Kete siper do e nisim ne... - 25 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Kete siper do e nisim ne...

Kete siper do e nisim ne...

· 6211 · 120280

 • Postime: 4267
 • Karma: +73/-57

#600 ne: 21-11-2007, 20:17:07
Kur po nisesh :D

 • Postime: 1581
 • Karma: +8/-1

#601 ne: 21-11-2007, 20:22:53
Qe tani nisem vecse me prit bileten LOL :P

 • Postime: 4267
 • Karma: +73/-57

#602 ne: 21-11-2007, 20:28:03
Haha...dy nese do :D ne cilen ulse te avionin e do LOL

 • Postime: 1581
 • Karma: +8/-1

#603 ne: 21-11-2007, 20:32:29
Pse 2 ore 3 dhe klasi pare po deshe :D :D

 • Postime: 4267
 • Karma: +73/-57

#604 ne: 21-11-2007, 20:35:27
Plus edhe menyja te begatshme ;D

 • Postime: 1581
 • Karma: +8/-1

#605 ne: 21-11-2007, 20:39:31
Jo seshte e nevojshme se e mar menyn me vete :D :D

 • Postime: 4267
 • Karma: +73/-57

#606 ne: 21-11-2007, 20:41:15
All Inclusive i ke oreee vetem hajde ti :D

 • Postime: 1581
 • Karma: +8/-1

#607 ne: 21-11-2007, 20:42:25
Po ja si thu ta prish une ty :D

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#608 ne: 21-11-2007, 20:43:38
Kete siper do e nisja ke une.i kam ca fjale per ti thene ne vesh. :D

 • Postime: 4267
 • Karma: +73/-57

#609 ne: 21-11-2007, 20:45:36
Po ja si thu ta prish unë ty :D

E di e di qe nuk ma prish ti mua  :D  :perqafimkete siper do ta nisja per lesh LOL

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#610 ne: 21-11-2007, 20:46:54
Kete siper do nisja posht a lart neper market per te me blere ca cokolata kur te jem vetem me sorelinen. :D

 • Postime: 4267
 • Karma: +73/-57

#611 ne: 21-11-2007, 20:49:39
Pffff ...pse nuk shkon mu mbyt diku ti :D

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#612 ne: 21-11-2007, 20:50:24
Kete siper do e nisja ne kotec tek pulat... :D

 • Postime: 1581
 • Karma: +8/-1

#613 ne: 21-11-2007, 20:50:59
Kete do e coja ne Honolulu  kot per qef :D :D

 • Postime: 4267
 • Karma: +73/-57

#614 ne: 21-11-2007, 20:52:29
Kete do ta qoja ne ndonje vend tjeter ku ka me qetesi se ktu :D

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#615 ne: 21-11-2007, 20:53:07
Këtë do e coja ne Honolulu  kot për qejf :D :D

Kete siper do e nisja me mua,se nuk rihet vetem atje. :D

 • Postime: 1581
 • Karma: +8/-1

#616 ne: 21-11-2007, 20:59:24
Haha lefto te dergoj shoqerus une :D

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#617 ne: 21-11-2007, 21:00:14
Nuk me vyn tjeterkush ma dergo veten. :D

 • Postime: 1581
 • Karma: +8/-1

#618 ne: 21-11-2007, 21:03:36
Jo se nuk ben plus qe edhe kam ca ketu une qe lere mos ta them.. :D :D

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#619 ne: 21-11-2007, 21:06:18
Thuaje thuaje shlirohu. :D

 • Postime: 1581
 • Karma: +8/-1

#620 ne: 21-11-2007, 21:07:49
Nuk me len jo ta thash :D :D

 • Postime: 4267
 • Karma: +73/-57

#621 ne: 21-11-2007, 21:10:25
Mos ja thuaj jooo :D

 • Postime: 1581
 • Karma: +8/-1

#622 ne: 21-11-2007, 21:11:44
Pse qan ti po ti them Leftos une jo :D :D

 • Postime: 4267
 • Karma: +73/-57

#623 ne: 21-11-2007, 21:12:51
Nuk qaj jo ...thuaje po deshe po pastaj trembet ai :D

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#624 ne: 21-11-2007, 21:54:36
.. te nderroje ate avatarin... :D

Temat e fundit