Kete siper do e nisim ne... - 214 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Kete siper do e nisim ne...

Kete siper do e nisim ne...

· 6211 · 105482

 • Postime: 1498

#5325 ne: 16-06-2010, 15:00:43
Une dua te shkoj atje.......

Ty jash Ballkanit,se mjaft ndejte kendej... :P

 • Postime: 4313
 • Gjinia: Mashkull

#5326 ne: 16-06-2010, 15:02:34
Kete do e nisja atje ku ishte para nje muaji e ca.. :D

 • Postime: 1498

#5327 ne: 16-06-2010, 15:03:20
Ma pagon biletin?

Kete aty ku do te shkoje....

 • Postime: 322

#5328 ne: 16-06-2010, 15:04:57
kete ne pishin  :D

 • Postime: 4313
 • Gjinia: Mashkull

#5329 ne: 16-06-2010, 15:07:51
Ma pagon biletin?

Po, edhe 2 cola.. :D

 • Postime: 1498

#5330 ne: 16-06-2010, 15:10:44
ok,ndoshta dhe vij....

 • Postime: 1215

#5331 ne: 16-06-2010, 15:15:48
vox aty je....???


do te mis te vish tek un  :D

 • Postime: 4261

#5332 ne: 16-06-2010, 15:17:58
Patjeter :D

 • Postime: 1215

#5333 ne: 16-06-2010, 15:18:57
 hmmmmm:

 • Postime: 4261

#5334 ne: 16-06-2010, 15:20:00
Hajde hajde :D

 • Postime: 1215

#5335 ne: 16-06-2010, 15:21:29
 hmmmmm:   jo me mire

 • Postime: 4261

#5336 ne: 16-06-2010, 15:25:47
Mos ki frike :D

 • Postime: 1215

#5337 ne: 16-06-2010, 15:26:43
vdica po dridhem... :P

 • Postime: 322

#5338 ne: 16-06-2010, 15:30:33
kte lart tek un  :perqafim

 • Postime: 4261

#5339 ne: 16-06-2010, 15:33:49
vdica po dridhem... :P

Nuk te le te vdesesh jo :D

 • Postime: 27105
 • Gjinia: Mashkull

#5340 ne: 16-06-2010, 15:46:27
Te bej nje xhiro ne Afrike se i pelqen shume Zezaket LOL  :D Ti bjeri borive..  :P

 • Postime: 4261

#5341 ne: 16-06-2010, 15:47:29
Kte e kisha nis ne Afrike qe ti bjer Vuvuzelave LOL

 • Postime: 27105
 • Gjinia: Mashkull

#5342 ne: 16-06-2010, 15:48:55
E ke gabim se ke lexuar te gjithe se cfar shkruajta une  :D

Kujdes se ta marrin femrat zezake nga dora fyellin LOL

 • Postime: 4261

#5343 ne: 16-06-2010, 15:49:50
Ehh tash mos e ndrysho postimin :P :D

Fyellit i bjen ti dhe te befte mire LOL

 • Postime: 1215

#5344 ne: 16-06-2010, 16:02:45
kte lart tek un  :perqafim

me gjith qejf.... :D

Nuk te le te vdesesh jo :D

verte?

 • Postime: 2649
 • Gjinia: Mashkull

#5345 ne: 16-06-2010, 16:23:53
hmmm,,zgjidh Anese ku po do ,  :)

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#5346 ne: 16-06-2010, 16:39:51
tirigistan

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#5347 ne: 17-06-2010, 15:22:53
South Africa  :D

 • Postime: 359
 • Gjinia: Femer

#5348 ne: 17-06-2010, 15:27:27
 ne ANTALIA ( bashk me mua,Oqeanin,Militon,Loading,Anessen edhe nje bilet ka kush do te vij?   :P :P)

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#5349 ne: 17-06-2010, 15:31:25
Ma jep mua ate tjetren se do marr njerin  :P :PKete do e nis per nje shetitje buze ndonje lumi

Temat e fundit