Kissssssss someone here! - 93 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Kissssssss someone here!

Kissssssss someone here!

· 3215 · 59838

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#2300 ne: 11-07-2010, 21:22:37
Kiss te gjithe ata qe i dua dhe me duan :P
gjithashtu dhe un kicc kucc  :P

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#2301 ne: 14-07-2010, 12:47:25
Keta te dy qe qenkan on  :) Sh. & Mr. Y :P

 • Postime: 277

#2302 ne: 14-07-2010, 12:48:09o yes dream mu ne .....sycke  :P

 • Postime: 12343
 • Gjinia: Femer

#2303 ne: 14-07-2010, 12:50:02
Keta te dy qe qenkan on  :) Sh. & Mr. Y :P

 :puth

 • Postime: 277

#2304 ne: 14-07-2010, 12:53:38
:puth


mu ne qafe ..... :P qe ta dritheroj te teren  :P

 • Postime: 1508
 • Gjinia: Femer

#2305 ne: 15-07-2010, 10:30:24
njonin......... :)

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#2306 ne: 15-07-2010, 10:57:54
njeren :)

 • Postime: 277

#2307 ne: 15-07-2010, 10:59:31


njeren qe eshte larg  :P

 • Postime: 1215

#2308 ne: 16-07-2010, 17:17:25
:puth

VOX
Loolaaa
dream
honest
shej
kenga
justA
mooozaaa
loadingg
kijamet
edhe te tjeret............. ..........

:puth :puth

 :perqafim

 • Postime: 7486
 • Gjinia: Mashkull

#2309 ne: 16-07-2010, 17:20:53
Po mua :( :( hmmmmm:

 • Postime: 1215

#2310 ne: 16-07-2010, 17:22:07
uaaa si te paskam harruar ty une... :P

po ja nje te vecant vec per ty :P

puc puc

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#2311 ne: 16-07-2010, 18:21:06
Ca e ca...

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#2312 ne: 16-07-2010, 19:10:05
Ca e ca...

edhe une ca e ca :P :perqafim :perqafim

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#2313 ne: 16-07-2010, 19:12:49
Me dole ne shteg Dreamm...  :D  perq

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#2314 ne: 16-07-2010, 20:23:02
si ka mundesi qe nuk po me kiss kush mu ka kohe qe po ndodh kjo gje  :S :P

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#2315 ne: 16-07-2010, 20:26:00
kushedi...mos u merzit se do te vij dita dhe ty! :P

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#2316 ne: 16-07-2010, 20:32:45
si e shpjegon ti miss :P...prit the...e ti thuj prit gomar te mbij bar :D

 • Postime: 1498

#2317 ne: 23-07-2010, 16:47:19

 • Postime: 1508
 • Gjinia: Femer

#2318 ne: 18-08-2010, 01:51:36
 :puth spring, misss  :puth meqenese jane ketu  :)

#2319 ne: 18-08-2010, 01:54:30
:puth spring, misss  :puth meqenese jane ketu  :)

"se po mos tishin, sdo mbinte nmen" LOL

:-*

 • Postime: 1508
 • Gjinia: Femer

#2320 ne: 18-08-2010, 01:58:24
"se po mos tishin, sdo mbinte nmen" LOL

:-*

vallaj nuk isha tu i lodh buzet  :D

#2321 ne: 18-08-2010, 01:59:32
rrofshin gishtat mausi dhe tastjera per ate pune... :P

 • Postime: 1508
 • Gjinia: Femer

#2322 ne: 18-08-2010, 02:01:32
rrofshin gishtat mausi dhe tastjera per ate pune... :P


i lumte kavrit thuj........menie t'ndritur paska pas  :P

#2323 ne: 18-08-2010, 02:02:57
i lumte kavrit thuj........menie t'ndritur paska pas  :P

I tputhme kaurrit po qe akoma gjalle pra... :D

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#2324 ne: 18-08-2010, 02:05:28
Honest shyqyr qe me pe dhe po kujtohesh te me puthesh LOL :P

Si je ti? perq

Temat e fundit