Kissssssss someone here! - 101 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Kissssssss someone here!

Kissssssss someone here!

· 3215 · 59829

 • Postime: 1215

#2500 ne: 23-09-2010, 23:52:03
iiiii  sa do ikja...mir qe erdhe vec te te pucc pak...mir ti?

 • Postime: 3258
 • Gjinia: Mashkull

#2501 ne: 23-09-2010, 23:54:09
:D
paskan plas puthjet :P
po kaq lire paskan shkuar :d
  hmmmmm:

 • Postime: 1215

#2502 ne: 23-09-2010, 23:56:17
jo jane te shtrnjta  :P

 • Postime: 3258
 • Gjinia: Mashkull

#2503 ne: 23-09-2010, 23:59:59
Kisss per njeren qe sfutet me ketu :d ka gjat kohe!

 • Postime: 1215

#2504 ne: 24-09-2010, 00:03:15
kisssss vox  :(

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#2505 ne: 24-09-2010, 15:09:05
per kete vajzen siper se i pelqejne puthjet sh :P

 • Postime: 2649
 • Gjinia: Mashkull

#2506 ne: 24-09-2010, 15:47:57
Kush di te vije posht, ta provoj fatnin ihere :D :P

 • Postime: 2287
 • Gjinia: Mashkull

#2507 ne: 24-09-2010, 16:57:35
mos provo :D

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#2508 ne: 24-09-2010, 18:42:38
sa frikacake gocat :D

 • Postime: 359
 • Gjinia: Femer

#2509 ne: 24-09-2010, 18:44:12
kujdes titi ,mos permend goca se...... :)

 • Postime: 359
 • Gjinia: Femer

#2510 ne: 24-09-2010, 18:45:26
kiss anes,vox,gjumash,oqean,kijamet ........ :perqafim

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#2511 ne: 24-09-2010, 18:55:02
kjo just shaska kisseve zbor i boka po un skam mar asi deri tani...:D

 • Postime: 359
 • Gjinia: Femer

#2512 ne: 24-09-2010, 18:56:18
kjo just shaska kisseve zbor i boka po un skam mar asi deri tani...:D

duhet ta meritosh  :)

 • Postime: 1215

#2513 ne: 24-09-2010, 20:11:43
kiss anes,vox,gjumash,oqean,kijamet ........ :perqafim

 :perqafim

 • Postime: 1215

#2514 ne: 24-09-2010, 20:12:03
VOX  :( :(

 • Postime: 1300
 • Gjinia: Femer

#2515 ne: 27-09-2010, 15:52:55
ѕησωу ѕку  :lule :puth

#2516 ne: 27-09-2010, 15:54:32
ѕησωу ѕку  :lule :puth

Ju te dyjave... :-* :-*
 :)

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#2517 ne: 27-09-2010, 16:00:23
snswy sky  vetem kur ka puthje shkruan  :P

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#2518 ne: 29-09-2010, 17:22:50
njerin

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#2519 ne: 29-09-2010, 17:44:04
nje per miss se ka nick te bukur dhe mendoj se eshte po ashtu  :P

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#2520 ne: 29-09-2010, 17:48:11
E ke gabim, jam e shemtuar!

#2521 ne: 29-09-2010, 17:49:08
Kiss miss me teprice! :D

 • Postime: 12343
 • Gjinia: Femer

#2522 ne: 29-09-2010, 17:49:38
kiss te tereve ika une te bredh cike :P

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#2523 ne: 29-09-2010, 17:50:02

 • Postime: 234
 • Gjinia: Mashkull

#2524 ne: 29-09-2010, 17:51:22
kiss veten time :P

Temat e fundit