Kete siper do e nisim ne... - 229 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Kete siper do e nisim ne...

Kete siper do e nisim ne...

· 6211 · 116946

 • Postime: 7517
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#5700 ne: 21-07-2011, 10:53:34
Qofte e syve, po dje kisha pune do pija ca birra. E rifillojme sot. :P :P

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#5701 ne: 21-07-2011, 11:01:48
e mire po pres LOL

 • Postime: 7517
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#5702 ne: 21-07-2011, 11:02:37
Tek vendi hapi kembet shtrengo dhembet. LOL LOL LOL

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#5703 ne: 21-07-2011, 11:14:44
po ti kalon ne detaje pa me tregguar akoma vendin....toc lakre je LOL

 • Postime: 7517
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#5704 ne: 21-07-2011, 11:21:27
Vendin e gjen me nuhatje o Toce pestilke. :P LOL

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#5705 ne: 21-07-2011, 11:23:55
pse o qen jam une?????? :D

 • Postime: 7517
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#5706 ne: 21-07-2011, 11:24:21
LOL LOL LOL nuk po flas mgjth po plas se foluri. :P

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#5707 ne: 21-07-2011, 11:25:32
hahahahaha fute brenda se ta fenda.....(gjuhen ) LOL

 • Postime: 7517
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#5708 ne: 21-07-2011, 11:26:16
 :D :perqafim

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#5709 ne: 21-07-2011, 11:28:44
 :perqafim
ik se na mallengjeve nashti

 • Postime: 7517
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#5710 ne: 21-07-2011, 11:31:29
nuk je nga ato biba ti jo.... :P :P

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#5711 ne: 21-07-2011, 11:51:46
sa shume Biba njef edhe ti o dreq....

 • Postime: 7517
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#5712 ne: 21-07-2011, 11:52:31
E kush e ka fajin per kete? :D

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#5713 ne: 21-07-2011, 11:53:23
Bibat me siguri...LOL

 • Postime: 7517
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#5714 ne: 21-07-2011, 11:54:19
Po ti me bibat flet. :D :D

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#5715 ne: 21-07-2011, 11:54:58
jo une flas me Rikat... :P

 • Postime: 7517
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#5716 ne: 21-07-2011, 11:56:09
E dija qe flet me Rika. :D

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#5717 ne: 21-07-2011, 11:56:42
hahahahahahaahhaha je cun i kapshem... :P

 • Postime: 27102
 • Karma: +11/-5
 • Gjinia: Mashkull

#5718 ne: 21-07-2011, 11:59:10
Ne Paris te haj makarona me edi ramen  :P

 • Postime: 7517
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#5719 ne: 21-07-2011, 11:59:16
padashje. :D

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#5720 ne: 21-07-2011, 12:05:26
e di e di qe e ben padashje...se me padashje namin kishe lbere LOL LOL

Berni na kernaqe LOL

Bernin do e shpie ne mal te tomorrit ti falet baba Tomorrit se mos i sjell pjesen e mendve qe i kane ik refugjat LOL

 • Postime: 7517
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#5721 ne: 21-07-2011, 12:12:52
Kete tek vendi te me jape nje kafe se e bera hasha e bera. :D

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#5722 ne: 21-07-2011, 13:05:54
ket siper e kisha cu me ngarku zall me lopat nja 155 kamiona :D

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#5723 ne: 23-07-2011, 18:23:08
plazh te iki ca kohe

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#5724 ne: 24-07-2011, 11:37:27
pushime relaksuese dhe te shtendoset...

Temat e fundit