×
Hyrja
Profili

Kete siper do e nisim ne...

Kete siper do e nisim ne...

· 6211 · 104521

 • Postime: 155
Blue sky
#800 ne: 11-12-2007, 05:50:57
Te luaj me kombetaren.

 • Postime: 267
 • Gjinia: Mashkull
labiku
#801 ne: 11-12-2007, 06:35:59
ishalla te jeshe cupe po te ishe do te dergoj ne ksamil

 • Postime: 12234
Lefter
#802 ne: 11-12-2007, 17:18:10
Kete do e dergoja ne beteje. :D

 • Postime: 211
 • Gjinia: Mashkull
* ~ Xha Milo ~ *
#803 ne: 11-12-2007, 17:20:59
Ndersa kete lart do e coja ne nje dhome ku te jene 6 cope fshatarka dhe ato ta lidhnin me litar kete maskara e nderkohe ato te zhvishen :D

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer
dreamm
#804 ne: 11-12-2007, 18:11:02
..ne shoqërinë e Zenes...( shpresoj ta njohësh kush është ajo..nëse jo..më thuaj) :P :P :P

 • Postime: 7994
 • Gjinia: Femer
Lisa
#805 ne: 11-12-2007, 20:57:25
Ku do te shkosh ti me xhane ...se te nis Lisa ty ...se nuk po di ku me te cu :D

 • Postime: 1580
sorelina
#806 ne: 11-12-2007, 21:11:18
Këtë ne Shqiperi  :D

 • Postime: 12234
Lefter
#807 ne: 11-12-2007, 21:18:10
Kete ke une. :D

 • Postime: 211
 • Gjinia: Mashkull
* ~ Xha Milo ~ *
#808 ne: 11-12-2007, 21:24:01
Ty jashte dere, se Sorelinken e kam per vete une, e mo mjaaa lefto se na i more te gjitha. Po ce o une sdua ndonje cope. E mo mja tani,

 • Postime: 12234
Lefter
#809 ne: 11-12-2007, 21:27:57
Mor delenxhi me ca do kafshosh ti, me proteza? :D :D

Kete siper do e nisja ne DOLLHOUSE. :D

 • Postime: 7994
 • Gjinia: Femer
Lisa
#810 ne: 11-12-2007, 21:29:01
Milon te Plaka vet ....se ka dal tu e kerku neper lagje :D

Sorelina aman ku ma gjen se ato pushime me iken si pa i kuptuar fare :(

 • Postime: 12234
Lefter
#811 ne: 11-12-2007, 21:30:16
Kete siper do e nisja te une.te me bej nje intervenim kirurgjik. :D :D

 • Postime: 7065
 • Gjinia: Femer
erlehta
#812 ne: 11-12-2007, 21:49:50
rri ore se ta pret ndonje pjese delikate :D  jo per gje por kirurget i mbajne bisturite gjithmone me vete LOL


Ne Ameriqi...te vizitoj Lisen dhe Qefliun  :D

 • Postime: 7994
 • Gjinia: Femer
Lisa
#813 ne: 11-12-2007, 21:51:56
Erlehta pse na mallkon moj cupe ...c'te kemi bere me xhan ....c'ke moj qe e gjezdis Lefton deri ne ameriqi ti ...
Dale te pyes Crystal se mos e do ajo :D


Erlehten ...ajo e di ku e dergoj une ...vetem ne krevat :D

 • Postime: 155
Blue sky
#814 ne: 11-12-2007, 22:24:52
Tek FBI

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer
dreamm
#815 ne: 11-12-2007, 22:26:24
..CIA..

 • Postime: 12234
Lefter
#816 ne: 11-12-2007, 23:12:36
Tek une. :D

 • Postime: 7994
 • Gjinia: Femer
Lisa
#817 ne: 11-12-2007, 23:18:17
Kon me te myt gjithe qito femna o Lefter

 • Postime: 1209
 • Gjinia: Mashkull
chekevara
#818 ne: 12-12-2007, 01:21:05
Tek cirku  i Bolonjas, reparti nr:4...per kafshet shume te egra........une jam zbutsi..... :D

 • Postime: 7994
 • Gjinia: Femer
Lisa
#819 ne: 12-12-2007, 02:17:52
pse te duket gje tiger avatari ....

aty nuk jam une .....eshte kafsha qe zaptova sot :P

ehh ku te te coj une ty ...kush te do aty derman ...:D

 • Postime: 267
 • Gjinia: Mashkull
labiku
#820 ne: 12-12-2007, 03:08:37
ne nje qymec pulash  :D

 • Postime: 1580
sorelina
#821 ne: 12-12-2007, 12:46:58
Tek salle e kuajve :D

 • Postime: 4261
Charlie
#822 ne: 12-12-2007, 16:15:18
Tek une praa :D

 • Postime: 7456
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#823 ne: 12-12-2007, 16:37:27
Këtë do e nisim tek Gabriela Sabatini ( GABI ) te bleje ca rroba se u tha qyqari. LOL LOL

 • Postime: 3788
 • Gjinia: Mashkull
Syrgjyn
#824 ne: 12-12-2007, 17:04:58
Ne ndonje laborator kerkimor-shkencor, ku te perdorej si kavie. :P

Temat e fundit