Kissssssss someone here! - 92 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Kissssssss someone here!

Kissssssss someone here!

· 3215 · 59772

 • Postime: 4313
 • Gjinia: Mashkull

#2275 ne: 07-07-2010, 16:43:00

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#2276 ne: 07-07-2010, 16:45:50
Bb..hahahahahahahahah.. ..e shkreta ajo.... LOL LOL

 • Postime: 1508
 • Gjinia: Femer

#2277 ne: 07-07-2010, 16:46:44
misss hajde te te kiss pak se vetem ne te dyja jemi :P  LOL LOL

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#2278 ne: 07-07-2010, 16:49:42
Ja prit, sa ti lyej nje cike buzet... LOL

 • Postime: 1508
 • Gjinia: Femer

#2279 ne: 07-07-2010, 16:53:15
ej jo me shije luleshtrydhe se nuk eshte gje ajo.......lyejei me ate pjeshken :P  LOL LOL

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#2280 ne: 07-07-2010, 16:56:27
Heren e fundit ste pelqeu qershia mi?  ^o) LOL

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#2281 ne: 07-07-2010, 16:57:46
opaaaaaa mosss :P

 • Postime: 1508
 • Gjinia: Femer

#2282 ne: 07-07-2010, 16:58:49
Heren e fundit ste pelqeu qershia mi?  ^o) LOLncuq jo....ngjiste qershia  LOL hajt se po ta jap borxh pjeshken  LOL

 • Postime: 2649
 • Gjinia: Mashkull

#2283 ne: 07-07-2010, 16:59:12
Pu ju kiss edhe une pra  :)  Miss  :puth Honest  :puth

Ju persh,,  :pafshim

 • Postime: 1508
 • Gjinia: Femer

#2284 ne: 07-07-2010, 17:00:17
kiss oqean  :puth :puth

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#2285 ne: 07-07-2010, 17:02:31
Oqeaaaaannnnn....ci ao  :puth   :engjell: me prit ne Prishtine!  :P

 • Postime: 7486
 • Gjinia: Mashkull

#2286 ne: 07-07-2010, 17:56:48
njeren bam bam edhe :P :P

 • Postime: 4261

#2287 ne: 07-07-2010, 23:48:46
Babyn ndoshta i hiqet nervoza :D

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#2288 ne: 07-07-2010, 23:50:18
Skam pa puthje kshu vec whatever..

 • Postime: 4261

#2289 ne: 07-07-2010, 23:52:30
:-* kjo si te duket ? : D

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#2290 ne: 07-07-2010, 23:55:46
Nuk shifet gjo

 • Postime: 4261

#2291 ne: 07-07-2010, 23:56:33
Vej syzet :D

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#2292 ne: 08-07-2010, 09:01:30
kiss baby njeher se kam kohe pa e kiss :P

 • Postime: 1508
 • Gjinia: Femer

#2293 ne: 08-07-2010, 09:52:26
njerin  hmmmmm: ....ok njerin  :-*

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#2294 ne: 08-07-2010, 10:46:59
shprehu...ok shprehu :P

 • Postime: 1508
 • Gjinia: Femer

#2295 ne: 08-07-2010, 10:51:25
shprehu...ok shprehu :P

ok tit po shprehem........... .njerin  :D :D

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#2296 ne: 08-07-2010, 11:06:53
fol hapur ok :P

 • Postime: 1508
 • Gjinia: Femer

#2297 ne: 08-07-2010, 11:12:07
fol hapur ok :P

po fola more ............. njerin thashe  :D :D :P

 • Postime: 100
 • Gjinia: Femer

#2298 ne: 11-07-2010, 20:26:36
Kiss te gjithe ata qe i dua dhe me duan :P

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#2299 ne: 11-07-2010, 21:18:35
po fola more ............. njerin thashe  :D :D :P
ky njeri mos e ka gje emrin xhixh merimonga  :D..e gjeta nqs jo thuje ke kohe 2 dite ndryshe do marr masa trepta :P

Temat e fundit