Kissssssss someone here! - 104 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Kissssssss someone here!

Kissssssss someone here!

· 3215 · 68939

#2575 ne: 13-10-2010, 00:13:41
Kush o llazi? hmmmmm: :P

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#2576 ne: 13-10-2010, 00:17:18
hahhaha me emrin Llazi do pagezojme Lefton  :P

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#2577 ne: 13-10-2010, 00:19:15
Ska problem pagezoni si te doni une vetem  puthjen e dua :D

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#2578 ne: 13-10-2010, 00:20:59
Ok kiss Lefton atehere meqe ti siper je Llazi  :D :P

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#2579 ne: 13-10-2010, 00:22:53
Une kiss nikun per inat te popullit.... :D

#2580 ne: 13-10-2010, 00:23:41
Une kiss nikun per inat te popullit.... :D

Prape sme beson njeri mua... LOL LOL LOL

 • Postime: 366
 • Karma: +7/-1
 • Gjinia: Mashkull

#2581 ne: 13-10-2010, 00:25:22
Une kiss nikun per inat te popullit.... :D
:D :D

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#2582 ne: 13-10-2010, 00:25:32
Hahhahahaha Lefto te paska bere keq udhetimi! LOL LOL

#2583 ne: 13-10-2010, 00:26:23
Kshu e kane kto qe ja pine lengun qe te rinj, fillojne kerkojne eksperienca te reja... LOL

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#2584 ne: 13-10-2010, 00:27:37
hahahah...ashtu e ka puna e e Amsterdamit.... :D

Kiss kto te dyjat e pastaj dhe nikun...LOL

#2585 ne: 13-10-2010, 00:28:21
opa opa... e mylli treshen lefto.. hapi lojen e katershes... ncncnc.... :P

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#2586 ne: 13-10-2010, 00:30:35
Po prit prit ti kur te hapi lojen e 7-tave LOL

#2587 ne: 13-10-2010, 00:32:22
Aman vetem 500sh jo, se sja dalim dot... LOL

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#2588 ne: 13-10-2010, 00:32:30
Skam cte bej keshtu jam une e papermbajtshem.... :D
Kiss breeee kisssssssssssssss.. .......... :D

#2589 ne: 13-10-2010, 00:32:58
E te kissshin ne lule te ballit ty! LOL

 • Postime: 292
 • Karma: +18/-14
 • Gjinia: Femer

#2590 ne: 13-10-2010, 00:33:28
Kisssssssssss Lefton Miss Skyyy

naten    ;)

#2591 ne: 13-10-2010, 00:35:23
Kiss boreas, gjume me gjera tbukra... :-*

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#2592 ne: 13-10-2010, 00:35:47
Naten Boreas!

Kiss  ;)

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#2593 ne: 13-10-2010, 00:37:29
Kiss te trijat bashke pa dallim permase... :D

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#2594 ne: 13-10-2010, 00:49:10
Kissss..... asnje se vertete u lodha...  :P

#2595 ne: 13-10-2010, 00:50:47
Ej, pse mu semur zeri mua? hmmmmm:

 • Postime: 366
 • Karma: +7/-1
 • Gjinia: Mashkull

#2596 ne: 13-10-2010, 00:52:03
kiss per keta te dyja siper perq

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#2597 ne: 13-10-2010, 00:54:04
Niku pushojme pak?  :D

 :perqafim


ps. Rrushe edhe mua mu semur  hmmmmm:

#2598 ne: 13-10-2010, 01:03:10
Niku, se na u bene buzet per vaseline xhan... :-[ LOL


p.s. ledio, kane ardhur ato? :D :D :D

 • Postime: 2648
 • Karma: +67/-6
 • Gjinia: Mashkull

#2599 ne: 13-10-2010, 01:03:54
Ej, pse mu semur zeri mua?
ps. Rrushe edhe mua mu semur  

Mos kendoni shume ne dush  :P

Ketyre te dyjave  :puth :puth

P.S: ledio eshte ora fiks 1 e 4 minuta e mengjesit, duhet te vijne tani ato LOL

Temat e fundit