Kete siper do e nisim ne... - 24 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Kete siper do e nisim ne...

Kete siper do e nisim ne...

· 6211 · 105764

 • Postime: 12234

#575 ne: 18-11-2007, 15:52:40
Ne Polin e Veriut,sepse atje eshte ambient shume romantik. :D

 • Postime: 4261

#576 ne: 18-11-2007, 15:54:25
Ne Irak :D

 • Postime: 12234

#577 ne: 18-11-2007, 19:26:22
Ne Shtime. :D  (ne spitalin neuro-psikiatrik)

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#578 ne: 18-11-2007, 19:55:31
..ne nje butik..zockash... :P

 • Postime: 4261

#579 ne: 18-11-2007, 21:48:44
Ne Shtime. :D  (ne spitalin neuro-psikiatrik)

E shef qe je hajn ...si mi vjedh idete e mia :DKete lart thash njehere ...per ke une ketu ku jam :D

 • Postime: 1580

#580 ne: 19-11-2007, 16:28:07
Ne Rroskovec :D

 • Postime: 7486
 • Gjinia: Mashkull

#581 ne: 19-11-2007, 16:30:01
Atje ku mos kthehet me. :P

 • Postime: 4261

#582 ne: 19-11-2007, 16:30:53
Kendej kah une dergoje se me nuk kthehet :D


kurse ty per mal

 • Postime: 7486
 • Gjinia: Mashkull

#583 ne: 19-11-2007, 16:31:22
Ty ne kotec te pulave se i ke qejf me duket. :P

 • Postime: 4261

#584 ne: 19-11-2007, 16:33:23
Po po sidomos keto te forumit :D

 • Postime: 7486
 • Gjinia: Mashkull

#585 ne: 19-11-2007, 16:36:20
Nuk i mban dot te gjitha o Charlie se pak i konsumuar me dukesh. :D Ta piu buzeqeshja gjithe fuqine. LOL LOL

 • Postime: 4261

#586 ne: 19-11-2007, 16:44:13
Prandaj dhe iku qe ma piu  ohoho: e shef qe ka ik te mushet se ju hargjua asaj jo mua :P :D

 • Postime: 7486
 • Gjinia: Mashkull

#587 ne: 19-11-2007, 16:49:30
LOL LOL LOL LOL

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#588 ne: 19-11-2007, 19:11:27
...durrahium... :D

 • Postime: 12234

#589 ne: 19-11-2007, 21:02:02
Ne Mc Donalds...Jo per vete por t'ma blej nji Big Mac.. :D

 • Postime: 4261

#590 ne: 19-11-2007, 22:11:23
Per ke Daja Hasan se mbaroj i ngrati pa pune :D

 • Postime: 12234

#591 ne: 21-11-2007, 17:55:41
Ooooooo flm flm..Se Daja Hasan eshte i forti i lagjes tjeter. :P


Kete siperd o e dergoja   ne apoteke,per te blere nji grusht Viagra,se ai lepurush nuk i vyn gje. :D

 • Postime: 4261

#592 ne: 21-11-2007, 18:01:33
Mire qe po e din qe eshte i forti i lagjes :D


Ty te kisha nis per mal me pre dru :D

 • Postime: 1580

#593 ne: 21-11-2007, 20:03:33
Ty me i mbajt drute Leftos :D :D

 • Postime: 4261

#594 ne: 21-11-2007, 20:05:58
Ty te kisha nis direkt per PR :D

 • Postime: 1580

#595 ne: 21-11-2007, 20:07:43
Faleminderit vij une :D LOL

 • Postime: 4261

#596 ne: 21-11-2007, 20:09:38
Te pres ne airoport :D

 • Postime: 1580

#597 ne: 21-11-2007, 20:11:39
Kështu tha edhe Lefteri po sdoli gjë  :D :D

 • Postime: 4261

#598 ne: 21-11-2007, 20:12:23
Skam pune une me te ...une ca them e bej :D

 • Postime: 1580

#599 ne: 21-11-2007, 20:15:32
Hajt per hajer LOL LOL

Temat e fundit