-2009, 19:09:21
te na jape 1 vodka me akull tani
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: SteriOtipi B ne 28-08-2009, 19:10:39
mos pije shume sot se do i vere zjarrin lagjes. :P
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: Shej ne 28-08-2009, 19:15:03
jo ore dua te pi te fle gjume
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: PochoLoca ne 28-08-2009, 19:20:36
Te veshe fustanin me te bukur kur te dale...
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: Shej ne 28-08-2009, 19:28:53
 ;)  do ta degjoj keshillen patjeter

kete mos behet me e bukur sec eshte ne realitet se do marri ne qafe cunat  ;)
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: SteriOtipi B ne 28-08-2009, 19:30:40
mos u vish bukur se te griva ty... :P harrove qe do pihemi sot. ;)
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: Shej ne 28-08-2009, 19:32:35
e mire cke ti le te pihemi do cohemi pa paguar se qeras ai prunari i lokalit qe me gjuan mua LOL
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: PochoLoca ne 28-08-2009, 19:38:28
LOL LOL

Te beje tape Tipin para...  :D
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: Misss ne 28-08-2009, 21:03:31
na moj shoqe na...mos e tepro me ushqimin se do shendoshesh..LOL  :P
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: fabio 30 ne 28-08-2009, 22:12:38
...kujdes me ate shikim sonte...
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: SteriOtipi B ne 28-08-2009, 22:35:24
LOL LOL

Te beje tape Tipin para...  :
nuk ja mban se ka pasoja pastaj. :P LOL LOL
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: fabio 30 ne 29-08-2009, 12:03:29
...shtrengoje fort tapen...
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: dreamm ne 31-08-2009, 13:59:01
away from mishel  :P                          hi ppl. :engjell:
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: Brentiani ne 31-08-2009, 14:00:11
Te frekuentoje me shpesh ketejpari.. :)
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: Shej ne 31-08-2009, 14:58:40
te mos hallakatet shume  :D
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: Brentiani ne 31-08-2009, 15:27:56
Te mos behet shume me merak per mua se cool jam.. :D
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: PochoLoca ne 31-08-2009, 18:09:03
Te kete kujdes se do ftohet LOL LOL  :P
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: fabio 30 ne 31-08-2009, 23:03:57
.....te mos largohet pa leje nga vendi punes... :D
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: SteriOtipi B ne 01-09-2009, 22:49:22
te na jape ndonje dopio vodka finlanda me lime meqe jemi gati komshi :D
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: cikito ne 01-09-2009, 23:11:12
anash e anash.....  :D
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: *A.D* ne 01-09-2009, 23:12:31
te behet gati per te ngrene darken ;)
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: Misss ne 01-09-2009, 23:13:23
Hiqe foton tende te vertet ore ti (Cikito Ninjito) LOL LOL


Benarda te duket me shpesh  :perqafim
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: *A.D* ne 01-09-2009, 23:15:57
:)

te me takoje ne Tetor.. :)
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: Misss ne 11-09-2009, 01:06:46
Te mos prese Tetorin se vetem kur te me shoh andej ;)
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: regrets ne 07-10-2009, 12:33:05
te fleje nate, LOL jo diten :P
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: Shej ne 07-10-2009, 12:33:54
se keshilloj ... i di te gjitha ky :D
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: regrets ne 07-10-2009, 12:37:01
hahahahhahahahahaha hahahaha sa mire me  njeh mi LOL

kete e  keshilloj te veje foto te veten :P
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: Shej ne 07-10-2009, 12:40:18
kete te mos i bjere nga Kina po te pyesi direkt :D
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: Oqeani ne 07-10-2009, 13:04:05
Ahah

Kete keshlloj te me jap ndonje keshill,  ;)
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: Shej ne 07-10-2009, 13:05:19
hyp makinen hajd ne TR pime ndonje kafe bashke pershembull

he si te duket keshilla :D
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: Oqeani ne 07-10-2009, 13:08:51
ehe

Ti e din qe me duket perfekte. :)


Ta vizitoj Pz se s'ka qen moti,(ndoshta edhe ka qene) :P
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: Shej ne 07-10-2009, 13:13:03
hahaa po tybe tash shume shpejt do e kryj ate pune  ;)
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: Oqeani ne 07-10-2009, 13:15:34
ahah

hajde hajde,,mos i ler punet zhag,, :D
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: Shej ne 07-10-2009, 13:17:22
do lajmerohem kur te jem andej  ;)
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: regrets ne 07-10-2009, 13:28:47
te lajmerohet kur te jete edhe kendej :P( e mi e se kafen une ta paguaj, interesaxhie LOL  :P)
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: Oqeani ne 07-10-2009, 13:29:28
do lajmerohem kur te jem andej  ;)

Ketu jam une.. :)


Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: Shej ne 07-10-2009, 13:30:11
te mos i rreje menia qe do ja hudhi me 1 kafe ... ka me i kushtu me shtrenjt... pershembull 1 te perplasme BMW-je e 1 dreke te mire atje ku dua une :D loool

Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: Oqeani ne 07-10-2009, 13:41:03
ahaha

Po e keshlloj regretsin,,mos te hyn me shejtanen se s'ja del,,  :D

Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: Shej ne 07-10-2009, 13:41:54
po i kam thene mor Oqean po sme beson ja ishalla te beso ty te pakten :P LOL LOL
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: Oqeani ne 07-10-2009, 13:43:07
Ahu,,une edhe e garantoj per ate pune,, LOL
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: Shej ne 07-10-2009, 13:44:00
lene me kaq se eshte e frikacak ai po na ngel ne dore e sdua te kem ndergjegjen e njollosur pastaj :P LOL LOL
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: Oqeani ne 07-10-2009, 13:47:14
Mos mos,,se gjynah,, LOL
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: *ZaNa* ne 14-01-2010, 22:49:35
Mos qesh shume se te dhemb barku pastaj.. :P
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: Misss ne 14-01-2010, 23:22:01
Te duket me shpesh ketej
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: kengaime ne 15-01-2010, 09:59:16
Te duket me shpesh ketej

.....dhe ti :)
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: dreamm ne 20-01-2010, 22:31:23
...te na kendoje ndonje serenate :D
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: kengaime ne 20-01-2010, 22:35:06
O Korçë e dashur,
po të këndoj këtë serenatë,
mallet e brengës
kur unë jam larg e ndiej për ty.

O Korça ime,
po të këndoj i përmalluar!
Këngën më të bukur
me sytë përlotur po të këndoj.

Korça ime e dashur për ty zgjodha
këngën më të bukur që të këndoj,
këngë që del nga zemra jonë e pastër,
o Princeshë e bukur ti ku je?

Kujtoj netët e bukura pranverore,
rrugëve të tua me kalldrëm;
vajzat me atë bukuri hyjnore,
e dëgjonim ne me mallëngjim.

Vajza edhe djem të dashuruar
këngën më të bukur të këndojnë;
si margaritarë ti i rrite
dhe kudo janë ty s’të harrojnë.

Për ty këndoj, për ty këndoj,
o Korçë e dashur ty të adhuroj!
Për ty këndoj, për ty këndoj,
qyteti i ëndrrave, jo nuk të harroj!


Korça ime e dashur për ty zgjodha
këngën më të bukur që të këndoj,
këngë që del nga zemra jonë e pastër,
o Princeshë e bukur ti ku je?

Kujtoj netët e bukura pranverore,
rrugëve të tua me kalldrëm;
vajzat me atë bukuri hyjnore,
e dëgjonim ne me mallëngjim.

Vajza edhe djem të dashuruar
këngën më të bukur të këndojnë;
si margaritarë ti i rrite
dhe kudo janë ty s’të harrojnë.

Për ty këndoj, për ty këndoj,
o Korçë e dashur ty të adhuroj!
Për ty këndoj, për ty këndoj,
qyteti i ëndrrave, jo nuk të harroj!


:D :PTitulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: vullkani ne 20-01-2010, 22:36:50
o korcare o hic fare
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: dreamm ne 20-01-2010, 22:59:25


kengaaaaaaa :perqafim..per serenaten..dhe :perqafim per ty

vullkanin e keshilloj te na hap ndonje teme te qeshimm :P..jo te hakmerremi :P
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: kengaime ne 20-01-2010, 23:04:35
te mos ndryshoj :) :perqafim
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: dreamm ne 20-01-2010, 23:06:37
..te me ftoje ndonje mengjes kur te gatuaje pallacimka..:D :P
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: kengaime ne 20-01-2010, 23:07:50
hahahhaha te vij kur ta ftoj :)
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: Misss ne 20-01-2010, 23:51:27
E keshilloj te me ftoj dhe mua... :D
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: dreamm ne 21-01-2010, 11:18:55
..e keshilloj te ndihmoje kengen ne gatim :P


morning ppl. :)
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: vullkani ne 21-01-2010, 23:21:43
mos ndrysho kure kshu vashdo
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 22-01-2010, 00:20:11
keshtu vazhdo, ji vetvetja se ti do ta fitosh kafazin!
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: Oqeani ne 22-01-2010, 10:44:38
..hape dritaren edhe pak,, :D
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: Shej ne 22-01-2010, 11:06:18
mos mendohet shume  :P
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: Jems1 ne 22-01-2010, 22:57:17
Nuk di qka ta keshilloj  hmmmmm:
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: Shej ne 22-01-2010, 23:48:00
te ulet ne ndonje kolltuk pa rrota  :D
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: vullkani ne 23-01-2010, 01:15:21
mos te bej shum interesanten
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: Shej ne 23-01-2010, 01:17:55
te shkoje te fleje gjume
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: vullkani ne 23-01-2010, 01:19:08
qe gjerat ti thoje ne sy dhe jo te ri fshehur
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: kengaime ne 23-01-2010, 11:30:35
t'me ftoj ne kafe :D :P
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 23-01-2010, 11:47:04
te na jape te gjitheve pak nga miresia e saj :perqafim
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: kengaime ne 23-01-2010, 11:49:46
Ta dij qe eshte vet miresia :perqafim
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: fabio 30 ne 23-01-2010, 14:37:12
te hedh dicka kraheve ......ftohte :D
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: dreamm ne 24-01-2010, 13:34:51
..te na sjelle pak diell..mbaruam nga te ftohtit e shiu..:D
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: Lefter ne 24-01-2010, 16:38:08
Te ma shtroj buken se jam per buke... :D
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: Jems1 ne 24-01-2010, 16:56:17
Te haj buk  :D
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: DiniL ne 24-01-2010, 18:23:34
Të çohet nga vendi :D
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 24-01-2010, 22:57:52
ta dhuroje ate trendafilin qe ka ne dore :D
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: Brentiani ne 24-01-2010, 23:00:49
te ngrihet ne kembe qe ta shohim me mire.. :D
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 24-01-2010, 23:02:07
te beje nje piruete se po e studjoj :P
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: Brentiani ne 24-01-2010, 23:04:08
ca eshte ajo? :D
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 24-01-2010, 23:06:01
rrotullim... si balerin klasik! LOL
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: Brentiani ne 24-01-2010, 23:07:34
Te ike pakez nga klasika e te provoje ndonje stil me modern.. :D
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 24-01-2010, 23:10:23
Te buzeqeshe pak! :)
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: Oqeani ne 24-01-2010, 23:51:32
Te vazhdoj keshtu   ;)
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 24-01-2010, 23:52:27
...do e fitoj kafazin e?? LOL

te vazhdoje te jete vetvetja :D
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: Oqeani ne 25-01-2010, 00:03:40
 LOL

be yourself  se je me e mira,do ta  fitosh kafazin, do te perkrahim deri ne fund,, :P
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 25-01-2010, 00:04:58
ta kete gjithmone sensin e humorit :)
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: Oqeani ne 25-01-2010, 00:13:08
.. u too    :perqafim
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 25-01-2010, 00:14:40
awwww.... :perqafim


LOL
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: Oqeani ne 25-01-2010, 00:17:53
Qe te flet shqip si p sh.

ahhhhhh.. LOL
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 25-01-2010, 00:20:57
ore ti! :D
mos banalizo pafajesine time!
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: Oqeani ne 25-01-2010, 00:24:07
hehe

As ti korrektesin time   :P
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 25-01-2010, 00:27:54
Te keshilloj te besh nje kurs anglishteje. Meso si artikulohet, ah, oh, ouch, aww.. e keshtu me radhe.  :P
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: Oqeani ne 25-01-2010, 00:29:57
aha ok do ta kem parasysh,, thnx    :D

..Te me thot naten e mire   :)
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 25-01-2010, 00:33:48
Te mos me thote mua cfare ti them e cfare jo! ><

LOL


(Naten... :))
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: Oqeani ne 25-01-2010, 00:36:42
,, te me thot cfar te doje.. :)
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: kengaime ne 25-01-2010, 18:09:09
....te mos me ngaterroj me tjeret :P
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: Hektori ne 25-01-2010, 18:30:46

   Te kendoj me ne fund.Del tek del ;)
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: kengaime ne 25-01-2010, 18:31:37
T'me degjoj me mire, se une duke kendu jam :)
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: Lisa ne 25-01-2010, 19:01:53
Mos te pushoje se kenduari se do ti iki buzqeshja :)
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: Lefter ne 25-01-2010, 19:05:41
Te ma ngrit karmen pak..... :D
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: Lisa ne 25-01-2010, 19:11:31
eeee e di ti qe karma nuk ngrihet ne forum :D
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: Lefter ne 25-01-2010, 19:13:07
Tma ngrit ne forum,se keshtu non stop ne ajer e kam..... :D
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: Misss ne 25-01-2010, 19:24:44
Te mos rri shume ne diell...se te percellon pastaj LOL :P
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: kengaime ne 25-01-2010, 19:29:42
..........te vishet se ftohte :D
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: Misss ne 25-01-2010, 19:33:48
Te na bej ndonje gje te mire per te ngrene mua e Lefterit... :D :D
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: Lefter ne 25-01-2010, 19:35:02
Te kujdesen me shume me karmen time se sa te mirren me njera tjetren... :D
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: Misss ne 25-01-2010, 19:39:04
Vishi e dreq pantallonat se le nam...(te avatari flas)  :P LOL
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: Lisa ne 25-01-2010, 19:41:06
aman ma shpjegoni cik ca eshte karma :D
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: Lefter ne 25-01-2010, 19:46:18
hahaha..E keshilloj qe kjo te shpjegoj punen e karmes se eshte eksperte dora vet...LOL
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: Misss ne 25-01-2010, 19:47:10
ahahah ajo qe ngrihet dhe ulet Lisa....dmth pesha e respektit  ;) :D
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: vullkani ne 25-01-2010, 20:36:40
te futet pak me shpesh ne forum
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: Misss ne 26-01-2010, 18:20:03
 :D Ti nuk po dukesh  ;)
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: vullkani ne 26-01-2010, 21:22:51
te na tregoj dicka me shume per   veten
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 30-01-2010, 13:58:55
te hyje ne forum tani! :)
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: dreamm ne 30-01-2010, 23:52:06
te hyje ne forum tani! :)

same :P
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: Misss ne 31-01-2010, 00:02:47
Te mos dilje nga forumi der ne mengjes  :D :D
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: dreamm ne 31-01-2010, 00:05:43
..hahahaah ..te me beje nje kafe te forteee :P

sot qe u bera une mbare te rri pak..sa postoj  me mbyllet faqja..nncnccnc ^o)
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: kengaime ne 31-01-2010, 00:08:11
te mos dorezohet :P
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: Misss ne 31-01-2010, 00:16:16
Te na luaj ca muzike me kitare  :D
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: kengaime ne 31-01-2010, 00:20:16
te shkoj te tema e kengeve ;)
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: Misss ne 31-01-2010, 00:24:56
Te me prese  ;) :D
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: kengaime ne 31-01-2010, 00:27:05
te shpejtoj se mbaroi programi muzikore :P
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: dreamm ne 31-01-2010, 14:34:35
te marre laptopin me vete..kudo qe te veje :D :P
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 31-01-2010, 14:37:19
Same :D
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: DiniL ne 08-02-2010, 00:48:51
Ta heq doren nga syt :D
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 08-02-2010, 01:12:05
Nema trendafilin! :P
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: Jems1 ne 08-02-2010, 09:00:52
Qe t'i rrotulloj kembet :D
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 08-02-2010, 13:20:26
Gjithashtu! :P
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: Jems1 ne 08-02-2010, 14:29:43
Ti hap kembet :D
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: ßåßy ღ ne 08-02-2010, 14:38:35
Mos te lypin me hap robt komt se e zen belaja.. :D
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: Brentiani ne 08-02-2010, 14:47:17
Go for it without looking back, cuz u'll get it.. ;)
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: ßåßy ღ ne 08-02-2010, 14:48:22
Mos te filozofoj.. :D :P
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: Brentiani ne 08-02-2010, 14:54:38
Te me ike sysh.. :P
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: ßåßy ღ ne 08-02-2010, 14:58:35
Te iki ky nese don...se une snuk.. :P
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: Brentiani ne 08-02-2010, 15:01:15
Te mos me ndjeke me, o do ta pesoje keq.. :D
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: Jems1 ne 08-02-2010, 15:06:15
Ta ndjek ate se ma mire i del :D
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 08-02-2010, 18:15:46
Te lere drogen! :P
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: Jems1 ne 08-02-2010, 19:13:45
Ta hjek doren nga syte  :D
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: Hektori ne 08-02-2010, 19:43:53
   Te nxjerr duart nga xhepi :P
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 08-02-2010, 20:00:08
Leshoma doren mooo.... :P
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: Misss ne 08-02-2010, 20:20:38
Ik e mëso miiiiiiii  :P :perqafim
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 08-02-2010, 20:27:07
Kam i jave pushim! :D
Ik meso vete, se ti shkula floket! :P :-*
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: Misss ne 08-02-2010, 20:39:27
Prap do i lësh për në fund ë?  :P


Të vijë të mësojmë bashkë në pub... LOL
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 08-02-2010, 20:59:21
Jo, jo se ka zhurme... e leme te Fame ne bllok? LOL
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: DiniL ne 08-02-2010, 21:31:02
Te martohet me mua :D
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 08-02-2010, 21:36:09
Ta marre nusen me dashuri! :P
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: DiniL ne 08-02-2010, 21:40:00
 :-[ :-[, a ke te dashur? LOL
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: ßåßy ღ ne 08-02-2010, 22:17:05
Mos te ja shofi komt Windit.. :D
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: Jems1 ne 08-02-2010, 22:35:43
Ta zbuloj edhe ftyren
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 08-02-2010, 22:44:12
Boll ja pe vithet babyt!  :D
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: DiniL ne 08-02-2010, 22:54:42
Nuk tu lodh dora? :D
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 08-02-2010, 23:00:36
Tu lodh ty? :D
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: DiniL ne 08-02-2010, 23:08:18
hahahah po :D
Kete siper e keshilloj te vazhdoj keshtu si po vazhdon se eshte 1she ;)
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 08-02-2010, 23:09:29
Rrofsh ti... Me mire do behem kur te rritem! :P
Te keshilloj, mos te degjosh avrilin se do biesh ne depresion! ;)
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: Misss ne 18-02-2010, 12:22:15
Ti shqyej mire ato notat kjo...  :D
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: Brentiani ne 18-02-2010, 13:33:13
Te vishet se do kete dhimbje shpine pastaj.. :P
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: Jems1 ne 18-02-2010, 17:00:44
E kshilloj ta mbaj topin mir se mos po i ik :D
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: dreamm ne 20-02-2010, 21:09:16
..te shqitet nga ajo karrig'ja :D
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: Misss ne 20-02-2010, 21:12:20
e keshilloj te mi jape nje xhiro ato duart... LOL
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: dreamm ne 20-02-2010, 21:13:56
..e keshilloj..te vije per nje manikyr nga une...ti bej edhe me bukur se ato ;) :D :P
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: Misss ne 20-02-2010, 21:17:15
ahahahha....e keshilloj te mos pendohet me vone se jam tekanjoze...  :P
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: dreamm ne 20-02-2010, 21:18:51
e keshilloj te mos e vrase hic mendjen..se nuk pendohem..:D
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: Misss ne 20-02-2010, 21:21:24
E keshilloj te mendohet dhe nje here LOL  :P
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: Jems1 ne 21-02-2010, 00:06:16
E kshilloj te konkuroj per miss :D
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: Misss ne 24-02-2010, 20:32:17
E keshilloj te mesoj se i kam fituar ca kurora une...  :P :P
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 24-02-2010, 22:04:30
Mund ta di ku je dhe pse svjen? hmmmmm:
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: Misss ne 24-02-2010, 23:10:46
Mund ta di se cfare halli ke qe me kerkon......  :D


Ps. Mos ka ndodhur gje andej nga magazina moj amannnn...... LOL
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: Shej ne 24-02-2010, 23:19:26
mos i zere shume bese leftos LOL
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: Misss ne 24-02-2010, 23:24:37
E keshilloj te me zeri bese mua qe une nuk i ze bese askujt...  :P :P
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: Hektori ne 25-02-2010, 18:43:07
  Te me ze bese mua ;)
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: Shej ne 25-02-2010, 21:55:51
te behet me shume patriot  :P
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: vullkani ne 25-02-2010, 21:57:13
ki kujdes cfar ben
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: Shej ne 25-02-2010, 22:04:36
te kete kujdes per vete
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: vullkani ne 25-02-2010, 22:05:36
ndonjehere sduhet te jesh shume kokforte
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: Shej ne 25-02-2010, 22:06:26
se ke pare akoma kokefortesine time ti ... ndaj po te paralajmeroj  :P
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: vullkani ne 25-02-2010, 22:06:58
mos bej shume paralajmerime goceeeeeeee
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: Shej ne 25-02-2010, 22:15:57
skam cti keshilloj ....ka koke me vete ky
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: Lefter ne 25-02-2010, 23:17:02
Te merr avionin e pare ketej :D
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: dreamm ne 26-02-2010, 10:58:25
..ticket...to the moon..:D
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: cikito ne 12-05-2010, 20:57:09
kujdes rruges... mbaj krahun tend edhe mos kalo me te kuqe  ... :P :P :D
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: Charlie ne 13-05-2010, 18:51:11
E keshilloj qe ta pret jeshilen :D
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: LoooLaaa ne 13-05-2010, 20:55:23
e keshilloj qe te vrapoj tash se e ka rradhem :D
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: BLENDER ne 13-05-2010, 21:50:25
te shkruj mire pa gabime  :D
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: cikito ne 13-05-2010, 22:00:34
te mos e shesi ndeshjen :D
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: BLENDER ne 13-05-2010, 22:22:50
te mos perhapi panik  :D
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: endrrimtare ne 13-05-2010, 22:30:16
Te me sjelli ate zarfin sa me shpejt  :P
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: cikito ne 13-05-2010, 22:31:11
te shohi vetem endrra te mira    ;)
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: Misss ne 13-05-2010, 22:32:30
Te shikoj rrugen kur te eci  :P
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: BLENDER ne 14-05-2010, 20:10:40
kujdes se ka fillu me u shendosh  :D
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: vullkani ne 19-05-2010, 21:28:03
hajt me ndonje gol te shtunen
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: SteriOtipi B ne 19-05-2010, 22:38:02
mos i fal kurre kickat :P
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: dreamm ne 19-05-2010, 22:39:38
te duket me shpesh ktej pari :P

ku je ti  :perqafim
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: SteriOtipi B ne 19-05-2010, 22:41:07
ketej pari, ku je ti :P
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: LoooLaaa ne 19-05-2010, 22:42:06
Kujdess aty ku je tii  :perqafim
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: SteriOtipi B ne 19-05-2010, 22:43:11
ulur ne stol , po ti ? :P
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: LoooLaaa ne 19-05-2010, 22:44:03
shtrir ne shtraat :D

si ja kalon aty ne stool ?
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: SteriOtipi B ne 19-05-2010, 22:45:36
pyet ate qe eshte mes kembeve ne foto se une si shenja relaksi kam. LOL LOL
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: TATU ne 22-05-2010, 23:33:10
nderro pozicionin se tu keput kurrizi  LOL LOL
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: SteriOtipi B ne 25-05-2010, 22:46:30
be honest :D :P
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: SteriOtipi B ne 25-05-2010, 22:47:21
nderro pozicionin se tu keput kurrizi  LOL LOL
hajde cohu meqe paske shenja lodhjeje :P :P
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: Boreas ne 25-05-2010, 22:48:48
te ndroje avatarin :D
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: BLENDER ne 26-05-2010, 11:43:56
te cohet ne kom mjaft nejti ul   :D
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: Oqeani ne 26-05-2010, 14:29:12
Hicu Interit se s'ka gjo prej tij  :D
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: TATU ne 26-05-2010, 14:31:06
zgjidhe ate ekuacion se ngle n'mendere ul  :D
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: Oqeani ne 26-05-2010, 14:32:57
 :D

Nderroje gjinin, shijoje jeten pak LOL
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: dreamm ne 14-11-2010, 22:13:53
Duku me shpesh ketej, thuaju "Jo" mbremjeve te ftohta perjashta :P
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: Gjumashi ne 14-11-2010, 22:29:49
Shiko me shume Macja me miun, dhe jo South Park!
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: dreamm ne 14-11-2010, 22:45:40
Mos fli diten.. :P
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: Gjumashi ne 14-11-2010, 22:47:00
Pse sme zgjove ti? ^o)
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: vullkani ne 25-07-2011, 00:09:24
zgjohu nga gjumi reeee
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: endrrimtare ne 28-07-2011, 22:47:52
Te jete me pak i ashper  :D
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: +ERELA+ ne 29-07-2011, 10:01:03
te jete me shume prezente ne forum :) ;)
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: vullkani ne 31-07-2011, 22:55:17
te jete me aktive
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: Mishel............... ne 01-08-2011, 14:09:35
Mos mbjelli shume vrer ne shpirt...po ti thote gjithkujt....SHKO MBUSHU...... :D
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: DiniL ne 01-08-2011, 22:17:10
Te beje ca pushime te tjera  :D
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: Mishel............... ne 02-08-2011, 10:03:30
ehhhhh sikur....

kete e keshilloj mos ta kaloj jeten ne burg LOL
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: vullkani ne 24-11-2011, 23:47:46
vazhdo keshtu sic je :perqafim
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: regrets ne 27-11-2011, 09:38:03
Meso Të shkruash  :D
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: Mishel............... ne 27-11-2011, 13:21:06
te jete me i pranishem se i ndihet mungesa :P
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: vullkani ne 27-11-2011, 17:25:16
te shkelqej gjithmone si kto qershite
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: Mishel............... ne 27-11-2011, 21:14:48
te jete  po kaq gallataxhi sa perhera
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: vullkani ne 27-11-2011, 23:08:23
te mos ndryshoj kurre
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: Mishel............... ne 27-11-2011, 23:09:53
e keshilloj...cdo gjeje jepi vendin qe meriton!
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: vullkani ne 27-11-2011, 23:14:17
gjithmon duhet te jesh e forte dhe me koken larte
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: dreamm ne 07-12-2011, 19:09:28
Te vendose nje foto te tijen. :D
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: Mishel............... ne 08-12-2011, 07:42:07
te shprehi veten njehere se shume e mbyllur eshte :P
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: Hollow ne 08-12-2011, 18:57:30
Te ndjeke keshillen e saj.  :P
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: vullkani ne 08-12-2011, 20:09:47
ku di un ckeshill ti jap kti

mos te futet ne forum per qellime personale
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: TATU ne 08-12-2011, 20:18:52
largoju se kaluares...jeto te tashmen  :)
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: vullkani ne 08-12-2011, 20:20:49
te me ftoj per kafe  :P
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: TATU ne 08-12-2011, 20:22:35
me nje kusht...... te paguaj une  :D
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: vullkani ne 08-12-2011, 20:23:17
te me paguaj kafen dhe un ti ofroj darken
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: TATU ne 08-12-2011, 20:24:25
e mos e mendoje fare darken :D
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: vullkani ne 08-12-2011, 20:27:15
te me coj direkt ne cader me barkun bosh  :D
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: TATU ne 08-12-2011, 20:30:19
ta harroje cadren :P :D
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: vullkani ne 08-12-2011, 20:40:17
vetem ne shi mos te me leri se do ftohemi
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: TATU ne 08-12-2011, 20:41:33
te shkoje te vishet se u plevitos ( ne lidhje me avatarin ) :P
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: vullkani ne 08-12-2011, 20:43:55
ta uli dhe pak ate zinxhirin e bluzes se vap eshte ;)
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: dreamm ne 08-12-2011, 21:14:26
Nje foto te fytyres... :P
Titulli: Keshillo personin perpara teje ....
Postuar nga: Mishel............... ne 09-12-2011, 10:34:11
nje foto te sajen....