Kete siper do e nisim ne... - 28 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Kete siper do e nisim ne...

Kete siper do e nisim ne...

· 6211 · 110688

 • Postime: 4308
 • Karma: +58/-13
 • Gjinia: Mashkull

#675 ne: 06-12-2007, 14:16:51
 .. per ne boten e cudirave  :D

 • Postime: 1604
 • Karma: +3/-0
 • Gjinia: Femer

#676 ne: 06-12-2007, 20:32:32
ne Las Vegas.. mos ka nai fat edhe i ndajm per gjysem  :P

 • Postime: 776
 • Karma: +8/-0
 • Gjinia: Mashkull

#677 ne: 06-12-2007, 20:37:38
ku ti donte zemra :P :D

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#678 ne: 06-12-2007, 20:40:33
..te zinte ish vendin e hitlerit... :D

 • Postime: 776
 • Karma: +8/-0
 • Gjinia: Mashkull

#679 ne: 06-12-2007, 20:43:06
goja mjalte ty :D :D

kete ne nje vend me diell

 • Postime: 1604
 • Karma: +3/-0
 • Gjinia: Femer

#680 ne: 06-12-2007, 20:51:25
ne guzhine..te me gatuaj mua dicka per te ngrene se ngordha  :P

 • Postime: 1209
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#681 ne: 06-12-2007, 22:27:59
Ketej nga Italia...ti fusnim ni dor muhabet... :P

 • Postime: 7083
 • Karma: +35/-6
 • Gjinia: Femer

#682 ne: 06-12-2007, 22:29:06
Ne Kube  :D

Apo nuk te pelqen ?? :P

 • Postime: 7991
 • Karma: +18/-8
 • Gjinia: Femer

#683 ne: 06-12-2007, 22:30:10
ne krevat te Max ...se la koqen e nomit ne kete ore ne forum :D

 • Postime: 1209
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#684 ne: 06-12-2007, 22:31:05
ha ha ha.....(do te me pelqente) :P

ne xhamaike...

 • Postime: 7991
 • Karma: +18/-8
 • Gjinia: Femer

#685 ne: 06-12-2007, 22:32:00
rrofsh ..hajt mo te bardh te zi njesorolloj jane :D

cheken ne ceki :D

 • Postime: 7083
 • Karma: +35/-6
 • Gjinia: Femer

#686 ne: 06-12-2007, 22:32:07
Ate po pres moj...po spo me vjen.... :D

Ty do te nis ne Graz  :D

 • Postime: 7991
 • Karma: +18/-8
 • Gjinia: Femer

#687 ne: 06-12-2007, 22:33:43
hhaha nga te ka vajtur moj dermane...

Po thuaj shyqyr qe te rrish pak me ne :D

ty do te te nisja ketej nga une ...;)

 • Postime: 7083
 • Karma: +35/-6
 • Gjinia: Femer

#688 ne: 06-12-2007, 22:36:16
gjoja ne pune ai :D

Kesaj radhe shko ku te duash vete  :D

 • Postime: 1209
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#689 ne: 06-12-2007, 22:36:50
pse: gruja e max-it qenke ti Erlehta....respekt. ... :)
atehere shko e beji yzmet... :P

ps: Liza: kam qene ne çeki...vallahi me ka dal shpirti :D..... nga te ftohtit...

ty do te nisja ne nje vend te papercaktuar ...momentalisht... :P

 • Postime: 7083
 • Karma: +35/-6
 • Gjinia: Femer

#690 ne: 06-12-2007, 22:38:39
I respektuar qofsh gjithmonë edhe ti  cheke ...e meriton   :perqafim


Hajde tani.. nisu për ne Alaske  :D

 • Postime: 7991
 • Karma: +18/-8
 • Gjinia: Femer

#691 ne: 06-12-2007, 22:43:07
do me lesh ketu ku jam dmth :S

asnje vend nuk me dashka mua :S :D

cheke si te duket vlora ty per nja dy dit pushime

 • Postime: 1209
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#692 ne: 06-12-2007, 23:37:28
do me lesh këtu ku jam d.m.th. :S

asnjë vend nuk me dashka mua :S :D

cheke si te duket vlora ty për nja dy dit pushime
mfal per vonesen e pergjigjes e dashur... :-[

Vlora! fiks fare, apo nuk ka dhe drita atje...ideale per me bo 1 dor muhabet..jo vetem nje, por shume, shume....muhabet :D

 • Postime: 7991
 • Karma: +18/-8
 • Gjinia: Femer

#693 ne: 07-12-2007, 00:41:12
Me ke do i besh muhabetet mo lumemadh :D

 • Postime: 1209
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#694 ne: 07-12-2007, 00:45:10
Me ju, e nderuar dhe e respektuar...Lisa.. .. :D

 • Postime: 7991
 • Karma: +18/-8
 • Gjinia: Femer

#695 ne: 07-12-2007, 00:52:53
une do te te coja ty ne Vlore dhe vete do vija te rrija aty te apartamenti yt ne Talje :D

 • Postime: 1209
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#696 ne: 07-12-2007, 01:14:27
lere...e grisa bileten e avjonit...ketu nga une nuk priten dritat...po kush po qa koken per to :D

 • Postime: 7991
 • Karma: +18/-8
 • Gjinia: Femer

#697 ne: 07-12-2007, 01:16:47
kurse une nuk i paguj dritat fare ...nuk kam ci dua ...vjedh vetem nje kabell nga komshiu per tv dhe pc :D

Kete siper meqe nuk do te shkoje ne vlore po e sjell ketu ne USA ....komshi me Crystal Tear :D

 • Postime: 1209
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#698 ne: 07-12-2007, 01:19:04
Shyqyr vajz qe te kam komshije, kur merzitem vij e....rrije........ :D
pse aty afer teje nuk ka vend ...per njerz te mire.. :D

 • Postime: 28586
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#699 ne: 07-12-2007, 01:20:24
Hadje lal futja i her per Kube :P

Apo do ne Venezuele?

Mundesia e trete eshte Bolivia :D

Temat e fundit