Kissssssss someone here! - 94 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Kissssssss someone here!

Kissssssss someone here!

· 3215 · 59903

 • Postime: 1508
 • Gjinia: Femer

#2325 ne: 18-08-2010, 02:06:36
Honest shyqyr qe me pe dhe po kujtohesh te me puthesh LOL :P

Si je ti? perq


vetem sonte mos pyt si jam.....rende shume  :P  :perqafim

 • Postime: 359
 • Gjinia: Femer

#2326 ne: 24-08-2010, 18:26:43
kissssss: anesa,shej,baby,honest,milito,titi,charlie,vox,spring................. :perqafim

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#2327 ne: 24-08-2010, 19:07:47
justa me gusta kiss ene un ty po :-[) :P

 • Postime: 359
 • Gjinia: Femer

#2328 ne: 24-08-2010, 20:28:10
justa me gusta kiss ene un ty po :-[) :P


 :perqafim flm flm

#2329 ne: 24-08-2010, 21:55:06
justA :-*

 • Postime: 4261

#2330 ne: 24-08-2010, 22:03:01
Just S :D

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#2331 ne: 25-08-2010, 09:56:13
Brenti...se ma zbukuroj msn :D :-* :-*

 • Postime: 4313
 • Gjinia: Mashkull

#2332 ne: 25-08-2010, 10:09:33
Delight se me kenaqi me birra.. :D  :perqafim

 • Postime: 1498

#2333 ne: 25-08-2010, 17:42:27
kissssss: anesa,shej,baby,honest,milito,titi,charlie,vox,spring................. :perqafim

:puth edhe ty

 • Postime: 4261

#2334 ne: 25-08-2010, 23:26:53
kissssss: anesa,shej,baby,honest,milito,titi,charlie,vox,spring................. :perqafim

Uhh me vdekt plaka me vdekt :D

Edhe une ty patjeter se nuk e kisha pare kete postim :perqafim

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#2335 ne: 26-08-2010, 08:45:43
kissssss: anesa,shej,baby,honest,milito,titi,charlie,vox,spring................. :perqafim

Kiss Just A..:-*

 • Postime: 359
 • Gjinia: Femer

#2336 ne: 27-08-2010, 02:28:34
po ju kisi edhe ka ni her se mpaska mar malli per juve  :P :perqafim

 • Postime: 1215

#2337 ne: 29-08-2010, 00:48:52
kiiiisssss o ylllllll kissss...e ndjeva qe me kisse dhe thash te hy ti hedh nje sy ;) kiisss justAKISSS edhe dream ........

 • Postime: 359
 • Gjinia: Femer

#2338 ne: 29-08-2010, 02:21:54
kiiiisssss o ylllllll kissss...e ndjeva qe me kisse dhe thash te hy ti hedh nje sy ;) kiisss justA
    kissssssssssssssss edhe per ty o hene  :perqafim

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#2339 ne: 29-08-2010, 11:05:11
kiss kisss kisss ju 2ja lule"upss" :

 • Postime: 1215

#2340 ne: 29-08-2010, 18:26:56
   kissssssssssssssss edhe per ty o hene

oj drec pse sme re ni zile moj kur hyre... :P sa kam dal pe neti ater... :(
kiss kisss kisss ju 2ja lule"upss" :
hmmmmm: ne  ta kissim ket justA ???  :P:P

 • Postime: 277

#2341 ne: 29-08-2010, 18:43:38

Do e kisha puth njeren nga vajzat ne forum.... fort plot me pasion deri ne piken e valimit  .... por nuk eshte ketu ..... eshte  :engjell:

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#2342 ne: 29-08-2010, 23:03:33
Nje person shume fort dhe une! :)

 • Postime: 277

#2343 ne: 29-08-2010, 23:12:57

oh ckisha dasht me e puth njeren tani qe jam duke fol me te ...... alkimi do kishte dale  :D

#2344 ne: 30-08-2010, 00:02:46
Duhet me puth ktu e??? :-[
A bon me e perqafu kshu forti forti se e kam me me qejf! :P

 • Postime: 4261

#2345 ne: 30-08-2010, 02:45:53
Lisen :D

 • Postime: 7991
 • Gjinia: Femer

#2346 ne: 30-08-2010, 05:50:55
Fut mer maskarra at llap mrene se ta shkurtova pasha Zotin....:D

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#2347 ne: 30-08-2010, 09:28:02
misss "upss" :P

 • Postime: 594

#2348 ne: 30-08-2010, 11:11:25
moza dhe anesa kiss

 • Postime: 359
 • Gjinia: Femer

#2349 ne: 30-08-2010, 17:15:20
kiss kisss kisss ju 2ja lule"ups)s" :
   kiiss kiss   per ju dy  yll))

Temat e fundit