Kete siper do e nisim ne... - 221 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Kete siper do e nisim ne...

Kete siper do e nisim ne...

· 6211 · 105675

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#5500 ne: 23-10-2010, 18:37:02

Dukagjin :D

 • Postime: 12234

#5501 ne: 23-10-2010, 18:41:38
Tja HUMB UDHEN.... :D

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#5502 ne: 23-10-2010, 18:43:01
..ne nje rruge pa krye ket :P :D

 • Postime: 12234

#5503 ne: 23-10-2010, 18:45:49
Te une ne bisede informative.... :D

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#5504 ne: 23-10-2010, 19:23:26
trebeshin per dru erdh dimri :D

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#5505 ne: 30-10-2010, 20:07:10

Te me gatuaje ndonje gje per darke :P

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#5506 ne: 30-10-2010, 20:26:27
hajde se gjelle me bizele ka bo mami  :D

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#5507 ne: 15-11-2010, 21:17:01
Te nderroje edhe nje here nickun..pikerisht sonte :P

#5508 ne: 15-11-2010, 21:52:48
LOL

Nje jave pushime ne Dubai per dreamm... :D

 • Postime: 1439
 • Gjinia: Mashkull

#5509 ne: 15-11-2010, 21:58:28
Edhe kete siper ne Dubai :D

#5510 ne: 15-11-2010, 22:00:08
Kete ne Katar... :P

 • Postime: 1439
 • Gjinia: Mashkull

#5511 ne: 15-11-2010, 22:05:28
Kete ne Katar... :P
Bashke me mu edhe kete, jo per gje po nuk di rrugen  :P :P :D

#5512 ne: 15-11-2010, 22:08:47
Ishe ne Dubai me mua dhe dreamm? Futja majtas, me not!...
Tak, Katar! :D

 • Postime: 1439
 • Gjinia: Mashkull

#5513 ne: 15-11-2010, 22:11:56
Ishe ne Dubai me mua dhe dreamm? Futja majtas, me not!...
Tak, Katar! :D
Nuk tregohet rruga ashtu ipokrite  :P :P
nuk kam aq kapacitet sa te kuptoj ato qe thua :D, duhet te me shoqerosh der ne fund :D

#5514 ne: 15-11-2010, 22:13:37
A po m'pret ne Viene me mire, se pune e ngaterruar shume Dubai... :P

 • Postime: 1439
 • Gjinia: Mashkull

#5515 ne: 15-11-2010, 22:16:54
Po te pres une vetem mos u vono :P

#5516 ne: 15-11-2010, 22:17:47
Edhe Treviso s'eshte keq me t'cu ty! :D

 • Postime: 1158
 • Gjinia: Mashkull

#5517 ne: 15-11-2010, 22:24:17
ku te kete qejf vete kjo

#5518 ne: 15-11-2010, 22:26:05
N'Prishtine per i kafe ne qender te qytetit me miq te atjeshem... :)

 • Postime: 1439
 • Gjinia: Mashkull

#5519 ne: 15-11-2010, 22:28:08
Next destination Firenze :D

#5520 ne: 15-11-2010, 22:29:16
Basel, Zvicer! :D

 • Postime: 277

#5521 ne: 15-11-2010, 22:54:47

andej nga do doja une  :P

 • Postime: 1439
 • Gjinia: Mashkull

#5522 ne: 15-11-2010, 23:09:43
me pushime ne librazhd :D

 • Postime: 1158
 • Gjinia: Mashkull

#5523 ne: 15-11-2010, 23:30:00
te profili, te zmadhoje avatarin. Me intereson te di se cka ne te vertete do ajo goca aty.

 • Postime: 12343
 • Gjinia: Femer

#5524 ne: 16-11-2010, 01:14:47
ne nje vend qe te kthehej me kembe ne toke :P

Temat e fundit