Kete siper do e nisim ne... - 212 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Kete siper do e nisim ne...

Kete siper do e nisim ne...

· 6211 · 105752

 • Postime: 2568

#5275 ne: 01-06-2010, 14:34:03
ne nje vaske me uj te ngrohte

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#5276 ne: 02-06-2010, 13:46:53
ne Antarktide :D :P

 • Postime: 611
 • Gjinia: Mashkull

#5277 ne: 02-06-2010, 14:01:50
ne tropoje ket per geshtenja  :D

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#5278 ne: 02-06-2010, 14:09:23
edhe ket me mua..per geshtenja.. :D
 MIlito, te ka rene rasti te vizitosh ndonje vend te veriut??

 • Postime: 611
 • Gjinia: Mashkull

#5279 ne: 02-06-2010, 14:13:08
edhe ket me mua..per geshtenja.. :D
 MIlito, te ka rene rasti te vizitosh ndonje vend te veriut??
po tropojen ne vl peshkopine liqenet ma sakte e ndonje tjeter
po ti ?
ne jug dhermi dreamm  :P

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#5280 ne: 02-06-2010, 14:16:59
Pothuaj ne te gjitha...ne veri.. :D
e pothuaj ne te gjitha edhe ne Jug :)

dhermi..niceee

kete siper po e nis ne Luginen e gjese..( eshte nje vend superpiktoresk ne Valbone) :D

 • Postime: 611
 • Gjinia: Mashkull

#5281 ne: 02-06-2010, 14:18:53
Pothuaj ne te gjitha...ne veri.. :D
e pothuaj ne te gjitha edhe ne Jug :)

dhermi..niceee

kete siper po e nis ne Luginen e gjese..( eshte nje vend superpiktoresk ne Valbone) :D

mos me thuj qe je nga tropoja edhe ti  :P
stacionin e pare ne Tirone e me pas ku te doje  :D

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#5282 ne: 02-06-2010, 14:21:24
hahhahaa pse...ca ka :P

ne Tirane me vihet ca dite...te takoj dhe ca forumiste.. :P

ok ket do e nis ne Vergo  :P ( nje fshat i Sarandes :P)

 • Postime: 611
 • Gjinia: Mashkull

#5283 ne: 02-06-2010, 14:24:45
hahhahaa pse...ca ka :P

ne Tirane me vihet ca dite...te takoj dhe ca forumiste.. :P

ok ket do e nis ne Vergo  :P ( nje fshat i Sarandes :P)
nuk ka gjo po na del tropoja me 400 000 banore  :D

ne venezia 1 jave dreamm masanej ne tropoje  

 • Postime: 2568

#5284 ne: 03-06-2010, 21:44:38
ne san siro

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#5285 ne: 03-06-2010, 22:44:37
Per ndonje teke diku, me dike  :P

 • Postime: 12234

#5286 ne: 03-06-2010, 23:53:34
Per ndonje treshe diku.... :D

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#5287 ne: 04-06-2010, 10:06:15
ne Mars   :D

 • Postime: 611
 • Gjinia: Mashkull

#5288 ne: 04-06-2010, 12:17:55
ne korrik se qershori oshte i zone  :D

 • Postime: 12343
 • Gjinia: Femer

#5289 ne: 04-06-2010, 13:19:58
ne Trop-e :D

 • Postime: 611
 • Gjinia: Mashkull

#5290 ne: 04-06-2010, 14:38:04
per te la levere  :D

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#5291 ne: 04-06-2010, 16:54:40

te marre rreze maje catise se pallatit te komshijes :P

 • Postime: 12234

#5292 ne: 04-06-2010, 22:32:47
Ne kontroll te detajuar.... :D

 • Postime: 27103
 • Gjinia: Mashkull

#5293 ne: 04-06-2010, 23:48:07
Per te kapur rosa te hegra  :D

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#5294 ne: 05-06-2010, 00:53:29
Te vrasi zogj mali ne pyll  :D

 • Postime: 27103
 • Gjinia: Mashkull

#5295 ne: 05-06-2010, 00:57:49
Kam frike ciften skam si ti vras, vetem po me bere ti nje pale llastiqe LOL me ka marre malli hahaha

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#5296 ne: 05-06-2010, 01:08:51
Ec pra nisu meso si behen llastiqet  :D

 • Postime: 27103
 • Gjinia: Mashkull

#5297 ne: 05-06-2010, 01:18:53
Me gjin ti nje krrabe  :D dhe nja dy copa llastik, dhe do mundohem ti baj pastaj  :P

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#5298 ne: 05-06-2010, 01:25:11
Ime na nxorre pune mor bab LOL


Nisu per kerrabe se atje do gjesh  :P

 • Postime: 27103
 • Gjinia: Mashkull

#5299 ne: 05-06-2010, 01:29:20
Mos ma kujto ate rrugen e krrabes se sa her qe do vija ne TR do me zinte koka, rruge me te keqe se ajo ska kthesa kthesa  :D te ishte e drejte do shkoja pa problem po do pres dhe ja 3 vjet sa te baj sala rrugen e re  :D kshu qe deri atehere te ngelet ty te shkosh te gjesh krrabe  :P te jete e forte se mos thyhet shpejt  :D

Temat e fundit