Kete siper do e nisim ne... - 37 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Kete siper do e nisim ne...

Kete siper do e nisim ne...

· 6211 · 105886

 • Postime: 7991
 • Gjinia: Femer

#900 ne: 15-12-2007, 03:18:25
Dunkin Donut ti jap nje latte

 • Postime: 1608
 • Gjinia: Femer

#901 ne: 15-12-2007, 03:40:37
lol sa e piva nje DD :P


Lisen do ta kisha marr ne një party me vete... po vjen?  :D

 • Postime: 7991
 • Gjinia: Femer

#902 ne: 15-12-2007, 03:56:53
Sonte mi  hmmmmm:

 • Postime: 1608
 • Gjinia: Femer

#903 ne: 15-12-2007, 04:29:05
jo sot jo... se tani gjoja po mesoj..GJOJA lol


ne daten 23... te Sinani dhe Poni ne NY.. hajde se po rezervojm nje VIP section  ;)

 • Postime: 7991
 • Gjinia: Femer

#904 ne: 15-12-2007, 04:40:59
a me verte e ke ti qe do harxhosh gazin e makines per Sinani dhe Ponin......

me fal mos e ke gje nga mesimi tepert :D

Do ta coj te bej nje dush me uje te ftohte te vi ne vete :D

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#905 ne: 15-12-2007, 09:53:49
a me verte e ke ti qe do harxhosh gazin e makines për Sinani dhe Ponin......

me fal mos e ke gjë nga mësimi tepert :D

Do ta çoj te bëj një dush me ujë te ftohte te vi ne vete :D

 LOL LOL

 • Postime: 155

#906 ne: 15-12-2007, 11:28:56
Te na bjere mengjesin  hmmmmm:

 • Postime: 12234

#907 ne: 15-12-2007, 14:55:22
Te levroj token. :D

#908 ne: 15-12-2007, 15:02:26
kete nje hu nen vete ne mes te ares  lakuriq qe te tremben sorrat dhe te zgjaten karstravecat dhe te skuqen damotet! hahahahaha

 • Postime: 12234

#909 ne: 15-12-2007, 16:30:38
hahahhah...Kete siper do e nisja per te burri i vet qe te bej Tsunami. :D

 • Postime: 4261

#910 ne: 15-12-2007, 16:53:59
Hahahah Lefto ku te paska nis misheli :D


Kta siper e kisha nis per ne fshatin lesh :D

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#911 ne: 15-12-2007, 22:34:31
..te vishet..eshte dimer..

 • Postime: 4261

#912 ne: 15-12-2007, 22:39:03
Qe te mi bie ca rroba :D

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#913 ne: 15-12-2007, 22:41:13
..cfare ngjyre i  preferon?? :P


..ne nje second hand shop...te zgjedhe rrobat e tij te preferuara.. :D

 • Postime: 4261

#914 ne: 15-12-2007, 22:49:39
Me qe eshte dimer i dua te bardha sepse e preferoj te bardhen shume :D


Sa me shpejt per ke une se une u ngrina :D

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#915 ne: 15-12-2007, 23:15:35
.. te fleje gjume...

#916 ne: 15-12-2007, 23:17:22
te pinte nje caj se e ka foby hahaha

 • Postime: 155

#917 ne: 15-12-2007, 23:30:10
Te na porosise dy pica

#918 ne: 15-12-2007, 23:36:17
te na merrte dhe kai kanoce birre

 • Postime: 155

#919 ne: 15-12-2007, 23:38:59
Te na merrte piza hut se birren ta bi vet.

#920 ne: 15-12-2007, 23:41:57
kete te me pres tek kali skenderbeut me birre ne dore- une jam ajo me pizza! LOL LOL LOL

 • Postime: 155

#921 ne: 15-12-2007, 23:45:51
Ehhh te kali u ftohen ato une e dua te ngrohte duke i dale avulli se nuk e ka lezetin tamam kur eshte i ftohte.

#922 ne: 15-12-2007, 23:51:59
akoma ketu ti- nisu pra se i kam paketat me rezistence nga brenda LOL LOL Pastaj me gjithe kete te ftohte smerret vesh avulli i ngrohte apo i ftohte!  gjithe prentendime ky

 • Postime: 155

#923 ne: 15-12-2007, 23:57:38
E po, po nisem ateher, veri te gjitha mbi tavolin se erdha nuk vonoj, ja i kam hypur biqikletes.

#924 ne: 16-12-2007, 00:08:22
veri zinxhira rrotave se do shkasesh dhe pale si bie- he xhan!

Temat e fundit