×
Hyrja
Profili

Kete siper do e nisim ne...

Kete siper do e nisim ne...

· 6211 · 104528

 • Postime: 155

#875 ne: 13-12-2007, 19:50:30
Me marre porosine

 • Postime: 7456
 • Gjinia: Mashkull

#876 ne: 14-12-2007, 16:17:00
te gjuaje gallofe. LOL LOL LOL

 • Postime: 155

#877 ne: 14-12-2007, 18:29:30
Me skaf ne mes te otrantos

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#878 ne: 14-12-2007, 18:30:53
..kete te flase pak me diellin te na sjelle nje cike ngrohtesi...

 • Postime: 155

#879 ne: 14-12-2007, 19:04:41
E po per hatrin tend do  ta bie andej nga qeshori,
upss se harrova ne cilin vend do i besh pushimet moj qe te dergoj me teper ngrohtesi sepse aty  pushon Dreammmmmm,
 

#880 ne: 14-12-2007, 19:13:34
kete aty ku eshte shume e ka

 • Postime: 4261

#881 ne: 14-12-2007, 19:16:12
Per ne PR :D

 • Postime: 1580

#882 ne: 14-12-2007, 19:45:27
Ne dyqan te blej pelevrek se thahet rrushi LOL

 • Postime: 12234

#883 ne: 14-12-2007, 19:46:16
E din kjo vet se ku e nisi une. :D

 • Postime: 1580

#884 ne: 14-12-2007, 19:47:00
Lefto nuk je per shpi ti LOL

 • Postime: 4261

#885 ne: 14-12-2007, 19:47:37
Kete per ke une normale :D

 • Postime: 12234

#886 ne: 14-12-2007, 19:48:35
Lefto nuk je për shpi ti LOL

E di e di,sje e para qe mke thene. :D

Kete Charlien siper do e dergoja ne Muze,se i ka kaluar modeli motiiiii. :D :D

 • Postime: 4261

#887 ne: 14-12-2007, 19:53:20
Kta per lesh :D

 • Postime: 1580

#888 ne: 14-12-2007, 20:01:24
per kockull LOL

 • Postime: 155

#889 ne: 14-12-2007, 20:39:18
Per zbutje gjarperinjshe. :engjell:

#890 ne: 14-12-2007, 21:00:27
aty ku eshte se eshte ngrohte!

 • Postime: 155

#891 ne: 14-12-2007, 21:10:07
Jo mo kush te tha se jam ngrohte,
une jam i vetem dhe  kam ftohte,
dhe kaloriferat nuk punojne qe te me ngrohin,
po dridhem sikur te hy fshehurazi tek ndonje shtepi e ngrohet nga brenda e te keme ate qe te me ngrohe e te ngrohemi te dy bashke.
"kete do e nisim te me ze karrigen mua"

#892 ne: 14-12-2007, 21:18:32
vallaj kshu si e pershkruan ti situaten jam mire ketu ku jam!  po i bej yzmet punes. kete ne ndonje vend te ngrohte dhe me ate qe i do shpirti

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#893 ne: 14-12-2007, 21:39:54
..drejt e ne shtepi....afër një zjarri bubulak.. :)

#894 ne: 14-12-2007, 21:49:26
ah se ke keq me xhane , po na kerkon puna ehh. kete te pinte nje caj e une nje kafe!

 • Postime: 155

#895 ne: 14-12-2007, 22:35:56
Kete te na binte kafet ose qaijn :engjell:

#896 ne: 14-12-2007, 22:54:15
te mprefi gozhdat aty ku eshte!

 • Postime: 155

#897 ne: 14-12-2007, 23:22:30
Pse ku jam une moj,
per kamarjere. :perqafim

#898 ne: 15-12-2007, 01:04:56
kete barist

 • Postime: 1610
 • Gjinia: Femer

#899 ne: 15-12-2007, 02:37:12
ne spa.. tja c'lirojn kockat  :P

Temat e fundit