Kete siper do e nisim ne... - 230 - Café Zerion ツ

×
Hyrja
Profili

Kete siper do e nisim ne...

Kete siper do e nisim ne...

· 6211 · 104629

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#5725 ne: 24-07-2011, 11:43:40
zaqintho

 • Postime: 75

#5726 ne: 24-07-2011, 12:01:55
ne nje kend lojrash LOL :D :P

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#5727 ne: 24-07-2011, 12:04:28
bashke me mu te ky kendi te lozim cingla mingla :D

 • Postime: 75

#5728 ne: 24-07-2011, 12:06:01
kazino :P

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#5729 ne: 24-07-2011, 12:08:40
ne mua ne kazino ti mesoj kumarin e tja fus ne gjak sa te mbetet pa kokerren e lekut :D

 • Postime: 75

#5730 ne: 24-07-2011, 12:13:47
ne mal te na mbledhe ca shkarpa :D

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#5731 ne: 24-07-2011, 12:19:08
me mua ne mal te bejm nje dore :D muhabet dhe une ti pres e ti...ti mbash ne krahe deri ne shpi :D

 • Postime: 12743

#5732 ne: 24-07-2011, 14:37:48
te shohi fiqte a u poqne

 • Postime: 75

#5733 ne: 24-07-2011, 14:57:05
Malajzi ne plazh :D

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#5734 ne: 24-07-2011, 15:37:01
ne dubai qe te marre vitaminen D nga dielli :D

 • Postime: 12743

#5735 ne: 24-07-2011, 22:29:45
prane sofres te ngopet me ushqim vitaminoz...se ka vene bark kohet e fundit

 • Postime: 75

#5736 ne: 24-07-2011, 22:32:03
ne lokalin ngjitur me shtepine time, po behet nje aheng qe...o nene o nene :D

 • Postime: 12743

#5737 ne: 24-07-2011, 23:31:55
te kercejme me kete .....gjersa kembet te na mpihen,

 • Postime: 366
 • Gjinia: Mashkull

#5738 ne: 24-07-2011, 23:37:10
per te marre birra se po mbarohen :P

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#5739 ne: 24-07-2011, 23:38:24
te perqafoje njeren

 • Postime: 366
 • Gjinia: Mashkull

#5740 ne: 24-07-2011, 23:40:15
kush eshte ajo :P

 • Postime: 2568

#5741 ne: 24-07-2011, 23:43:17
andej nga ka ardhur

 • Postime: 12743

#5742 ne: 24-07-2011, 23:45:03
kete do e nisja te me blente nje pakete cigare se mu mbaruan.......

Shej  :perqafim

 • Postime: 2568

#5743 ne: 24-07-2011, 23:45:58
kete do e nisja te me blente nje pakete cigare se mu mbaruan.......

Shej  :perqafim
e me mire e bej aq un po ti sjell te shpia :D :D

 • Postime: 12743

#5744 ne: 24-07-2011, 23:49:07
ne fakt ishte per Nikun meqe me coi per birra.....
Ti kujdes kur te vish te shpia se takimin e pare do e kesh me pit bullin qe eshte edhe i zgidhur tani......lol
kete po e dergoj ketej nga une te bej nje disktum te gjate me qenin e shpise sime....

 • Postime: 2568

#5745 ne: 24-07-2011, 23:50:56
ne fakt ishte per Nikun meqe me coi per birra.....
Ti kujdes kur te vish te shpia se takimin e pare do e kesh me pit bullin qe eshte edhe i zgidhur tani......lol
kete po e dergoj ketej nga une te bej nje disktum te gjate me qenin e shpise sime....
thash mos ishte per mua [pa nikun dergoje per cigare e per patatina po te duash \

 • Postime: 2568

#5746 ne: 24-07-2011, 23:51:18
bashk me pitbullin te vin te takojn haskin tim

 • Postime: 12743

#5747 ne: 24-07-2011, 23:53:41
po kujdes se mos ta kafshon haskun ky kafsha qe kam une.....

Kete te ruaj mire haskun se jane rrace yll

 • Postime: 2568

#5748 ne: 24-07-2011, 23:54:47
sngatrohet dot kafhsa jote me bishen time jo

prandaj po e nis buz detit te dali shetitje me qenin

 • Postime: 12743

#5749 ne: 25-07-2011, 06:46:53
kete ta zgjoj nga gjumi dhe ti them ....zgjohu gjumash
new day just start!!!

Temat e fundit