×
Hyrja
Profili

Kete siper do e nisim ne...

Kete siper do e nisim ne...

· 6211 · 104550

 • Postime: 1209
 • Gjinia: Mashkull

#650 ne: 04-12-2007, 02:15:48
Nga e din ti, se jam ambasador?  vetem se lap-dance-at ketej nga Somalia te marrin ne qafe.. :D

Ne qiellin e shtate..nga kenaqesia..dhe prej se gjalli... :D

 • Postime: 7994
 • Gjinia: Femer

#651 ne: 04-12-2007, 02:20:48
hahhaha pa komet hic

kete mesiper do ta coja ne Tirone te lokali im me i preferuar do ta lija nje ore te me priste ...normalisht qe une nuk do te dukesha gjekundi , se une do isha te lokali perball me domixhan rakie me me qofte zgare perpara (mos keqkuptohemi lokal i thenshin se eshte qebaptore  :D)

 • Postime: 4261

#652 ne: 04-12-2007, 02:42:20
Do ta kisha nis per diku po kam frik se mos po len pasoja pastaj :D

 • Postime: 7994
 • Gjinia: Femer

#653 ne: 04-12-2007, 03:20:01
Une vdes per lemna ...do ta nis ne shkolle per furrxhi qe te me mesoje si piqen lepnat ne furr druni :D

 • Postime: 267
 • Gjinia: Mashkull

#654 ne: 04-12-2007, 04:50:39
hahaha ashtu ne pus do me dergosh moj.epo mire te laj pake syte me kristal laberie.
ty dua te dergoj me mua te llafosemi cike te kenaqemi ne nje shulle dafine ne jug

 • Postime: 7994
 • Gjinia: Femer

#655 ne: 04-12-2007, 05:07:05
shulle dafine (hahahahahh LOL )

kete siper ...do ta marr ketu ne pune ..ti mbyll ate vrimen qe me pa pe labi ne gjoks :D LOL

 • Postime: 267
 • Gjinia: Mashkull

#656 ne: 04-12-2007, 05:13:18
hahaha
cke moj u gajase.e moj dafine.ska me mire se hija e dafines ne kodrat e laberise.apo ste pelqen o   :D :D :P

#657 ne: 04-12-2007, 09:40:51
ne uje te ftohte te lagte gurmazin !

 • Postime: 7457
 • Gjinia: Mashkull

#658 ne: 04-12-2007, 11:02:43
Kete do ta nisja ne zbor. :P

#659 ne: 04-12-2007, 12:22:16
Kete ne aksion!

 • Postime: 7457
 • Gjinia: Mashkull

#660 ne: 04-12-2007, 12:25:14
kete te mjele lopen :P

#661 ne: 04-12-2007, 12:37:01
kete te korri grurin ne are! cuno se njoh jeten ne fshat dhe per me teper lopet i kam frike

 • Postime: 4261

#662 ne: 04-12-2007, 12:54:39
Te vjel rrush :D

 • Postime: 2416
 • Gjinia: Femer

#663 ne: 05-12-2007, 02:48:46
bodrum mbushur me minj

 • Postime: 267
 • Gjinia: Mashkull

#664 ne: 05-12-2007, 03:14:34
bodrum mbushur me minj
ne nje koncert te madh

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#665 ne: 05-12-2007, 11:04:38
..kete roje ne koncert...

 • Postime: 7457
 • Gjinia: Mashkull

#666 ne: 05-12-2007, 11:06:23
Kete do ta nisim ne kushkundaledh :P :P

 • Postime: 4261

#667 ne: 05-12-2007, 12:48:59
bodrum mbushur me minj

Nuk ja kam friken minjeve joo :Dkurse kete siper do ta nisja per lesh :D

 • Postime: 2416
 • Gjinia: Femer

#668 ne: 05-12-2007, 14:05:36
kursety per presh

 • Postime: 7457
 • Gjinia: Mashkull

#669 ne: 05-12-2007, 16:43:40
Kete do ta nisja ku ti doje zemra :)

 • Postime: 4261

#670 ne: 05-12-2007, 17:09:47
kursety për presh


Une ty per ke koncerti i 50 Centit te kisha nis ...hajde mo sepse bilata vetem 50 cent ishte :D
Kete siper do ta nisja per Irak :D

 • Postime: 267
 • Gjinia: Mashkull

#671 ne: 06-12-2007, 01:25:13
kete do ta nisja ne nje porn theater te bente qejf

 • Postime: 1608
 • Gjinia: Femer

#672 ne: 06-12-2007, 01:32:12
kte siper do ta kisha nis me Charlin LOL

 • Postime: 4261

#673 ne: 06-12-2007, 01:35:39
ato dy kusherirat e ksaj i kisha bere aktore ne film :D

 • Postime: 7994
 • Gjinia: Femer

#674 ne: 06-12-2007, 01:42:43
Kete siper do e kisha nis te ishte vetem ai djali qe mban llampen lart kur ato te dyja xhirojne filmin :D

Temat e fundit