Kete siper do e nisim ne... - 227 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Kete siper do e nisim ne...

Kete siper do e nisim ne...

· 6211 · 114057

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#5650 ne: 24-05-2011, 22:49:11
Mesit per tek sorelina :D

 • Postime: 3239
 • Karma: +12/-1
 • Gjinia: Mashkull

#5651 ne: 24-05-2011, 23:14:58
Te KQZ :P

 • Postime: 1436
 • Karma: +13/-5
 • Gjinia: Mashkull

#5652 ne: 24-05-2011, 23:53:40
Gjumash po nuk e ke bezdi futi 1 xhiro ne Tirane :P

 • Postime: 6093
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Femer

#5653 ne: 25-05-2011, 00:05:43
lokal per te na porositur tre kafe.

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#5654 ne: 25-05-2011, 10:01:55
ne pishina direkt se plasem nga vapa :D

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#5655 ne: 25-05-2011, 10:10:14
ne plazh me mua  :perqafim

 • Postime: 7515
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#5656 ne: 25-05-2011, 10:54:22
ne gurore te thyeje hunj. :P LOL

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#5657 ne: 25-05-2011, 10:54:48
rodos kam gjet 1 oferte yll fare  ;)

 • Postime: 7515
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#5658 ne: 25-05-2011, 10:56:37
vec asaj ke ndonje oferte me speciale. ;) :P

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#5659 ne: 25-05-2011, 11:03:52
kam 1 per ne Kine LOL

 • Postime: 7515
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#5660 ne: 25-05-2011, 11:26:58
ate kape e shtrengoje kur te them une leshoje... :D


Nuk e kape per cfare e kisha fjalen keshtu qe lere fare... :P :P

 • Postime: 6093
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Femer

#5661 ne: 25-05-2011, 11:45:28
Per te blere mall me shumice ne Indonezi  :P

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#5662 ne: 25-05-2011, 12:09:10
rodos kam gjet 1 oferte yll fare  ;)

ma thuaj dhe mua please ...ma dergo me mp :perqafim

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#5663 ne: 25-05-2011, 12:59:21
shej dhe erela hajdeni ne athin tju coj ne salamina se paguaj une :D

 • Postime: 154
 • Karma: +9/-1
 • Gjinia: Femer

#5664 ne: 27-05-2011, 14:44:20
aty ku deshiron vet .....

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#5665 ne: 27-05-2011, 15:42:39
ne turqi do doja se atje shitet flori me bollek... ... :D

 • Postime: 1162
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#5666 ne: 28-05-2011, 12:24:51
te t'ma bleje i akullore te zeze

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#5667 ne: 28-05-2011, 13:06:07
po mjep leket njeher se  akulloren harroje... ... :D

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#5668 ne: 30-05-2011, 09:36:31
shej dhe erela hajdeni ne athin tju coj ne salamina se paguaj une :D

jemi te shtrenjta ne shoku dhe sduam te shpenzojme por dhe te kemi shume xhan qe ti biem qylit :D

 • Postime: 3239
 • Karma: +12/-1
 • Gjinia: Mashkull

#5669 ne: 30-05-2011, 09:49:05
Gimo, me shpejt te vin Sala, se  sa keto te dyja :D

Kete siper do e nise ne nje udhetim pa drejtim hahaha

 • Postime: 1436
 • Karma: +13/-5
 • Gjinia: Mashkull

#5670 ne: 30-05-2011, 10:29:38
Ne Pakistan!! :D

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#5671 ne: 30-05-2011, 10:34:20
ku ti doje qejfi :)

 • Postime: 7515
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#5672 ne: 30-05-2011, 11:39:44
Ne kushkundaledh per te bere tregti me banane. :P :P

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#5673 ne: 30-05-2011, 14:54:58
ky siper do te shkoj ne libi :D

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#5674 ne: 19-07-2011, 16:39:13
ne Vlore....te na bej nje kec ne hell se fiksim me mbeti atje ne maje te llogarise....te shkrinte mishi ne goje... :D

Temat e fundit