Kete siper do e nisim ne... - 219 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Kete siper do e nisim ne...

Kete siper do e nisim ne...

· 6211 · 105480

 • Postime: 359
 • Gjinia: Femer

#5450 ne: 11-09-2010, 21:59:37
Te pij nje kafe me Anesen :D
 :perqafim :perqafim


po qe dot mar edhe ty  :perqafim  :perqafim

 • Postime: 1215

#5451 ne: 12-09-2010, 00:45:23
Te pij nje kafe me Anesen :D
 :perqafim :perqafim

po qe dot mar edhe ty  :perqafim  :

e marrim e marrim :D

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#5452 ne: 12-09-2010, 17:41:28
Ne studim :P

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#5453 ne: 12-09-2010, 17:45:17
Ne kuzhine te na gatuaj ndonje embelsire!  :P

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#5454 ne: 12-09-2010, 17:48:07
..te kuzhina ime..kembekryq ne tavoline :D po therres dhe nja 2 cope :D

 • Postime: 7486
 • Gjinia: Mashkull

#5455 ne: 12-09-2010, 23:21:04
ne kuzhine

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#5456 ne: 15-09-2010, 23:21:03
..maje malit :D

 • Postime: 7486
 • Gjinia: Mashkull

#5457 ne: 15-09-2010, 23:22:37
tek lefteri. :D

 • Postime: 12234

#5458 ne: 15-09-2010, 23:23:45
Te me blej nje shishe votke me plot akuj...LOL

 • Postime: 7486
 • Gjinia: Mashkull

#5459 ne: 15-09-2010, 23:25:45
me kusht ta pish se heren e fundit ma le mua te gjithen. :D

 • Postime: 12234

#5460 ne: 15-09-2010, 23:28:51
...per shishen e dyte se tash nje sme ben gje...LOL

 • Postime: 7486
 • Gjinia: Mashkull

#5461 ne: 15-09-2010, 23:31:25
paske bere stervitje, epo tek shtepia e bardhe do e nis nga java tjeter. ;)    na rezervo

 • Postime: 4261

#5462 ne: 15-09-2010, 23:32:51
Per lesh :P

 • Postime: 12234

#5463 ne: 15-09-2010, 23:32:52
....Do e nis  ketej ama mos te harroj te marri Missin me vete.... :D

 • Postime: 7486
 • Gjinia: Mashkull

#5464 ne: 15-09-2010, 23:33:27
ajo me ta marre vesh vjen me vrap e jo me makine. :D

 • Postime: 126

#5465 ne: 15-09-2010, 23:34:17
S'po te nis askund...........rr i me mire ku je  :P

 • Postime: 12234

#5466 ne: 15-09-2010, 23:34:31
...kte e nis prape nga Missi se po mos erdhi ajo beji te fala brunes...LOL

 • Postime: 4261

#5467 ne: 15-09-2010, 23:35:47
Ne dragodan LOL

 • Postime: 12234

#5468 ne: 15-09-2010, 23:36:45
Me tren ne prezeren... :D

 • Postime: 7486
 • Gjinia: Mashkull

#5469 ne: 15-09-2010, 23:37:23
S'po te nis askund...........rr i me mire ku je  :P
hajde dhe ti me bej shoqeri. ;)

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#5470 ne: 16-10-2010, 12:40:07
pakistan

 • Postime: 292
 • Gjinia: Femer

#5471 ne: 17-10-2010, 19:20:09
Hollande

 • Postime: 1012
 • Gjinia: Femer

#5472 ne: 17-10-2010, 19:20:58
Direkt per Paris

 • Postime: 292
 • Gjinia: Femer

#5473 ne: 17-10-2010, 19:21:59
Bled te Sllovenise

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#5474 ne: 17-10-2010, 19:26:45
sheqeras :)

Temat e fundit