Kete siper do e nisim ne... - 228 - Café Zerion ツ

×
Hyrja
Profili

Kete siper do e nisim ne...

Kete siper do e nisim ne...

· 6211 · 104604

 • Postime: 1439
 • Gjinia: Mashkull

#5675 ne: 19-07-2011, 18:21:36
Do ta nisja ne maje te Llogaris :P

 • Postime: 12743

#5676 ne: 19-07-2011, 22:08:07
kete ne rradhime....meqe une isha

 • Postime: 2869
 • Gjinia: Femer

#5677 ne: 20-07-2011, 08:06:48
ne Maldive pa baby-et e vet :D

 • Postime: 12234

#5678 ne: 20-07-2011, 13:04:52
Tek une ne nje dore muhebeti  :D

 • Postime: 2869
 • Gjinia: Femer

#5679 ne: 20-07-2011, 13:05:39
tek charlie hahahahah LOL

pastaj direkt tek lisa  :D

 • Postime: 12234

#5680 ne: 20-07-2011, 13:06:29
....tek hyrja e Tr te me pret mua  :D

 • Postime: 2869
 • Gjinia: Femer

#5681 ne: 20-07-2011, 13:07:30
hahahahah aty do jem por tek kush hyrje? se ka nja 6 Tirana :D eshte kurve e madhe

 • Postime: 12234

#5682 ne: 20-07-2011, 13:08:12
hahahah...Tek hyrja kryesore.... :D.....

 • Postime: 12743

#5683 ne: 20-07-2011, 13:45:40
kete ne lokal me erelen te hane te pine dhe te gezojne  :D

 • Postime: 7467
 • Gjinia: Mashkull

#5684 ne: 20-07-2011, 13:46:27
Do ja them tek veshi, jo per gje po duan te tera pastaj. :P LOL LOL

 • Postime: 12743

#5685 ne: 20-07-2011, 13:49:14
hahahahahhahah

kete shpejt tek veshi te me thote sekretin... :perqafim

 • Postime: 7467
 • Gjinia: Mashkull

#5686 ne: 20-07-2011, 13:50:04
Erdhaaaaaaaaaaaaaaa a :D :engjell:

 • Postime: 12743

#5687 ne: 20-07-2011, 13:51:02
hahahhahaha kete ti bjere ziles se mos me shqyej deren LOL

 • Postime: 7467
 • Gjinia: Mashkull

#5688 ne: 20-07-2011, 14:49:30
T'thy braven une se me pas dera hapet vete. :P :P

 • Postime: 12743

#5689 ne: 20-07-2011, 16:18:15
avash avash o njeri i dhumnshem...se ta hap vete deren une ty...

 • Postime: 2568

#5690 ne: 20-07-2011, 23:39:34
ne nje vaske te ngrohte

 • Postime: 12743

#5691 ne: 21-07-2011, 09:21:54
te me bente masazh dhe te me kendonte ne veshte LOL

 • Postime: 7467
 • Gjinia: Mashkull

#5692 ne: 21-07-2011, 10:10:37
tek nje vend qe e ka fiksim... :P

 • Postime: 2869
 • Gjinia: Femer

#5693 ne: 21-07-2011, 10:15:27
tek nje vend qe e ka fiksim...:D me dike

 • Postime: 7467
 • Gjinia: Mashkull

#5694 ne: 21-07-2011, 10:16:33
me dike tek ai vendi. :P

 • Postime: 2869
 • Gjinia: Femer

#5695 ne: 21-07-2011, 10:17:54
per atje jam nisur :D

 • Postime: 7467
 • Gjinia: Mashkull

#5696 ne: 21-07-2011, 10:18:33
Me feshkelle poshte ballkonit te vij edhe une. :P :P

 • Postime: 2869
 • Gjinia: Femer

#5697 ne: 21-07-2011, 10:19:03
hahaah sjam pabukse une,hajt se po te bej nje tel :D

 • Postime: 7467
 • Gjinia: Mashkull

#5698 ne: 21-07-2011, 10:19:32
e mire me bej tek zile se te marr mbrapsht. :P :P

 • Postime: 12743

#5699 ne: 21-07-2011, 10:27:44
hahahahha kete doe e nis te me bej masazhin e pambaruar dje..

po pse mo keshtu liren femrat mo......qofte

Temat e fundit