Kete siper do e nisim ne... - 232 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Kete siper do e nisim ne...

Kete siper do e nisim ne...

· 6211 · 120268

 • Postime: 3239
 • Karma: +12/-1
 • Gjinia: Mashkull

#5775 ne: 31-08-2011, 11:21:46
Ne  Struge :P jo se ka gje , por thjeshte te kaloje nje here kendej :D

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#5776 ne: 31-08-2011, 12:22:39

 • Postime: 261
 • Karma: +0/-0

#5777 ne: 04-09-2011, 12:32:31
Ne madakaskar?'     

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#5778 ne: 14-09-2011, 09:54:23
Ne  Libi  :D

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#5779 ne: 14-09-2011, 15:59:18
ne kotec te pulave dhe te kenaqet duke i zhveshur pulat nga puplat :P

 • Postime: 261
 • Karma: +0/-0

#5780 ne: 15-09-2011, 20:44:32
Ne dajt per nje fundjav me burrin.     (si dy te fejuar)  ;)

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#5781 ne: 15-09-2011, 21:41:25
wow....vertet do e deshiroja shume!

Kete ne ibiza per pushime

 • Postime: 414
 • Karma: +11/-3
 • Gjinia: Mashkull

#5782 ne: 17-09-2011, 14:19:53
te ndrronte at display, te vinte nje te sajen :D

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#5783 ne: 17-09-2011, 21:25:39
ska shume qe e ndryshova ne fakt...
Kete ne forum te ishte me aktiv

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#5784 ne: 18-11-2011, 01:30:03
pune se i vajti ora

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#5785 ne: 18-11-2011, 06:27:27
ne 1.30 te nates punokam une?????? Se disha

kete te pij ca loram dhe te flere tupllash ne gjume....

 • Postime: 7521
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#5786 ne: 18-11-2011, 08:48:57
Ne pyll per dru. ;)

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#5787 ne: 18-11-2011, 09:00:38
kete atje ne pyll me mua ..une te pres , ky te mbaj

 • Postime: 414
 • Karma: +11/-3
 • Gjinia: Mashkull

#5788 ne: 27-11-2011, 11:00:40
Të pres e Të mbaj ku Të ja doj qefi  :D  :engjell:

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#5789 ne: 27-11-2011, 12:15:49
me mua te shijoj nje kafe ne kete dite kaq te bukur

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#5790 ne: 27-11-2011, 15:07:46
ne greqi te takoj Tipin e te pine nga nje kafe LOL

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#5791 ne: 27-11-2011, 16:18:50
po e shpie ne selanik te festoj dhe te ngreje flamurin shqipetar ne greqi...bashke me Tipin LOL

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#5792 ne: 27-11-2011, 16:26:01
padiskutim.....

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#5793 ne: 27-11-2011, 16:29:10
 :D kete po e dergoj ne sheshin New Born te presi flamurin qe u nis nga Vlora

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#5794 ne: 27-11-2011, 17:29:30
direkt ne shqiperi te festoj naten e bardhe ktu mes nesh

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#5795 ne: 24-12-2011, 18:39:50
ne fshat te ruj delet :)

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#5796 ne: 27-12-2011, 13:14:50
ne mal te mbledh shkarpa :P

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#5797 ne: 27-12-2011, 14:56:19
ne guzhinen time te mendihmoj pak per pemen e vitit te ri  :)

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#5798 ne: 27-12-2011, 14:58:05
kete do e dergoj ne sheshin e madh te ndihmoj Lulin per festimet e Tiranes LOL

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#5799 ne: 27-12-2011, 15:36:37
Kte e dergoj deri ne Western Union tma bej nje pako per vit te ri...LOL

Temat e fundit