Kissssssss someone here! - 99 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Kissssssss someone here!

Kissssssss someone here!

· 3215 · 59828

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#2450 ne: 11-09-2010, 15:28:36
eshte puthje e lire kush do le ta marre :D

 • Postime: 1215

#2451 ne: 11-09-2010, 16:04:37
dreamm kissssssss shuuuum fort  perq :puth :-*

 • Postime: 359
 • Gjinia: Femer

#2452 ne: 11-09-2010, 22:08:21
cme bore miii ma shkule faqen...spo gjej edhe ilaq pqe ta sheruar :P LOLta bera nga inati mi LOL po qe me eci me planin A ,,po B cka kishte per rend dite mi ? do ma kujtosh ? LOL tek mp

 • Postime: 359
 • Gjinia: Femer

#2453 ne: 11-09-2010, 22:09:12
eshte puthje e lire kush do le ta marre :D

mos jep puthje te lira se do e grabis Grensi LOL LOL LOL

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#2454 ne: 11-09-2010, 22:14:42
Erlehten se ka kohe nuk e ka puth kush.. :d :P

 :perqafim

 • Postime: 1215

#2455 ne: 12-09-2010, 00:04:29
ta bera nga inati mi LOL po qe me eci me planin A ,,po B cka kishte per rend dite mi ? do ma kujtosh ? LOL tek mp

taa shpjegova ne msn hahahahaha


kisssssss misss dhe snowy kot per qejf :D

#2456 ne: 12-09-2010, 00:06:16
kiss dhe une juve kot per muhabet. :D

 • Postime: 1215

#2457 ne: 12-09-2010, 00:08:18
snowy sa ngadal po postoj qe te hysh ne muhabet po joqq me duket se sdo te hysh ti eee? :P   :perqafim

#2458 ne: 12-09-2010, 00:35:01
nuk ju ndjek dot perfundimisht... :-[
mbani ritmin tuj ju mi, pse viheni nsiklet... ;)

 :perqafim

 • Postime: 1215

#2459 ne: 12-09-2010, 00:59:34
 ;) :perqafim

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#2460 ne: 12-09-2010, 01:05:10
Po ju kisss dhe une per hall...hallin e borxhit goca!  :D


 :-* :-* :-*

 • Postime: 1215

#2461 ne: 12-09-2010, 01:07:05
haha u shpaguam ee?? :P :perqafim

#2462 ne: 12-09-2010, 01:10:02
Une i kam me kamate kissat nga tani e tutje... :-[

 • Postime: 1215

#2463 ne: 12-09-2010, 01:11:11
ka merr per ni dit vones ?? hahaha

#2464 ne: 12-09-2010, 01:12:38
Do e menoj... :-[ :P

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#2465 ne: 12-09-2010, 01:14:05
Do mendohesh dhe per mua???   :D

 • Postime: 1215

#2466 ne: 12-09-2010, 01:14:49
Do e menoj... :-[ :P
po per te menduar te zgjat shum ?? :P

#2467 ne: 12-09-2010, 01:17:42
Nuk jap autografe jo... mos me ecni nga mrapa... :-[


LOL

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#2468 ne: 12-09-2010, 01:25:02
iiiiiiiiiiiiiiiiii sa e keqe!  :D


Ikim Anessa, e leme vetem?  :D

 • Postime: 1215

#2469 ne: 12-09-2010, 01:26:33
ikim ja bejm 8 me 2 LOL LOL

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#2470 ne: 12-09-2010, 11:54:40
per antaren e ardhshme te forumit e per cdo antare te re qe do regjistrohet..:......tani qe dhash kete puthjen une ska per tu regjistruar me asnje femer ne forum..:P.

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#2471 ne: 12-09-2010, 12:37:11
Kiss Titin. :D

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#2472 ne: 12-09-2010, 16:34:23
per antaren e ardhshme te forumit e per cdo antare te re qe do regjistrohet..:......tani qe dhash kete puthjen une ska per tu regjistruar me asnje femer ne forum..

Sa mire qe e di.... LOL 

 :perqafim

 • Postime: 12343
 • Gjinia: Femer

#2473 ne: 12-09-2010, 16:35:08
Misss  :perqafim

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#2474 ne: 12-09-2010, 16:36:08
Misss  :perqafim

Shyqyr qe u duke, se kishe humbur!  :)

 :puth

Temat e fundit