Kete siper do e nisim ne... - 22 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Kete siper do e nisim ne...

Kete siper do e nisim ne...

· 6211 · 114348

 • Postime: 92
 • Karma: +0/-2
 • Gjinia: Femer

#525 ne: 07-11-2007, 02:19:55
mir ateher, ktu do pres. Do vish??

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#526 ne: 07-11-2007, 02:23:05
Patjeter :D

 • Postime: 5503
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#527 ne: 07-11-2007, 05:30:08
Te Psikologu, se e paska alavinosur njera me trute e pules. :P

 • Postime: 92
 • Karma: +0/-2
 • Gjinia: Femer

#528 ne: 07-11-2007, 12:33:03
ha ha ha

 • Postime: 5503
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#529 ne: 08-11-2007, 15:01:29
Ne Kine te gjeje ndonje Kinez te shkurter por te pasur shume. :d

 • Postime: 92
 • Karma: +0/-2
 • Gjinia: Femer

#530 ne: 08-11-2007, 15:04:21
ha ha ha

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#531 ne: 08-11-2007, 15:34:44
Ke une po ku tjeter :D

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#532 ne: 09-11-2007, 11:01:45
..ne ndonje vend te izoluar.... :D :perqafim

 • Postime: 7515
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#533 ne: 09-11-2007, 11:17:34
ne nje kapanon me rekrute. :D :P

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#534 ne: 09-11-2007, 11:29:22
ne një kapanon me rekrute. :D


 e pranoj..ama me nje kusht...te jem  Komandatja.... :D :D


kete siper???

..ne nje udhetim me balone....ne gjithe kete kohe te akullt.... :D

 • Postime: 210
 • Karma: +12/-13
 • Gjinia: Femer

#535 ne: 09-11-2007, 12:54:58
Kete do e nisja per gjume

 • Postime: 4308
 • Karma: +58/-13
 • Gjinia: Mashkull

#536 ne: 09-11-2007, 12:57:30
ne disco

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#537 ne: 11-11-2007, 17:14:55
perjashta..... pa cader....dhe pa pallto... :D :D

 • Postime: 5503
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#538 ne: 11-11-2007, 19:23:36
Ketej per nga une, t'i bej nje caj te mire kamomil me mjalte dhe limon e ta bejme nje dore mubabet se bashku. Apo jo dreamm?!

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#539 ne: 11-11-2007, 19:38:48
Kete do e nisja ne nje pushim 1 javeshe andej nga Cancun. :D

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#540 ne: 11-11-2007, 20:11:07
Ketej për nga unë, t'i bëj një çaj te mirë kamomil me mjalte dhe limon e ta bëjmë një dorë mubabet se bashku. Apo jo dreamm?!


wowww thnxxx :perqafim
apo sjam dhe ne forme per ca thashetheme sonte... hmmmmm:

trouble-in do e nisjane nje ndeshje futbolli....ama kundershtar te kete nje ekip gocash... :D

 • Postime: 5503
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#541 ne: 11-11-2007, 20:17:27
S'ka perse dreamm. Anytime. Dhe ty Lefter te faleminderit shume, me shume kenaqesi do e mireprisja nje pushim, nje udhetim andej nga Kankuni tani, sidomos kur ma ofrojne keshtu. ;)

Dreamm do e nisja per nje sleeopver nga une, te vazhdonim me thashethemet. ;)

 :perqafim

 • Postime: 776
 • Karma: +8/-0
 • Gjinia: Mashkull

#542 ne: 11-11-2007, 20:19:04
kete siper do e syrgjynosim :D :D

 • Postime: 5503
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#543 ne: 11-11-2007, 22:27:13
Dalber, ehhhhhhh ore çun unë jam Syrgjynosur prej kohësh, para se te syrgjynosej forumi. Mgjth Faleminderit. Është gjë e mirë për mua, kompliment i madh.

Këtë sipër do e nisim këtej nga Syrgjyni. :P :D

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#544 ne: 11-11-2007, 23:01:38
Kete do ta nisja nje udhtim nje mujor rreth bote me mua pa e ditur askush ama :D

 • Postime: 4308
 • Karma: +58/-13
 • Gjinia: Mashkull

#545 ne: 11-11-2007, 23:21:50
kte do e nisja te kerkonte yllin e tij te zemres se me duket se e ka lene  :D

 • Postime: 5503
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#546 ne: 11-11-2007, 23:25:53
Këtë do ta nisja një udhtim një mujor rreth botë me mua pa e ditur askush ama :D

Pse keshtu Charlie, cne keshtu, cne me mua?! S'te mjafton Buzeqeshja ty lali?! LOL Se bej shaka. Te  :perqafim

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#547 ne: 12-11-2007, 08:07:21
Haha..nuk me mjafton vetem nje mua :D

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#548 ne: 12-11-2007, 11:00:36
..ne nje pulari... :D :D

 • Postime: 7515
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#549 ne: 12-11-2007, 11:01:50
te mjele lopet  :D :P

Temat e fundit