Kissssssss someone here! - 91 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Kissssssss someone here!

Kissssssss someone here!

· 3215 · 59837

 • Postime: 1508
 • Gjinia: Femer

#2250 ne: 21-06-2010, 23:41:09
kiss lefton,se vetem une e ai jemi sonte  :D

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#2251 ne: 23-06-2010, 09:26:22
kiss justa me gusta :P

 • Postime: 359
 • Gjinia: Femer

#2252 ne: 24-06-2010, 17:12:35
kiss u 2 :P

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#2253 ne: 24-06-2010, 20:59:01
kiss lisa :)

 • Postime: 12234

#2254 ne: 27-06-2010, 18:44:04
Kiss miss ne kerthize... :D

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#2255 ne: 27-06-2010, 19:21:42
kiss justa ne gusha :P

 • Postime: 1508
 • Gjinia: Femer

#2256 ne: 28-06-2010, 08:37:42
kiss njerin fort fort :)

 • Postime: 12343
 • Gjinia: Femer

#2257 ne: 28-06-2010, 11:58:09
njonin  :perqafim :perqafim

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#2258 ne: 28-06-2010, 15:54:29
njeren siper :P

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#2259 ne: 28-06-2010, 18:35:39
..te gjithe miqtee e mi ketej :) :)

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#2260 ne: 29-06-2010, 02:06:09
Dreamm :-* :-*:-

 • Postime: 27103
 • Gjinia: Mashkull

#2261 ne: 29-06-2010, 02:10:28
Nje per kte siper qe ti fus i cik virus qe ta bej demokrate si ciljeta LOL

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#2262 ne: 29-06-2010, 02:17:00
Dmth ti Berno e bere Chilin demokrate eee? LOL

I paske dhene shume puthje besoj...:P

 • Postime: 27103
 • Gjinia: Mashkull

#2263 ne: 29-06-2010, 02:20:59
Demokrate ka lind Ciljeta se kam ba une, sa per puthje asnje se bie sirena e policis...... e kapish vet muhabetin ti LOL

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#2264 ne: 29-06-2010, 02:26:08
E kapisha e kapisha....rrup-sup sirena LOL :P

 • Postime: 27103
 • Gjinia: Mashkull

#2265 ne: 29-06-2010, 02:27:35
Hahaha e dija une se i kap shpejt gjerat ti LOL

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#2266 ne: 29-06-2010, 02:32:25
Kisss Sirenen (timen) LOL

 • Postime: 27103
 • Gjinia: Mashkull

#2267 ne: 29-06-2010, 02:36:30
Sirenen tate e ka kap Qorri LOL LOL , shih mos kissesh na i tjeter se ajo te iku nga duart  :D

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#2268 ne: 29-06-2010, 02:43:40
Hahaahahahah shkoj e coj tani me sirena... LOL LOLsire

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#2269 ne: 29-06-2010, 15:30:18
dr...mi...she...ju :P

 • Postime: 1508
 • Gjinia: Femer

#2270 ne: 06-07-2010, 13:58:25
dreamm, shej,miss,spring.........big kiss

kiss njerin se u be kohe pa e kiss  LOL

 • Postime: 12343
 • Gjinia: Femer

#2271 ne: 06-07-2010, 13:59:21
fenkju te kiss dhe une  :puth

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#2272 ne: 06-07-2010, 14:53:12
dr...mi...she...ju :P

me 2 :D

dreamm, shej,miss,spring.........big kiss

and me 2.. :P

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#2273 ne: 07-07-2010, 16:38:51
B... :D :-*

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#2274 ne: 07-07-2010, 16:42:42
Edhe une te kiss Baby...  :P :P

Temat e fundit