Kete siper do e nisim ne... - 38 - Café Zerion ツ

×
Hyrja
Profili

Kete siper do e nisim ne...

Kete siper do e nisim ne...

· 6211 · 104689

 • Postime: 155

#925 ne: 16-12-2007, 00:13:49
Po rreshqita do vij me shpejt moj per inertesi shpejtesia rritet.

#926 ne: 16-12-2007, 00:21:30
jo mo jo epo ngul nai kallup dinamiti te pjesa shales dhe nize se bohet me e forte dhe e shpejte inercia!

 • Postime: 155

#927 ne: 16-12-2007, 02:05:01
Mishel mos u ban kamikaze. :perqafim

 • Postime: 7994
 • Gjinia: Femer

#928 ne: 16-12-2007, 02:18:12
Kete me siper po e nis te blej nje avjon se me biciklet nuk qeka gjo puna :D

 • Postime: 155

#929 ne: 16-12-2007, 02:29:11
Po qa thu moj LISA ajo do mi fus biqikletes dinamit pale avjonit qa do mi beje, hmmmmm:
Kte siper ne nje mbremje te kercej se me duket e ka marre malli te kerceje, :perqafim

 • Postime: 7994
 • Gjinia: Femer

#930 ne: 16-12-2007, 02:31:13
Me thone te drejten malli nuk em ka marre se ja kam bere qefin vetes tere diten duke kercyer me fshesen me korent ...ahengu ne maj te qiellit dhe Lisa per qef te vet :D

Gjithsesi nuk e refuzoj kurre dhe nje valle une :D

Kete siper do ta coj ne Hene ta shikoje si eshte e te me vije e te me thote nese ja vlen ta marr rrugen :D

 • Postime: 155

#931 ne: 16-12-2007, 02:42:01
Eshte shume mire Lisa kam qene hena eshte e zjarrte kush eshte ftohur mund te shkoj te ngrohet.  :D
Te zhduke korrupsionin ne shqiperi. :perqafim

 • Postime: 7994
 • Gjinia: Femer

#932 ne: 16-12-2007, 02:50:25
Une ta zhduk korrupsjonin :S Nga cili ta filloj ....:D

Mire hena ishte e zjarrte po dielli mos ishte gje i akullt :D

Shko shife njehere :D

 • Postime: 155

#933 ne: 16-12-2007, 03:04:28
Po moj se mos te duket vetja e vogel ty, shoqet tua jane me poste qeveritare moj qte keqe ka  hmmmmm: :perqafim

 • Postime: 7994
 • Gjinia: Femer

#934 ne: 16-12-2007, 03:18:09
Jo jo nuk ka te keqe .....tani qe mendohem do me pelqente nje post qeveritar ne Shqiperi :D
Gjithsesi jam kasape "dmth kete zanat kam" dhe mendoj se per kete jam e prirur :S
Po edhe keshtu e zhduk korrupsjonin une :D

Kete mesiper do ta coj ne nje sky Gri :D

 • Postime: 155

#935 ne: 16-12-2007, 03:26:11
Kasape ti po e ciles ane dua te them nga cili vend ne shqiperi se ndoshta mos je nga nje zone e rrezikshme e shqiperise qe shquhen per kasape :D

 • Postime: 7994
 • Gjinia: Femer

#936 ne: 16-12-2007, 03:28:47
une nga Tirana me fal Tironse :D Po nuk qen kasape Tironsit mos qofte kush se vetem per mish e kemi mendjen :D

 • Postime: 155

#937 ne: 16-12-2007, 03:55:12
UAA po qfar thua moj po une per kasap studioj qenkemi te dy te nje prefesioni qfar koncidense aauuuu  :D

 • Postime: 267
 • Gjinia: Mashkull

#938 ne: 16-12-2007, 06:57:34
kosovare me duket?

 • Postime: 1580

#939 ne: 16-12-2007, 13:54:31
Ne laberi :D

 • Postime: 12234

#940 ne: 16-12-2007, 13:59:32
E din kjo ku. :D

 • Postime: 7994
 • Gjinia: Femer

#941 ne: 16-12-2007, 16:23:26
Do ta nis te shkoj te shofi si e kena Capkenen se kom kohe qe se kom pa knej :D

 • Postime: 4261

#942 ne: 16-12-2007, 16:49:45
Te vjen kendej kah ne te na vizitoj :D

 • Postime: 12234

#943 ne: 16-12-2007, 17:15:04
Te psikiatri. :D

 • Postime: 7994
 • Gjinia: Femer

#944 ne: 16-12-2007, 17:39:32
te seksologja ..se eshte me probleme :D

 • Postime: 12234

#945 ne: 16-12-2007, 17:55:46
He mo ama noj adrese te naj ,,seksologes,, se me te vertet kam shume probleme. :D

Kte  as vet se di nga e kisha nis. :D

 • Postime: 4261

#946 ne: 16-12-2007, 21:12:46
Kete e kisha nis per ne kampin e plemetinit se atje e ka vendin :D

 • Postime: 7994
 • Gjinia: Femer

#947 ne: 17-12-2007, 01:27:22
Kete me siper e kisha nis per tek party qe do shkoj une me date 25 ....qe te kenaq shoqkat e mia me puthje :D

 • Postime: 155

#948 ne: 17-12-2007, 12:31:09
Me sigurimin e shtetit shqiptar (shish) hmmmmm:

#949 ne: 17-12-2007, 13:32:49
kete ne KLSH,shume abuzime po behen andej ketej, te vere e ti zgjoj te tere!

Temat e fundit