Kissssssss someone here! - 90 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Kissssssss someone here!

Kissssssss someone here!

· 3215 · 59836

 • Postime: 1508
 • Gjinia: Femer

#2225 ne: 14-05-2010, 11:30:33
jo te gjithve tessoro na le pa kampionat botnor :puth


mire pra tesoro po i reduktojme ca...si thua ti  :D :P

 • Postime: 2649
 • Gjinia: Mashkull

#2226 ne: 14-05-2010, 12:00:12
kete siper si per fillim  :)   :-*

 • Postime: 2287
 • Gjinia: Mashkull

#2227 ne: 14-05-2010, 12:02:53
kiss ate qe me do! ;)

 • Postime: 2649
 • Gjinia: Mashkull

#2228 ne: 14-05-2010, 12:06:23
Kush eshte ajo kallzona abab :D

 • Postime: 2287
 • Gjinia: Mashkull

#2229 ne: 14-05-2010, 12:08:01
dost mos mi nxjer secre8! :D

 • Postime: 1508
 • Gjinia: Femer

#2230 ne: 17-05-2010, 12:43:37
kiss tesoron  :-* :-* :-*

 • Postime: 611
 • Gjinia: Mashkull

#2231 ne: 17-05-2010, 12:55:11
nuk do ti harxhoja kot por vetem per shpirtin tim per te tessoro :puth  :puth  :puth

 • Postime: 12343
 • Gjinia: Femer

#2232 ne: 17-05-2010, 13:47:19
kiss ate qe me do! ;)

edhe une ate qe me do :d

 • Postime: 1508
 • Gjinia: Femer

#2233 ne: 17-05-2010, 13:48:43
edhe une ate qe me do :d

kush te do mi...........? :D :D :P

 • Postime: 12343
 • Gjinia: Femer

#2234 ne: 17-05-2010, 13:49:21
kush te do mi...........? :D :D :P

ay qy qe :d

 • Postime: 1498

#2235 ne: 17-05-2010, 16:48:26
:puth anesssa se me duket ste kiss-a sot......

 • Postime: 1215

#2236 ne: 17-05-2010, 16:52:58
po po me kiss-e.....po ste kthe prap...kissss edhe nga une

 • Postime: 1498

#2237 ne: 17-05-2010, 16:54:09
me fjale????

 • Postime: 1215

#2238 ne: 10-06-2010, 16:06:30
paska humb kjo tema.....

 hmmmmm:
 te filloj uneee...

kiss dreamm

kiss felicity

kiss loolaa

kiss honest

kiss tinka

kiss loading

kiss cikito

kissssssssssssssss te gjith te tjeret...   ;)    ;)    :perqafim

 • Postime: 4261

#2239 ne: 10-06-2010, 19:18:50
Une veq kete siper per inat :D

 • Postime: 210
 • Gjinia: Femer

#2240 ne: 11-06-2010, 02:28:43
Kiss per Charlin..  :perqafim

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#2241 ne: 17-06-2010, 19:29:20
...ata qe pelqejne kete kengen... :D

Pink Floyd - Goodbye Blue Sky

 • Postime: 1508
 • Gjinia: Femer

#2242 ne: 17-06-2010, 19:32:02
kiss dreamm  :perqafim :perqafim

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#2243 ne: 18-06-2010, 18:13:58
 :perqafim

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#2244 ne: 18-06-2010, 20:53:25
keni na1 kiss tgjithe nga un :P                                                                 cukullat kiss e kam fjalen :D

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#2245 ne: 19-06-2010, 16:13:58
Titin..dhe Miss Harmony... :perqafim :perqafim

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#2246 ne: 19-06-2010, 16:18:52
:

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#2247 ne: 19-06-2010, 16:22:29
ku...un ne balle ty :P

 • Postime: 100
 • Gjinia: Femer

#2248 ne: 19-06-2010, 19:54:45
Thnx dream :perqafim,kiss u 2 :)

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#2249 ne: 19-06-2010, 20:05:29
m u :) un ju ;))

Temat e fundit