Kissssssss someone here! - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Kissssssss someone here!

Kissssssss someone here!

· 3215 · 59795

 • Postime: 211

ne: 30-07-2007, 21:23:47
A huge kiss for capkenja :) :) :) :) :)
« Editimi i fundit: 27-06-2010, 18:56:50 nga M A X »

 • Postime: 5503
 • Gjinia: Femer

#1 ne: 30-07-2007, 22:56:28
A huge, huge kiss for SmiLey. Po me siguri ajo s'ka nevoje per puthjet e mia besoj, sepse eshte me pushime me amoren e saj.

:puth

 • Postime: 5949

#2 ne: 30-07-2007, 23:46:10
who says I still dont want them? me no :P
i'm always in need of kisses, just so u know :D
nuk kam shku akoma me pushime me atë moj, jo! Ishte këtu një jave ai, ndaj s'më keni pa verdall nëpër forum se kam qene busy :-[... in a few days I'll go on holidays :urra:
Rrofsh për puthjet :perqafim :lule

 • Postime: 5503
 • Gjinia: Femer

#3 ne: 31-07-2007, 01:18:52
who says I still dont want them? me no :P
i'm always in need of kisses, just so u know :D
nuk kam shku akoma me pushime me atë moj, jo! Ishte këtu një jave ai, ndaj s'më keni pa verdall nëpër forum se kam qenë busy :-[... in a few days I'll go on holidays :urra:
Rrofsh për puthjet :perqafim :lule

S'ka perse per puthjen. Se ai ishte atje ku je ti dhe jo te dy diku bashke ne nje vend tjeter, pak rendesi ka. Domethene s'ka shume rendesi vendi se ku ishit, rendesi ka qe ishit bashke dhe jam e sigurte qe ja keni kaluar per mrekulli. Une me amoren time, ishim ca dite pushime javen qe kaloi, gjithashtu. ;)

Ja edhe nje tjeter :-*P.S. "E Poshter" isha une e para qe i fillova puthjet ketu dhe ty ta dhashe njeren :puth, te pares. Kaq shume te respektoj e te kam xhan.  :perqafim

#4 ne: 31-07-2007, 12:14:15
Eagle ta paca borxh rrofsh :)

 • Postime: 211

#5 ne: 31-07-2007, 17:05:47
Eagle ta paca borxh rrofsh :)
nuk ta dhashe borxh lol. kisssssssssssssssss sssss

 • Postime: 4261

#6 ne: 31-07-2007, 17:36:30
Nga double kisses for gocat  :-* :-*

 • Postime: 5503
 • Gjinia: Femer

#7 ne: 31-07-2007, 17:53:53
Puth Mishelin ne faqe dhe Brentianin, sot. :puth :puth

#8 ne: 01-08-2007, 09:42:41
Eagle..po ashtu nis muhabeti me borxhe :)

 • Postime: 211

#9 ne: 01-08-2007, 16:11:34
Eagle..po ashtu nis muhabeti me borxhe :)
Kiss capkene ne buze. She is cute!!!!!!! kisssssssss

 • Postime: 4261

#10 ne: 01-08-2007, 19:17:51
Nga një  kiss për  anonimus dhe Capkenen  :-* :-*

 • Postime: 2174
 • Gjinia: Femer

#11 ne: 02-08-2007, 10:42:06
U flm Ma...ti Charlie edhe une ty  :perqafim

#12 ne: 02-08-2007, 10:50:53
Juve te tre lart ju puth :)

 • Postime: 1258
 • Gjinia: Mashkull

#13 ne: 02-08-2007, 12:15:33
Okey, Kiss per ata qe edhe e pranojne ;)

 • Postime: 4313
 • Gjinia: Mashkull

#14 ne: 02-08-2007, 15:27:53
Une dua t'i jap nje puthje speciale dames e cila eshte nje Elegante e vertete!!!

#15 ne: 02-08-2007, 16:40:36
Mos u puthni shume se do dobesoheni :D

 • Postime: 2174
 • Gjinia: Femer

#16 ne: 02-08-2007, 19:03:37
Ju puthi me radhe  :)

 • Postime: 4313
 • Gjinia: Mashkull

#17 ne: 02-08-2007, 19:32:46
Mua te parin plz  :D

 • Postime: 2174
 • Gjinia: Femer

#18 ne: 02-08-2007, 20:15:34
 :perqafim per ty

 • Postime: 5503
 • Gjinia: Femer

#19 ne: 03-08-2007, 00:47:55
Kiss capkene ne buzë. She is cute!!!!!!! kisssssssss

Une dua t'ja kthej sot puthjen ne faqe, ketij capkenit king te bukur. Edhe kete vajzen qe ka ne krah, e ka bukuroshe. LUCKY GIRL. ;)

 • Postime: 1740
 • Gjinia: Mashkull

#20 ne: 03-08-2007, 06:22:08
servexhan & makfiet...

 • Postime: 4836
 • Gjinia: Mashkull

#21 ne: 08-08-2007, 15:50:55
Une nuk po puth asnjeren :( jo per gjo dhe jo se ju kom inot dhe dhe jo se nuk ju kam qeif por nuk ma mban dreqi e hongert. :D

#22 ne: 08-08-2007, 16:56:38
As une per vete..biles me ben cudi nje fakt se ai qe me hapi temen spo me puth me...ndoshta do jete trembur prej meje !


 • Postime: 4261

#23 ne: 08-08-2007, 21:18:31
Hajt mi se me ke mua për ato gjëra pse merzitesh :D  ;)

#24 ne: 08-08-2007, 22:10:10
e di mo shpyrto vogel e di qe te kam ty..po cte bej qe mua me ka nje tjeter LOL

Temat e fundit