Kete siper do e nisim ne... - 224 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Kete siper do e nisim ne...

Kete siper do e nisim ne...

· 6211 · 110686

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#5575 ne: 25-01-2011, 09:07:31
ne Ibiza :D

 • Postime: 154
 • Karma: +9/-1
 • Gjinia: Femer

#5576 ne: 25-01-2011, 12:37:28
me nje vend me nje suprize te kendshmee.. :perqafim

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#5577 ne: 25-01-2011, 13:02:56
drejt buzeve te dashurit te vet :)

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#5578 ne: 26-01-2011, 21:58:22
..te hap laptopin. :D

 • Postime: 3237
 • Karma: +12/-1
 • Gjinia: Mashkull

#5579 ne: 26-01-2011, 22:08:49
te kuizi, kush do behet milioner :D

 • Postime: 1010
 • Karma: +24/-6
 • Gjinia: Femer

#5580 ne: 26-01-2011, 22:12:20
ne rrushbull  :D

 • Postime: 1436
 • Karma: +13/-5
 • Gjinia: Mashkull

#5581 ne: 26-01-2011, 22:52:40
Ne Afrike :P

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#5582 ne: 27-01-2011, 08:17:39
ne tunizi :P me pushime them :D

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#5583 ne: 27-01-2011, 13:43:18
Tek une ne nje muhabet pllumbesh... :D

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#5584 ne: 27-01-2011, 13:45:58
as ia vlen te te ktheje pergjigje... vazhdo bjeri ...

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#5585 ne: 27-01-2011, 13:47:07
Tek une prape se e veshtire duket.... :D

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#5586 ne: 27-01-2011, 13:56:16
leftero nderro kanal se po e tepron! me mua kujdes komentet se ska shaka !

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#5587 ne: 27-01-2011, 14:02:16
Si nuk merr vesh prej shakase dil matane(dmth jashte Barkafe-se),se derisa qendron ketej ketu ska tema serioze,keshtu ka qene qe 5-6 vjet dhe ashtu do mbetet.Nese nuk te pelqen ankohu tek administrata(ose dhe ne ujesjelles  :D). ;)

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#5588 ne: 27-01-2011, 14:13:22
me mua mos bej shaka te tilla, me te tjeret bej cte duash...

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#5589 ne: 27-01-2011, 14:21:21
Une nuk e censuroj vehten me aske,por ska lidhje meqe nuk po kuptoke ska problem. ;)

 • Postime: 20
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#5590 ne: 27-01-2011, 14:43:37
Pulari : ))

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#5591 ne: 27-01-2011, 16:38:05

 McDonald. :D

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#5592 ne: 27-01-2011, 16:58:51
Ne banke,e di kjo se pse..... :D

 • Postime: 154
 • Karma: +9/-1
 • Gjinia: Femer

#5593 ne: 27-01-2011, 19:16:07
ne gjum ..para kohes.... ;)

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#5594 ne: 27-01-2011, 21:10:45
Ahhh... te na beje nga nje caj mua edhe vetes. :D

 • Postime: 1436
 • Karma: +13/-5
 • Gjinia: Mashkull

#5595 ne: 27-01-2011, 21:14:36
Tek mali  bardhe jam i sigurt se do ti pelqente shume :  )))

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#5596 ne: 28-01-2011, 10:19:48
tek mali me gropa...qe ta mbushi

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#5597 ne: 28-01-2011, 11:12:58
Te sheshi :D

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#5598 ne: 28-01-2011, 12:31:52
mbrapa kryeministrise

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#5599 ne: 28-01-2011, 14:48:17
Me pushime diku ne bregdet. :perqafim

Temat e fundit