×
Hyrja
Profili

Kete siper do e nisim ne...

Kete siper do e nisim ne...

· 6211 · 104567

 • Postime: 92
 • Gjinia: Femer

#525 ne: 07-11-2007, 02:19:55
mir ateher, ktu do pres. Do vish??

 • Postime: 4261

#526 ne: 07-11-2007, 02:23:05
Patjeter :D

 • Postime: 5503
 • Gjinia: Femer

#527 ne: 07-11-2007, 05:30:08
Te Psikologu, se e paska alavinosur njera me trute e pules. :P

 • Postime: 92
 • Gjinia: Femer

#528 ne: 07-11-2007, 12:33:03
ha ha ha

 • Postime: 5503
 • Gjinia: Femer

#529 ne: 08-11-2007, 15:01:29
Ne Kine te gjeje ndonje Kinez te shkurter por te pasur shume. :d

 • Postime: 92
 • Gjinia: Femer

#530 ne: 08-11-2007, 15:04:21
ha ha ha

 • Postime: 4261

#531 ne: 08-11-2007, 15:34:44
Ke une po ku tjeter :D

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#532 ne: 09-11-2007, 11:01:45
..ne ndonje vend te izoluar.... :D :perqafim

 • Postime: 7460
 • Gjinia: Mashkull

#533 ne: 09-11-2007, 11:17:34
ne nje kapanon me rekrute. :D :P

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#534 ne: 09-11-2007, 11:29:22
ne një kapanon me rekrute. :D


 e pranoj..ama me nje kusht...te jem  Komandatja.... :D :D


kete siper???

..ne nje udhetim me balone....ne gjithe kete kohe te akullt.... :D

 • Postime: 210
 • Gjinia: Femer

#535 ne: 09-11-2007, 12:54:58
Kete do e nisja per gjume

 • Postime: 4313
 • Gjinia: Mashkull

#536 ne: 09-11-2007, 12:57:30
ne disco

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#537 ne: 11-11-2007, 17:14:55
perjashta..... pa cader....dhe pa pallto... :D :D

 • Postime: 5503
 • Gjinia: Femer

#538 ne: 11-11-2007, 19:23:36
Ketej per nga une, t'i bej nje caj te mire kamomil me mjalte dhe limon e ta bejme nje dore mubabet se bashku. Apo jo dreamm?!

 • Postime: 12234

#539 ne: 11-11-2007, 19:38:48
Kete do e nisja ne nje pushim 1 javeshe andej nga Cancun. :D

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#540 ne: 11-11-2007, 20:11:07
Ketej për nga unë, t'i bëj një çaj te mirë kamomil me mjalte dhe limon e ta bëjmë një dorë mubabet se bashku. Apo jo dreamm?!


wowww thnxxx :perqafim
apo sjam dhe ne forme per ca thashetheme sonte... hmmmmm:

trouble-in do e nisjane nje ndeshje futbolli....ama kundershtar te kete nje ekip gocash... :D

 • Postime: 5503
 • Gjinia: Femer

#541 ne: 11-11-2007, 20:17:27
S'ka perse dreamm. Anytime. Dhe ty Lefter te faleminderit shume, me shume kenaqesi do e mireprisja nje pushim, nje udhetim andej nga Kankuni tani, sidomos kur ma ofrojne keshtu. ;)

Dreamm do e nisja per nje sleeopver nga une, te vazhdonim me thashethemet. ;)

 :perqafim

 • Postime: 776
 • Gjinia: Mashkull

#542 ne: 11-11-2007, 20:19:04
kete siper do e syrgjynosim :D :D

 • Postime: 5503
 • Gjinia: Femer

#543 ne: 11-11-2007, 22:27:13
Dalber, ehhhhhhh ore çun unë jam Syrgjynosur prej kohësh, para se te syrgjynosej forumi. Mgjth Faleminderit. Është gjë e mirë për mua, kompliment i madh.

Këtë sipër do e nisim këtej nga Syrgjyni. :P :D

 • Postime: 4261

#544 ne: 11-11-2007, 23:01:38
Kete do ta nisja nje udhtim nje mujor rreth bote me mua pa e ditur askush ama :D

 • Postime: 4313
 • Gjinia: Mashkull

#545 ne: 11-11-2007, 23:21:50
kte do e nisja te kerkonte yllin e tij te zemres se me duket se e ka lene  :D

 • Postime: 5503
 • Gjinia: Femer

#546 ne: 11-11-2007, 23:25:53
Këtë do ta nisja një udhtim një mujor rreth botë me mua pa e ditur askush ama :D

Pse keshtu Charlie, cne keshtu, cne me mua?! S'te mjafton Buzeqeshja ty lali?! LOL Se bej shaka. Te  :perqafim

 • Postime: 4261

#547 ne: 12-11-2007, 08:07:21
Haha..nuk me mjafton vetem nje mua :D

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#548 ne: 12-11-2007, 11:00:36
..ne nje pulari... :D :D

 • Postime: 7460
 • Gjinia: Mashkull

#549 ne: 12-11-2007, 11:01:50
te mjele lopet  :D :P

Temat e fundit