Kissssssss someone here! - 45 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Kissssssss someone here!

Kissssssss someone here!

· 3215 · 59835

 • Postime: 907
 • Gjinia: Femer

#1100 ne: 04-04-2009, 09:05:32
alondren... :)

 • Postime: 2166
 • Gjinia: Mashkull

#1101 ne: 04-04-2009, 09:23:37
patrioten... :) :perqafim

 • Postime: 907
 • Gjinia: Femer

#1102 ne: 04-04-2009, 09:25:00
rrofsh qe erdhe, se u merzita vetem  :)

tyyyyyyyyyyy  :perqafim

 • Postime: 4261

#1103 ne: 04-04-2009, 10:43:18
Kete siper

 • Postime: 2166
 • Gjinia: Mashkull

#1104 ne: 04-04-2009, 11:25:31
zuzuna.... :perqafim

 • Postime: 907
 • Gjinia: Femer

#1105 ne: 04-04-2009, 12:15:39
Lion dhe Missin :)

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#1106 ne: 04-04-2009, 12:16:33
Benarden Skiatorin,Hajt edhe Lion :P :perqafim :perqafim :perqafim

 • Postime: 2166
 • Gjinia: Mashkull

#1107 ne: 04-04-2009, 12:30:45
bleranda dhe narda

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#1108 ne: 08-04-2009, 09:32:48
Lio..:-* :-*  kur te kthehesh i sheh kopuk.. :D

Stefi.. :-*

Zuzuna.. :-*

 • Postime: 2166
 • Gjinia: Mashkull

#1109 ne: 08-04-2009, 09:43:52
en kissss for u naqe.

 • Postime: 7486
 • Gjinia: Mashkull

#1110 ne: 08-04-2009, 20:22:25
njeren

 • Postime: 907
 • Gjinia: Femer

#1111 ne: 08-04-2009, 20:23:19
Missin qe ka ditelindjen :)

 • Postime: 10

#1112 ne: 08-04-2009, 20:26:06
une nuk kiss se kam kolle

 • Postime: 1936
 • Gjinia: Mashkull

#1113 ne: 08-04-2009, 21:49:27
Missss :perqafim :)

 • Postime: 12343
 • Gjinia: Femer

#1114 ne: 08-04-2009, 21:50:25
Missin dhe 100 e dashur  :perqafim  :puth

 • Postime: 10

#1115 ne: 08-04-2009, 21:52:44
kam morra ka qejf ndonje per kiss ahaha

 • Postime: 12343
 • Gjinia: Femer

#1116 ne: 08-04-2009, 21:55:48
kisss someone here  :perqafim

 • Postime: 71
 • Gjinia: Femer

#1117 ne: 08-04-2009, 21:56:21
Kissssssssssss per te gjithe,
per ata me morra ne vecanti :D

 • Postime: 10

#1118 ne: 08-04-2009, 21:58:15
ahaha thanks omorfi...
edhe une kiss keto lart te dyja

 • Postime: 12343
 • Gjinia: Femer

#1119 ne: 08-04-2009, 22:01:20
ta dhashe 1 kisss te lagjia akoma do ti  :P

hajd pra kisss keto te dyja siper e une  :puth

 • Postime: 71
 • Gjinia: Femer

#1120 ne: 08-04-2009, 22:05:36
Kissssssssssssssss vetem per ty shejtane kesaj radhe :puth

 • Postime: 12343
 • Gjinia: Femer

#1121 ne: 08-04-2009, 22:13:02
Omorfi 1 biggggggg kissssssssssssssss  :lule :lule

 • Postime: 206

#1122 ne: 08-04-2009, 23:16:14
nje kiss per ty shejtane, se kam ca dite pa te pare :lule :-*

 • Postime: 12343
 • Gjinia: Femer

#1123 ne: 08-04-2009, 23:18:50
thnx po pra shif si jemi be 2 hapa larg e flasim ne forum e msn
kisss e une ty  :perqafim

 • Postime: 206

#1124 ne: 08-04-2009, 23:20:29
kiss-in tjeter e kam per dreamm, tipin, lefton dhe chorrin :D

Temat e fundit