×
Hyrja
Profili

Kete siper do e nisim ne...

Kete siper do e nisim ne...

· 6211 · 104547

 • Postime: 7457
 • Gjinia: Mashkull

#625 ne: 22-11-2007, 16:11:28
Kete ne Shqiperi. :P

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#626 ne: 22-11-2007, 17:28:42
..kete ne berlin... :P

 • Postime: 12234

#627 ne: 22-11-2007, 19:23:53
Kete do e dergoja ne Western Union,se kam ca Leke mongu. :D :D

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#628 ne: 22-11-2007, 19:37:29
..drejt e ne tepsi..dhe drejt e ne furre..se po afrohen christmat :D :D

 • Postime: 12234

#629 ne: 22-11-2007, 22:59:22
Drejt me mi rrjep puplat. :D :D

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#630 ne: 22-11-2007, 23:01:53
Drejt me mi rrjep puplat. :D :D


...xhiro perjashta....pa pupla.. :D

 • Postime: 12234

#631 ne: 22-11-2007, 23:03:13
Te me  ben percjellje ne ate xhiro... :D...Pa pupla qe te dyte. :D :D

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#632 ne: 22-11-2007, 23:06:45
te vazhdoje xhiron.....edhe naten..ama vetem...dhe ne ket te  ftohte.. :Pmirmbrema trouble.. :)

 • Postime: 12234

#633 ne: 22-11-2007, 23:08:07
hahah..ska lidhje e vazhdoj une edhe vetem edhe ne kete ftohte,me ngroh dashuria. :D

Kete do e dergoja tma beje nji kafe. ;)

Hi Dreamie

 • Postime: 4261

#634 ne: 01-12-2007, 11:17:16
Kete siper e kisha nis per ke Bin Landeni :D

#635 ne: 01-12-2007, 11:34:27
Kete siper do ta nisja ti hipte dmth ta provonte arusha!

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#636 ne: 03-12-2007, 21:19:57
...kete siper??

saaaaa me larg nga DENTISTJAAA... :engjell:

 • Postime: 7994
 • Gjinia: Femer

#637 ne: 03-12-2007, 21:59:04
Partizane e ku tjeter .....

 • Postime: 2416
 • Gjinia: Femer

#638 ne: 03-12-2007, 22:14:31
n'itali

 • Postime: 4261

#639 ne: 04-12-2007, 00:03:19
Ne Prishtine qe ta shikoj koncertin :D

 • Postime: 7994
 • Gjinia: Femer

#640 ne: 04-12-2007, 00:04:26
ne pulari :D

 • Postime: 4261

#641 ne: 04-12-2007, 00:06:02
Kendej kah une e kisha pru iher me pa qa eshte lezeti :D

 • Postime: 267
 • Gjinia: Mashkull

#642 ne: 04-12-2007, 00:36:51
ne kopesht zologjok me nje filxhane fara ne xhep.

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#643 ne: 04-12-2007, 00:50:18
...ne ushtri...te mbroje shqiperine... :D

 • Postime: 267
 • Gjinia: Mashkull

#644 ne: 04-12-2007, 01:02:29
ne ushtri te jete me mua  :D

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#645 ne: 04-12-2007, 01:05:02
ne ushtri te jetë me mua  :D

..pse kanë filluar femrat ushtri ne Shqipëri kështu?? hmmmmm:


ok..po të nis një shkalle me lart...me forcat paqeruajtese te NATO-s :D

 • Postime: 267
 • Gjinia: Mashkull

#646 ne: 04-12-2007, 01:07:28
po moj cupa shqiptare sa 10 ushtare te boce.
pastaj vetem per shqiperine vdes une jo per naton.

 • Postime: 7994
 • Gjinia: Femer

#647 ne: 04-12-2007, 02:07:00
Ne ndonje pus te laberise ....po pus te mocem ama me kapak :D

 • Postime: 1209
 • Gjinia: Mashkull

#648 ne: 04-12-2007, 02:09:47
Ne ndonje lap-dance club... :D  si klieente... :P

 • Postime: 7994
 • Gjinia: Femer

#649 ne: 04-12-2007, 02:11:53
hahhah hajt mo ...me co me ndonje me meshkuj te pakten ...nese do me ma bo qefin :D

kete siper do ta coja ambasador ne Somali :D

Temat e fundit