Kete siper do e nisim ne... - 226 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Kete siper do e nisim ne...

Kete siper do e nisim ne...

· 6211 · 116956

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#5625 ne: 08-02-2011, 15:18:27
tybeee pooo.... :D
Ne maje te malit per skijim.... :D

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#5626 ne: 12-03-2011, 21:55:01
...disco "Epidemia"  :D :D

 • Postime: 1436
 • Karma: +13/-5
 • Gjinia: Mashkull

#5627 ne: 12-03-2011, 22:01:00
tek disko Cacao ta djegi  :D

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#5628 ne: 12-03-2011, 22:08:23
ne Japoni pune vullnetare

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#5629 ne: 12-03-2011, 22:12:32

tek disko Cacao ta djegi  :D


lol...do me mbysesh ti a si e ke hallin..  :D..edhe zhurma me duhet tash :D

..keta te dy te une do i nisja..

Arjoli t'me bente nje masazh te koka :D e Shejtania t'me ndihmonte te mbaroja ket veren qe kam nis :D

 • Postime: 1436
 • Karma: +13/-5
 • Gjinia: Mashkull

#5630 ne: 12-03-2011, 22:17:04
ne Japoni pune vullnetare
Do te merrja dhe ty te me ndihmoje me punen vullnetare :D

Arjoli t'me bente nje masazh te koka  e Shejtania t'me ndihmonte te mbaroja ket veren qe kam nis

Pro :D, vecse do e pija dhe une nje gote vere :P :P

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#5631 ne: 12-03-2011, 22:20:31

lol...do me mbysesh ti a si e ke hallin..  :D..edhe zhurma me duhet tash :D

..keta te dy te une do i nisja..

Arjoli t'me bente nje masazh te koka :D e Shejtania t'me ndihmonte te mbaroja ket veren qe kam nis :Dmire do ishte me shume kenaqesi  :perqafim

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#5632 ne: 13-03-2011, 00:26:43
te kopshti me majmunet :D

 • Postime: 1436
 • Karma: +13/-5
 • Gjinia: Mashkull

#5633 ne: 13-03-2011, 12:15:54
Ne Libi  :D

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#5634 ne: 14-03-2011, 16:31:41
ne mal per dru :D

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#5635 ne: 24-03-2011, 14:31:52
Ne forum. :D Me siguri po i mungon. :D :P

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#5636 ne: 24-03-2011, 14:37:02
dreamm di gje sa eshte postcode per Shqiperine? me duhet urgjent please

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#5637 ne: 24-03-2011, 14:38:15
Ne mal e di kjo se pse.... :D

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#5638 ne: 24-03-2011, 14:38:45
00355

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#5639 ne: 24-03-2011, 14:39:02
sma pranon  :(

invalid postcode

 • Postime: 541
 • Karma: +20/-6
 • Gjinia: Mashkull

#5640 ne: 24-03-2011, 14:41:37
    Ne Fukushima

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#5641 ne: 24-03-2011, 14:44:45
hajd e ti te me ndihmosh  :D

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#5642 ne: 24-03-2011, 14:45:50
Te bej hara kiri...LOL

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#5643 ne: 24-03-2011, 18:49:58
kta siper po i nisim per ne libi aty ku kercet kallashi :P

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#5644 ne: 25-03-2011, 08:52:27
per ne Kube, per pak "alma de Cuba con quichitas boom boom :D "

 • Postime: 4267
 • Karma: +73/-57

#5645 ne: 25-03-2011, 09:57:52
Te une direkt :D

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#5646 ne: 25-03-2011, 14:43:16
Te njera direkt. :P

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#5647 ne: 25-03-2011, 19:35:02
ne ishujt kanarine :)

 • Postime: 1162
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#5648 ne: 24-05-2011, 19:05:18
Libi, te pije nga i fante me Ghadafin

 • Postime: 7092
 • Karma: +35/-6
 • Gjinia: Femer

#5649 ne: 24-05-2011, 22:11:21
Ku te doje vete  :D

Temat e fundit